Fotogalerie

Údolí sněžných vlků

Obrázek Údolí sněžných vlků

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Tak tohle je klasické :-). Opět tu máme zase přírodní krásy. Musím říct že se to povedlo. Líbí se mi krásná souhra tmy a světla. Hory vrhající stín.. moc se mi to líbí.


 Uživatel úrovně 0

To je focený normálně ve dne?


 Uživatel úrovně 2

Nathaka- Nejsem Anne Geddes ale považuji se za fotografku. Je to můj koníček, takže štěstí se zachycením to není :-).


 Uživatel úrovně 8

Přidávám se k pozitivním ohlasům. Je to dobře vybrané místo, dobře vybraný čas, pěkné barvy. Je otázka, nakolik je autorka dobrá fotografka a nakolik měla prostě štěstí při focení, ale výsledek je prostě super. Jak tu padlo - hutná atmosféra. Noční hory. Nikde nic, jen sníh a skaliska. Nádherno.


 Uživatel úrovně 5

Opravdu se mi líbí rozfoukaná temnost, pochmurnost. Tmavá modř fotografii sluší, probouzí obrazotvornost. Osobně mám tyto neupravované náladovky nejraději a to jak coby herní pomůcku, tak k prostému pokoukání. Nebo je to možná o míře úprav - mírné vyladění barev, ostrosti a tak vpořádku, celophotoshopové dílo již ne.
Každopádně jsem ráda, že se zase jednou kouknu na poctivou fotku s hutnou atmosférou. Díky za ni.


 Uživatel úrovně 0

Tam jsem byl...ale bez foťáku. Hezky zachyceno!


 Uživatel úrovně 2

Hinterstoder, Oberosterreich, Austria


 Uživatel úrovně 5

NÁDHERA. Zůstat na horách tak dlouho, aby se to dalo vyfotit, to je teda pořádnej výkon. Rozhodně gratuluju a závidím ten zážitek. Které hory to byli?


 Uživatel úrovně 0

Obsahově moc hezká fotka. Není dostupná ve vyšším rozlišení?

A kde to bylo vyfoceno? :)


 Uživatel úrovně 8

Moc se mi to líbí... stíny na sněhu v popředí jsou mohutné a takové jakoby "sfumatové" což je zajímavé, ale sotře řezané by asi více podrthly plasticitu. Ale počasí si člověk nevybere a Taranii chápu, já taky fotky neupravuju... páč tomu ještě míň rozumím.

Snad jenom kdyby se víc odpíchla krajina od nebe...

ale tak i tak. Fotka nádherná, krásná, název zvolenej to vše krásně umocňuje a už budu podruhé citovat Skewera u nějaké fotografie: “Obsahově je to super. Po chvilce mě napadlo, že tenhle typ obrázků je jedním z těch víc fantasy-like, co může reálnej svět nabídnout (bez jakékoliv cílené snahy, ať už strojové úpravy fotografie, nebo naopak vytvořením umělého fantasy obsahu pomocí kostýmů a rekvizit a tak).“