Downloady

AME

Autor:
Přidáno:
Hlasovalo: 7
Popis: Editor čtverečkových vícepatrových map (Windows 98/2000/XP). Možnost přidávat vlastní grafiku, pokročilé editační možnosti, export do JPG obrázků... Čtěte úvodní komentář.

Diskuze

 Uživatel úrovně 3

Durken: Stačí smazat z Programů - nezapisuje se to do registrů.


 Uživatel úrovně 3

Upír Ravel: Ještě jsou tam i podzemní prostory...


 Uživatel úrovně 0

Tento program je dost dobrý ale jedniná chyba ktorá je v nom je táto: Malo obrazkov. Su tam stromi, cesta, voda, dom a koniec. Chcelo by to viac obrázkov. Napr. sa s tým nedajú mapovat interier. Mapuje sa iba teren. A to je blbe ked väcsina dobrodruzstiev sa odohrava v nutri.

Ravel


 Uživatel úrovně 0

A jak se to sakra odinstaluje???


 Uživatel úrovně 3

Deeph:

- Většina "otcovských hlášek" se objevuje, dokud si nezaškrtneš "Jsem expert".
- Kus jeskyně přemodeluješ jednoduše tak, že ho přeplácneš něčím jiným, například pomocí Ctrl+tažení myší...
- Čtverečky "nahuštěné" na levé straně si můžeš (a) roztáhnout v nabídce "Šířka panelu", (b) třídit podle sady.


 Uživatel úrovně 0

No... vtipnost je jedna věc, ale dělat z ostatních blbce, věc druhá. Jako oživení se ty hlášky sice hodí (a podrobné rozebrání následujících možností kupodivu někdy i pomůže...), ale při ukončení neuložené mapy, když se tam moudrý Alcator s otcovskou trpělivostí snaží uživateli vysvětlit, co se stane, když klikne na ANO/YES, to už je trochu silný kafe i na mě... Zkus si představit, že většina lidí, kteří si dokážou stáhnout tvůj editor, ho umí následně i zavřít. A nějakou rádoby vtipnou hlášku k tomu nepotřebují. Jinak celkově program hodnotím jako vysoce kvalitní a užitečný. Jen se trochu špatně člověk orientuje v těch čtverečcích, nahuštěných na levé straně... Taky jsem ještě nepřišel na možnost, přestavit kus jeskyně jinak, než pomocí "zpět"... Ale věřim, že na to jsi nějakej fígl určitě udělal;-)

Shrnuto a podtrženo, editor čtverečkových vícepatrových map je kvalitní práce a až na pár drobností mu nemám co vytknout.

P.S. Samotný nápad je to vynikající a doufám, že nás v budoucnu čeká alespoň ještě pár obměn z rukou ostatních, počítačově schopných uživatelů :-)


 Uživatel úrovně 0

výborné, už od prvního pohledu. velmi použitelné, alespoň pro mě, ušetří mi to spousty času. hráčům sice kreslím mapy ručně, ale dojde-li na místo, kde je třeba uplatnit rozšířený soubojový systém (ne vždy pro boj), přesné schematické mapy se velmi hodí.
uživatelsky jednoduché, dělá to jen jednu věc a dělá ji dobře. tak to má být.


 Uživatel úrovně 3

A proč zběsile klikáš?


 Uživatel úrovně 5

Patra: jo funguje mi to, ale po chvilce zběsilého klikání se objeví:
"Access violation at address 00404fbc in module 'AME.exe'. Read of address 00000003."(asi ta paměť, ne?)
včera se mi to náhodou povelo několikrát, včil když jsem to chtěl cíleně abych věděl po čem se to objevilo se mi to nepovedlo.


 Uživatel úrovně 3

Zdenál:
- Prohození dvou pater: Klikneš na číslo prvního patra, pak na tlačítko, pak na číslo druhého patra (popsáno v otazníčku)
- Lokální nabídka pro políčka, sloupce, řádky je dostupná přes pravé tlačítko (u políček pak přes Alt+PT).
- Význam modů je popsán v nápovědě, jde o to, že "tužka" je styl "hrdinové vědí, co tam je, protože jim to někdo řekl, ale sami to nikdy neviděli" - tedy je to vhodné pro nalezené mapy u mrtvol apod.