Galerie

Elf Regius

Obrázek Elf Regius

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

me zase pripomina miho spoluzaka, akorat ten ma kruhy pod ocima a rozcuchany vlasy


 Uživatel úrovně 0

Nevim proc ale na prvni pohled mi pripomel Keanu Reevesa z Matrixe. Jinak klobouk dolu Arienwen


 Uživatel úrovně 0

Pokud muzu kritizovat, tak ma moc vysoky celo, trochu divny vlasy, oboci moc u sebe a trosku divny stinovani, ale toho si clovek normalne moc nevsimne... Ale jinak docela dobry.


 Uživatel úrovně 0

Elen: priznavam, ze muj malirsky um se pohybuje nekde u bodu mrazu. Ze jsem kousavej vim taky, ale tenhle obrazek se mi proste nelibi a tak jsem to dal najevo. Pokud by byl pojmenovan treba clovek - hranicar tak bych to pochvaliul, ale takhle jsem proste napsal co jsem citil.


 Uživatel úrovně 0

rider: nebud tak kritickej, na clovke je to nahodou super


 Uživatel úrovně 0

to je elf????????


 Uživatel úrovně 0

na cloveka to je dost dobry, ale na elfa? 4-5*


 Uživatel úrovně 0

Jelikož já neumím kritizovat portréty (jelikož mi nejdou:o)) tak musím říci že to je odvaha to kreslit....


 Uživatel úrovně 0

Maglor: Fakt mě fascinuje, jak jsi zkritizoval všechny Arienweniny obrázky - ono se to hezky kecá, když sám nic nenamaluješ, viď? Zkus taky něco vytvořit, ať můžeme ohodnotit pro změnu tvá dílka... Nic proti, ale tvoje reakce znějí snad až příliš protivně. Nikdo není dokonalý, víš, a navíc nejsme na serveru profesionálních fantasy-kreslířů. :-p


 Uživatel úrovně 0

Vis ceho jsem se hodne bal, kdyz sem se doslechl ze bude natocen LOTR? Jak budou vypadat elfove pokusil jsem se na to pripravit, ale v nekterych pripadech to bylo sklamani i tak. Por mne maji byt elfome snoubeni neobvyjkle krasy a charizmatu a ani jednu vec z toho obrazku necitim. Tvuj obrazek mi pripomina jednoho kamose o kterem si myslim, ze je mirne naprumern hezky, ale rozhodne ne Elf.