Galerie

Trh ve Westgardu

Obrázek Trh ve Westgardu

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

A heleme se - Westgard - inu tohle jméno mi opravdu není neznámé :)

Obrázek je bezva. Moc se mi líbí, že jsi to po krajích a blíže k nám nevybarvil. Přijde mi to velice zajímavý, netradiční a hlavně super :)

S pozdravem Azucuache


 Uživatel úrovně 0

Tohle je jeden z nejlepších obrázků, co jsem tady v Galerii viděla (a viděla jsem jich dost). Samozřejmě je to jen můj názor, ale ten obrázek se mi moc líbí. Muselo to dát opravdu práci, nehledě na to, že autor má zjevně talent. Fantastické. Víc k tomu nemám co říct.


 Uživatel úrovně 0

mě se to fakt líbí!


 Uživatel úrovně 0

je to také pekné, živé. Keby si to dokreslil, tak by to bolo super.


 Uživatel úrovně 0

moc hezký,je to jako Zelný Trh v Brně


 Uživatel úrovně 0

Hezký a moc je dobrý že je to barevný. :-)


 Uživatel úrovně 0

Páni, barevnaj obrázek jsem tu nečekala . No ty kraje mi přijdou jako náčrtek , vlastně mi to přijde celé jako velmi propracovaný náčrtek, na kterém by se mohlo ještě pracovat


 Uživatel úrovně 0

Předem upozorňuju, že sem si diskusi nečet- je to moc dlouhý.
Já osobně tenhle typ obrázků fakt nemusim, ale pokusim se to nějak přenést přes srdce ;)
Je to drsný, fakt dobrý. Zaslechl sem něco o křivym baráku...nemůžu si pomoct, ale mně ty baráky připadaj uplně v pohodě. Je to stylisace, takže neni co řešit;) Vypadá to jak z pohádky. Fakt paráda.
Jediný co mi tam fakt vadí je to, ohraničení - obloha končí fakt dobře - nepravidelný šmouhy a nepravidelný okraje, ale to náměstí je zezdloa ohraničený divnym půlkruhem. Měly tam bejt taky šmouhy, bylo by to lepší.

Jedinej problém je, že tenhle typ kresby (nebo co to je) se mi nelíbí...jinak OK :)


 Uživatel úrovně 0

tak, začína sa nám to tu komplikovať.
*A s tím textem se to má tak, že mne opravdu v té době, co s sjem vám to posílal, přišlo logické, ež to tak chcete.*
-nie som síce redaktor, ani znalec "zákona" serveru, ale kladiem si (trochu ironickú) otázku, či by bol taký veľký problém otvoriť priečinok pošta, zadať komu: Morr (alebo Bre.ber.ka) a opýtať sa na to. Vyhol by si sa mnohým nepríjemnostiam. A redaktori tiež.

Ako sa tak pozarám na tvoj príspevok, napadá mo onen slávny Murphyho výrok:"Mýliť sa je ľudské, ale obviňovať z toho niekoho iného je ešte ľudskejšie."


 Uživatel úrovně 5

The_Barlog: Zdá se, že svalovat vinu na druhé je tvé oblíbené hobby. To co řekl Morr považuj za názor jeho i můj. A nepřekrucuj prosím ani moje ani jeho slova. Hlupáka tu děláš maximálně sám ze sebe, jestliže takhle opakovaně jednáš.
Opět opakuji to, co ti řekl Morr. Máš-li nejasnost či otázky zeptej se. Galerie a její redaktoři nejsou věštci a nenesou zodpovědnost za mylné a pokroucené výklady našich výroků ani za nekomunikativnost autora. Pokud vím, tvá vrácená věc byla velmi odlišná od této schválené. Ale chápu, že je pohodlnější si vše vysvětlit posvém a pak to hodit na redaktora, potažmo na mne.
To co nám předáváš považujeme za tvou volbu a tvou prezentaci. Nezodpovídáme za úplnost ani kvalitu díla. Za ty zodpovídá výhradně autor sám. Je to totéž, jako bys nás vinil, že jsme ti zkritizovali špatně anatomicky zpracovanou postavu a nenašli si na internetu jinou, lepší, která tam jistě někde je.
Ještě chci dodat, že pokud máš problém s tím, že jsem redaktorkou Galerie, nekompenzuj si to veřejně. Stačí, když se o tom pobavíš se mnou přes poštu nebo s výše postaveným uživatelem serveru. Jistě se ti dostane adekvátní odpovědi.