Galerie

Pomoc při obraně Belargiru

Obrázek Pomoc při obraně Belargiru

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Případným věrným fandům jsem ochoten zaslat obrázek v souboru pdf, kde lze sledovat vše, jako byste byli přímo součástí bitvy :-).


 Uživatel úrovně 0

Ale vážení, to rozlišení a velikost jsou fakt na houno...pořádně tam neni vidět co se děje. To je škoda, takhle vůbec neni poznat jak se s tim Arfandix piplal. Ona je to totiž jeho specialita...se všim se piplat:) Viz Pracovna čaroděje, viz tohle a viz to co přijde...


 Uživatel úrovně 0

Obrázok ja nádherný. Najmä vdaka masovej scéne, aku som ešte nakreslenú nevidel.
Detaili sú velké a kladné plus.
Mne sa to páči


 Uživatel úrovně 0

Arfandix: jo, ta je znázorněna dobře. Přímo to z toho čiší, ale celkový dojem mi opravdu ruší ty postavy. Jde o to, že když se na to podívám, první, co vidím, jsou dvě, ne úplně správně nakreslené, postavy. Můžeš mě třeba za tohle uspamovat, ale tak to je. Je to možná čistě můj názor, ale prostě mi to vadí. Je to jako, když šoupneš šmouly do Pána Prstenů. Tohle je sice trošku přemrštěné, ale budiž. Říkej si co chceš, ale já to tak vidím. Možná jiní ne...


 Uživatel úrovně 0

Tinwen: Tady ani nejde tak o neschopnost jako spíš o umělecký záměr. Já se ani nesnažil vyvést ty přední postavy do detailů nebo je nějak výrazně stínovat. V tom obraze jde o něco jiného a ty dvě postavy mají být spíše na okraji dění. Takhle neodvádí pozornost od hlavní části, tedy bitevního pole. Já chtěl hlavně co nejvěrněji znázornit masu lidí.


 Uživatel úrovně 0

Fenqel: Ne, pravítko jsem v životě při kreslení nepoužil :-).


 Uživatel úrovně 0

Arfandix: Mám ještě na tebe jeden dotaz? Pomáhal sis při kresbě budov pravítkem, nebo máš tak přesnou čáru? Vypadá to moc dobře, a působí to, což by u jiných děl často mohlo kazit výsledný dojem..


 Uživatel úrovně 0

Arfandix: no počkej, tím jsem nechtěla říct, že kreslit neumíš. Kreslit postavy zezadu je obtížné, když nemáš předlohu. To vím sama z vlastní zkušenosti.
Nebo to snad bylo myšleno z druhé strany?


 Uživatel úrovně 0

Tinwen: Nauč se kreslit a bude to super.


 Uživatel úrovně 0

Uznávám, že sis s tím musel dát asi dost práce. Tam ty domečky, postavičky, stromečky, žebříčky... do toho by se mi opravdu nechtělo. Nicméně se ti některé stěny bortí, věže jsou šikmé a ty dva panďuláci vepředu jsou (promiň mi to) divné. Všechno je tam 3D, jen ty dvě postavy ne. I jejich anatomie je divná. Nauč se kreslit postavy zezadu a bude to super.