Galerie

Večer

Obrázek Večer

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

No, trošku pro mně byl problém nejdříve rozeznat, co je co. Až pak jak jsem to pochytil jsem začal obdivovat, protože neklasická kresba je vždycky trošku zvláštní a někomu se nelíbí nový styl, ale někomu to vyhovuje. Mě se tento obrázek líbí, ale dost mi trvalo, než jsem rozeznal, co to je tam za bytosti.


 Uživatel úrovně 0

Gillette: Můžeš to považovat za perokresbu, přestože byl použit centropen.


 Uživatel úrovně 0

Nemám další námitky, ale spíš než smutný mi ten pes přijde jako kdyby se nažral k prasknutí a s úsměvem ve tváři odpočíval. Jak roztomilé....


 Uživatel úrovně 0

Mě se ten obrázek líbí.

Vůbec jsem nevěděla, o jaké dívce to mluvíte, dokud jsem si Večer znovu neotevřela a zjistila, že to nejsou záhyby psího těla, ale dívka opřená o vlka.
Nevadí mi to nějak zvlášť.

Co se mi na tom totiž opravdu líbí, je technika. Jistě, mohlo to být lepší, není na něm vidět, co na něm být vidět mělo, přesto to ale svoje kouzlo má. První jsem totiž zaregistrovala vlčí hlavu a smutně opřenou o packy a tato představa mi m názvu Večer ladila.
Také se mi líbí jednoduchost. Tohle je fantasy server a co tu vidím, podle mě se tu nejvíce oceňují díla ani ne tak s nápadem jako s životní propracovaností, což je podle mě škoda.

Můžu se zeptat, jaká to tedy je technika? Přesně? Myslela jsem si, že to je linorit, dokud o tom Breberka nemluvila.


 Uživatel úrovně 0

Jaká škoda, že tohle bude číst jen pár lidí...

Abych pravdu řekla, tak při tvorbě tohoto obrázku jsme nemálo zdupala hlavní motiv a to dívky ležící opřené o hřbet velkého vlka. První chybou je, že jsem si vytiskla dvě krásné fotky vlka z internetu a snažila se přizpůsobit svůj výsledek tomu, co jsem si vytiskla. NIKDY tohle nedělejte... Je to hloupé, zbytečné a jen vás potom štve, že se vám to nepodařilo. Asi po pěti minutách jsem obě fotky zmačkala a vyhodila. Snažila jsem se o vlka, vyšel z toho skoro medvěd a ještě se k tomu usmívá, ačkoliv považuji za pokrok, že jsem nekreslila klasické zbaté cliché, což má za následek neplánovaný "úsměv". Samotná dívka leží opřená mezi jeho lopatkami, hlavu má stočenu stranou a přes tvář jí spadají vlasy, takže toho moc vidět nejde, překrytí pláštěm je úmyslné a plánované. Co se týče vzájemného poskládání hhlavních obejktů, lépe to už nešlo a se samotným náčrtem jsem si hrála skrz tři piva(cca 2 hodiny). Vámi vytýkaná záře ohně je členitá právě kvůli tomu, že myšlenka původu světla v tomto obrázku(resp. za hlavním motivem) je z pouhých žhavých uhlíků, které už moc světla nedávají. Jednoduchá kompozice pozadí je volena kvůli ději... Měli jsme soukromí...

Je mi líto, že se vám tento obrázek už nelíbí tolik, jako ten první. A přeci tenhle pro mne samotnou znamená mnohem více, protože jsem ho začala kreslit ještě před tím, než se tato událost stala. Už něklik dní jsem ji nosila v hlavě, než jsem našla tu odvahu vzít tužku a pak i fix. Samotnou krčmu U Vyděděnce jsem dělala víc než třináct hodin, protože bylo hodně co kreslit. Na tomto obrázku je motiv velmi jednoduchý, proto jednouchá kresba. Navíc mi vyhovuje ten kontrast, protože v každé černé je aspoň kousek bílé, čímž se také můžete řídit u mých dalších obrázků...


 Uživatel úrovně 0

Jakmile jsem viděl první tvůj obrázek (ten hostinec) zalíbil se mi. Technika byla zajímavá. Tento se mi zdá ale jako pokles, ať už kvalitně a obsahově, tak už i svou "ohraností".


 Uživatel úrovně 0

Pekný obrázok s vynikajúcou atmosférou. Obzvlášť ten "plameň" je dobrý. Niečo sa mi ale nepáči. A to sú tie škáry medzi doskami. Sú neprirodzene rovnobežné a príliš rovné. Zvyšok obrázku je ale výborný.


 Uživatel úrovně 0

Je to jednoduché ale pěkné.
Hlavně ta jednoduchost je zajímavá. Tohle dílko je pravým opakem předchozího díla autorky, které bylo zložité a přeplněné postavami.

Vytknul bych jen to, že tam mohlo být víc stínú...


 Uživatel úrovně 0

Mě se tento obrázek taky nelíbí. Opravdu promiň, ale Já bych nepoznala co toje na něm.


 Uživatel úrovně 5

Saladin, ano, je to naivní, ale svým způsobem taky pěkné. Kdo věří v dobro?? Ono vidět svět černě... to nejni žádný kumšt, nemyslíš??

Myslím, že víra v dobro je vymírající nadějí... a je to sem tam škoda...