Fotogalerie

Krypta

Obrázek Krypta

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 8

Bláho..... teprve teď... ale jako teď (se koukněte na čas) jsem si uvědomil jak to padá. Je to možná i zbytkovým alkoholem v krvi... ale fakt jsem to dřív neviděl (akorát jsem držel "hubu").

No jo... co se dá dělat :o)

Gandalv: Fakt nevím... asi divy města Chebského. I když pravda bude, že jsem asi prostě nějak podivně naklonil foťák :)


 Uživatel úrovně 0

Tmavost je úplně v pohdodě, klidně bych snesl i tmavší (ale pak kontrastnější). Zajímavé je, že pravá strana (nejbližší sloup) prakticky křivá není, ale levá už jo. Docela mě zajímá, jak jsi to udělal :).


 Uživatel úrovně 8

Gandalv: Já to beru... spíš jsem reagoval jen na tu tmavost. Jinak máš samozřejmě pravdu :)


 Uživatel úrovně 0

Achjo, to jsou výmluvy. Křivá fotka je špatně (pokud to teda není záměr). A vždyť není nejmenší problém udělat ve fotoshopu nebo gimpu korekce, které to napraví (a to nejen otočení o úhel). Chce to jen trochu si všímat. Hm?

Promiň pokud zní nějak nevhodně.


 Uživatel úrovně 8

Tak nějak... ačkoliv máte pravdu, fotím prostě instinktivně. Vidím, stoupnu si nějak šikovně a cvak. Tím to končí, maximálně nějaké úpravy.

Ps. Mám fotku i vytisknutou v orginále a je mnohem tmavší :)


 Uživatel úrovně 0

Ve chvíli, kdy držíš v ruce foťák nemůžeš myslet na všechno...člověk si stoupne jednou nohou na schod, zastaví na rampě,... a neuvědomí si to.


 Uživatel úrovně 0

Proč je to křivě? Křivost levé strany to pro mě hrozně zabíjí. Středová kompozice je možná ok, ale měla by mít nějaký důvod. Tady ho neshledávám. Kdyby tam byla nějaká hrátka s perspektivou nebo světlem nebo tak něco, to tam ale nějak není :(. Co se mi naopak hodně líbí je to, jak vypadá okolí kulatého okna - vypadá to jak nakreslené, což je super!


 Uživatel úrovně 8

Salmar: Mé, zcela subjektivní, vnímání protnutého okna symbolizuje jistou destrukci. Takovou Máchovskou ztrátu ideálů.


 Uživatel úrovně 8

To je věc názoru Salmare. Mít tuhle fotku světlejší, smažu jí. Absolutně by pro mě přestala být zajímavá. Dokonce by se mi mohla i zamlouvat ještě mnohem, mnohem tmavší. Jak říkám. Proti gustu žádný dišputát. To platí samozřejmě i pro tebe :)

Hele parametry fakt nevím. Myslím že je to bez blesku. Jsem laik. Vidím a cvaknu. Občas změním ISO, manuálně zaostřím ale tím to hasne. Pro mě je focení spíš hledání zajímavejch pohledů/podhledů/nadhledů apod. Koneckonců to by jsi chtěl možná od lidí moc. Nejsme server fotografickej a já fotograf nejsem a ani být nehodlám. Moje zkušenosti mi bohatě stačí k tomu, co chci dělat. Tohle je jen jedna z mnoha tématických rubrik. Toť můj názor. Jistě, rozhodně by bylo dobré tam ty informace mít, ale ony fotogarfie by podle mě měli hlavně sloužit pro Dračákisty k inspiraci a ke hře samotné. Zveřejňování technických parametrů fotografie (byť by to byla záslužná činnost) není podle mě to prioritní.


 Uživatel úrovně 3

Tím lepším světlem myslím třeba jako tady http://galerie.fotografovani.cz/showphoto.php?phot o=216444&password=&sort=1&cat=506& page=2

Tohle je foceno s bleskem? Je tam zase moc tmavé, v klenbě.