Články&Eseje

Jak na krolla Hodnocení: Něco to má do sebe

Autor:
Přidáno:
Hlasovalo: 17

Toto je vskutku velmi rozšířený problém ono umět uklidnit naštvaného a opilého krolla to je umění především si je nutno uvědomit že, krollové jsou malé děti ve velkém těle z toho plyne jejich velká síla ,ale především velmi rozšířená debilita (a nejen u krollů). To znamená ,že krola se nepokusíme přeprat a tím spáchat sebevraždu ,ale přechytračit což je také problém protože ,když na něj vytáhnete např tuhle větu : „Pane Dežo váš vulgarismus přesáhnul všechny meze kdybych nebyl indisponován žádal bych po vás satisfakci." Zde vidíme že dotyčná osoba se pokusila uklidnit krolla ukázat svoji odvahu ,ale vymluvvit se s případné rvačky před hospodou. Osoba udělala dvě velké chyby zaprvé kroll by se ji na nějakou indispozici řečeno slušně vykašlal a začal by s ní mlátit o zeď ,ale za druhé ,že kroll nemá ve své omezené slovní zásobě slova vulgarismus, indispozice a satisfakce a ,protože krollové mají neutuchající pocit ,že ti ostatní je neustále urážejí a ponižují z toho plyne jejich touha po rvačkách pan Dežo si to přeloží takto: „Pane Dežo vaše debilita přesáhla všechny meze kdybych nebyl tak chytrej žádal bych po vás vaše chlupy z uší." Je zajímavé že krollové chápou význam slova debilita sic jim trvalo tři generace než to pochopily ,ale pochopily. Je jasné ,že takováhle věta dokáže krolla pěkně naprudit.Takže jak na něj ,vlastně je několik zaručených způsobů.

  1. Říci mu ,že ho hledáte už dlouhé roky ,protože po celém širém světě se mluví o jeho odvaze a inteligenci (pozor na slovo inteligence krollský statistický úřad uvedl ,že 97% krollů nezná význam slova inteligence a překládají si ho jako nadávku ,takže si často krollové nadávají do inteligentů ,ale nemyslí to ironicky ,ale zdá se mi divné ,že krollové mají statistický úřad když nejchytřejší z nich umí napočítat do pěti a slovo statistika si překládají jako nadávku). Krollovi zalichotíte ,ale stejně není tak pitomej ,aby se vás nezeptal proč ho hledáte v takovém případě je radno si vymyslet ,že ho hledáte ,aby za vás vyřešil hádanku pak mu předložíte velice primitivní hádanku.
  2. Pokud neznáte žádnou primitivní hádanku a kroll začíná zelenat v důsledku toho ,že si uvědomil váš výmysl.
    Je lepší mu pochválit jeho uši POZOR!!!??? kdysi se jeden hobit pokusil uklidnit krolla tím ,že mu pochválil jeho uši jak jsou pěkně malé a ne tak ošklivé a velké jako u ostatních krollů. Onen hobit skončil rozdupán na zemi. Proto u krollů mluvte o jejich max. velikosti lze to doplnit také pochvalením chlupů na uších,že jsou pěkně zastřiženy a jsou dlouhé a zelené.
  3. Způsob třetí nabídnout Krollovy nějakou lesklou věc, krollové je mají velice rádi ale nemají dostatečnou technoligii ,aby si je vyrobily POZOR!!!??? osudová chyba je nastavit krollovi zrcadlo totiž kroll si v tu chvíli uvědomí, že je ošklivější než všechno kolem. A váš život je v cukuletu dokonán.

Tak to je konec. Doufám ,že můj článek vám nabídl spoustu dobrých rad jak uklidnit krolla byl sice krátký ,ale poučný.

Poznámka: za případné gramatické chyby se omlouvám.

----------------------------------------------Elwin---------------------

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Je to vtipný a protože většinou hraju za krolla tak i pravdivé.Ale štěstí je že nejsem učitelka z češtiny (jinak bych dal sotva jednu*)


 Uživatel úrovně 0

Co si měl z češtiny??? * * * za pokus.


 Uživatel úrovně 0

Je to slabé a krátké, navíc mi to připadá jako "běžné" urážení krolů... ale za snahu 1*


 Uživatel úrovně 0

Krollové jsou rod mužský ŽIVOTNÝ, a proto: považovalI, nepochopilI a vyrobilI!!!
Jinak nicmoc, o těch krollech je tady toho moc a když chce někdo vyniknout tak už to musí být dílko.
3* za snahu


 Uživatel úrovně 5

Hmmm...jak bych to...je to rádobyvtipné, ale IMHO to moc nápadité neni a dalo by se to zpracovat mnohem lépe. A navíc...chtěl jsem to opravit, ale na tohle nemám. Dobře, budiž, nemusí to být úplně bez gramatických chyb, ale KAŽDÝ zvládne si po sobě přečíst text a zkontrolovat, jestli je mezera za čárkou, a ne před ní.

**