DraciDoupe.cz v2 Info - Main Page

Na této stránce budou uveřejňovány všechny dokumenty, které se týkají verze 2 serveru DraciDoupe.cz, stejně jako všechny informace o stavu prací - nemá cenu je hledat / ptát se na ně někde jinde. Pro případnou diskuzi navštivte v Putyce stůl DraciDoupe.cz: Věž a přilehlé okolí.

Almad


16. 2. 2005

Padlo definitivní rozhodnutí ohledně zvoleného frameworku. Vyvěste fanfáry, přichází CherryPy.

13. 1. 2005

Konečně jsem se donutil k opatření proti možným komplikacím a koupil doménu. Další verze tedy definitivně pojede pod hlavičkou RPG Planet

30. 9. 2004

Přiznávám, že v poslední době vývoj "trošku" ustrnul. Je to proto, že jednak mi v práci začaly hořet termíny na některé větší projekty, jednak jsem byl uchvácen a nebo donucen k tomu, abych se začal učit pár nových věcí (konkrétně Python, Javu a implementace jsp, psp a spyce...a taky trochu vic o iconv a performance-tuningu ve Firebirdu) a navíc jsem začal navštěvovat nejtěžší střední školu v ČR a potřebuju se tam srovnat s pár věcma (např. že některé předměty navazují na moje neexistující znalosti a že už bych měl začít dělat na prvních programech/testech/a tak vůbec). Krom toho známé problémy s menší přestavbou redakce, security bug ve v1, který žádal opravu (ale je potřeba na ní ještě trochu zapracovat, tohle je takový hotfix) a tuna mailů a pošty, co čekají na vyřízení. Nicméně by se to mělo srovnat (nejpozději po zkouškovém ;))), nepřestávejte doufat (a navíc, tak jako tak se pořád něco děje, třeba o filozofii jsem napsal skoro kompletní úvod k DocBooku pro nevědoucí uživatele :))

11. 8. 2004

Nová verze poběží na jiné doméně, ovšem ne na rpg.cz. Tímto se držitelům domény omlouvám za zvážení možnosti - cituji e-mail.

Se zajmem jsem si precetl obsah teto prednasky. Myslim, ze uz jsme jednou jasne rekli, ze domenu rpg.cz neposkytneme. Nepripada mi tedy regulerni ohanet se nasim jmenem a domenou pred sirokou verejnosti. Povazuji to za velmi nekorektni jednani.

za rpg.cz, Jan Moravec

23. 7. 2004
Tak dobrá zpráva je, že jsem se zase dokopal k troše programování. Rozuměj: kompletně jsem znova vytvořil databázi, protože jsem vyhrabal zálohu někdy z října ;-) a krom toho tak jako tak to ještě nebylo předěláno podle ideí o oddělení popisu obsahového a pravidlového...takže teď synchronizuju změny a začínám u RS...dře to, ale jde to ;-]
20. 7. 2004
Zapoměl jsem na dvě věci - jednak na verzi přednášky na GC pro tisk [PDF]...a zájemci z řad HTMListů by se mohli podívat na zdroják hvězdičky [XML], aby viděli, jak je to jednoduše elegantní ;-)
14. 7. 2004
Další informace: fulltextové vyhledávání se v nové verzi neobjeví [HTML] [PDF]
9. 7. 2004
Zveřejněn obsah přednášky na GameConu 2004

Toto jsou informační stránky o nové verzi. Původní stránky z obsahem naleznete na www.dracidoupe.cz
Valid XHTML 1.0!