Downloady

Koncert pre Izabel

Autor:
Přidáno:
Hlasovalo: 9
Popis: Pět krátkých midi skladeb, které by se daly použít pro dokreslení dobrodružství

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

4 Holger: v Guitar Pro (4-myslím). Ďalšie nástroje tam aj boli, ale... A poradit nepotrebujem (teda pokiaľ mi nechceš pomôcť a nekúpiť rovno nahrávacie štúdio :-D)


 Uživatel úrovně 0

No neviem ako vy,no pre mňa to bolo veľmi, ale veľmi kvalitne spracované a šiklo sa to aj do dobrodružstva. Raynor ako obvykle odviedol vynikajúcu prácu. Len tak ďalej.


 Uživatel úrovně 8

Osobně si myslím, že dílko je zajímavé, třebaže jde o sled motivů, které bych v poezii nazval reflexní lyrikou.

Ke konci se motivy dost opakují, pouze s drobnými variacemi, což působí poněkud únavně. Oživením by možná bylo připojení dalších nástrojů - pokud uvedeš software, ve kterém jsi to dělal, třeba někdo poradí (pokud to není nahráno nějak přímo... ale asi ne...)

Celkově hodnotím nad průměrem, protože jsem přesvědčen, že je za tímto dílkem kus práce a upřímné snahy (pominu-li talent).


 Uživatel úrovně 3

Celé mi to přišlo jako nějaké cestování. Jako kdyby člověk někam šel od východu do západu slunce. Někdy v létě nebo z podzimu. -> Použití v drd (postavy někam cestují). Memory a Rain za tepla a slunce. Izabel-part1/part2 za deště. Morning - konec cesty (dosažení cíle). Jiné využití nevidím.

Skladby se mi líbili (zvláště Morning). Sice ve skladbě Memory (1:03-1:10) je jedna část, která se mi tam vůbec nehodí. Rain mi připadal na konci useknutý, ale pak mi došlo že je to záměrně (kvůli zacyklení skladby). Izabel by mohla být jedna skladba.


To je tak vše. Mnoho zdaru v další tvorbě.

Dormon


 Uživatel úrovně 3

připomínám, že stále platí generický příslib reputační odměny pro ty, kdo nabízené věci "zrecenzují".


 Uživatel úrovně 0

Podle mě je to nadprůměrná skladba, bohužel s malým využitím, jak už tu padlo..Jinak si nemyslím, že by tu bylo moc lepších skladeb..Je o dost zajímavější než většina ostatních a podlě mě je po huděbní stránce(tím myslím bez ohledu na využitelnost) jedna z nejlepších, co jsem tu našla..Ale samozřejmě á i místa, která se mi moc nelíbí..Asi nejlepší mi přijde Part2..


 Uživatel úrovně 0

Ja viem že to nieje geniálne, výrobu sprevádzalo dosť "technickych chýb". napr. v KpI 1 a 2 som mal zle rozvrhnuté takty a rytmiku (preto sú to dve časti), v Raine som to dal (myslím) 5x a nevedel som to skrátiť... na druhej strane (MoD) máš pravdu ja som gitarista () a chcel som svoje "znalosti" blues, rock... (Hendrixove vypalovačky atď.) pridať aj do fantasy...


 Uživatel úrovně 0

Folk rock forever! Ty jsi kytarista, viď?
No, není to tak zlé, ale neumím si to představit jako podkresovku k fantasy dobrodružství. Na druhou stranu, je to skutečně čistokrevná podkresovka. Na poslech je to příliš jednotvárné. Rain je na konci takový trochu utnutý.
Nedám ti hororovou nulu ani jednu hvězdičku, protože jsi na tom zjevně nechal nějakou práci, ale bohužel, využitelnost je podle mě malá.


 Uživatel úrovně 0

Zvukovou kulisu pro DrD nevyužíváme, ale i přesto si dokážu představit, že bych toto použil...
Příště ale doporučuji více hlasů a nástrojů, je to až příliš strohé...


 Uživatel úrovně 3

Domnívám se, že zde jsou lepší skladby, respektive skladby, u nichž je využitelnost podstatně vyšší. Protože ale nemůžu odhadnout všechny možné způsoby využití, raději tyto skladby schvaluji, abych vás o nic nepřipravil.

Oceňuji, že konce a začátky skladeb na sebe plynule navazují. Ačkoliv některé připomínají spíše improvizační či variační cvičení, třeba se budou líbit.