Alchymistické Předměty

Snový hlídač Hodnocení: Průměr

Autor:
Přidáno:
Hlasovalo: 8

Skupina: Lektvary

Magenergie: 5

Suroviny: 25

Základ: víno

Trvání: 10 hodin

Výroba: 2 směny

Popis:

Vypije-li se tento lektvar před spaním, tak se postavě zdá „živý sen“. V tomtu snu vidí svět okolo sebe tak, jako by byla celou dobu vzhůru, ale uvědomuje se že sní a může se kdykoliv probudit. Ráno ji přibývají životy a je odpočatá jako po normálním spánku.

Přidáno:

Přečteno: 0

Hlasovalo: 8

Autor:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Alespoň na jednu noc se můžu hlídat :-)


 Uživatel úrovně 0

Celkem zvláštní nápad. Obvykle hodnotím použitelnost, ale tady je to tak trochu zvláštní.. Zatím jsem ale nepochopil, jaké praktickou využitelnost přináší?


 Uživatel úrovně 0

Kkdyž si uvědomuju, že sním, tak NEMŮŽU spát... ja vím je to fantasy, ale tohle je přehnané....


 Uživatel úrovně 0

Konečně se mohu v klidu vyspat


 Uživatel úrovně 0

Ac by se nabizelo aby tento lektvar nebyl tak idealni - opak je pravdou. Pusobeni nema zadne neblahe ucinky na nervovou soustavu jedince pozivsiho tento lektvar. Jeho pusobeni (krom vyse zmineneho jakoby ziveho snu) pusobi blahodarne a odpocinkove na cely organismus. Proste jako pri opravdovem spanku spravedlivych.
Ovsem pokud je postava unavena po celodenni ture nebo pokud ji suzuji bodave potvory typu komari, pak by urcite potize nastat mohly. To ovsem zalezi na te urcite situaci.


 Uživatel úrovně 5

Nápad není zlý,trochu ho rozvést ... Například se po něm nemůže meditovat, postavám to tak dobře nemyslí a tak dále.
Tělo si odpočine, ale ten sen musí mysl/vědomí/duši pěkně utahat. Já osobně mám sem tam živý sen a někdy se po něm cítím jak zpráskaný pes ... J.S.