KONCEPCE sekce Pro PJ

(moderátory Dílny jsou: Mavev, UnknowN)
Obsah:

1. Přihlášení a registrace
2. Jak správně pojmenovat vlákno
3. Jak sepsat vlákno
4. Povolené HTML tagy


1)

Žádám všechny, v jejich vlastním zájmu, aby i zde v sekci DraciDoupe.cz používali stejné nicky jaké mají na servru Dracidoupe.cz.

Kde se přihlásit :Po kliknutí na políčko, které je znázorněno na výše uvedeném obrázku (přihlášení), se vám objeví kalsická tabulka pro vyplnění uživatelského jména (nicku) a hesla. Tyto dvě kolonky pečlivě vyplňte a stiskněte tlačítko "přihlášní". Program vaše přihlášení zaregistruje a od této chvíle jste v MS přihlášeni. A to i přesto, že po kliknutí na avizované tlačítko přihlášení, se zdánlivě nic nestalo a kolonky jsou opět prázdné!

Pro registraci klikněte na "Přihlášní" (viz. horní obrázek) a poté na odkaz zvýrazněný na následujícím obrázku :
2)

Veškeré příspěvky, které budou špatně (nepřehledně, nejasně) pojmenovány, budou moderátory Dílny automaticky uzavřeny. - o jejich znovuotevřní můžete požádat kteréhokoli moderátora prostřednictvím interní pošty servru DraciDoupe.cz poté, co si svůj příspěvek přejmenujete dle normy.

Jak správně pojmenovat dílo?
Je to velice jednoduché. Nezavedeme zde žádný obecný vzorec, kterým by bylo třeba se řídit. Jen řekneme, že název by měl vystihovat obsah celého vlákna. Například tedy:

Jak se nejlépe postavit k tvorbě světa?
Nechávat či nenechávat postavy zemřít?
Řešení měnového systému a bankovnictví
Jak nejlépe improvizovat - obecné zásady
Jak zdůvodnit postavám omyl PJ


Tyto názvy jsou správné, protože jsou výstižné a jasné. Každý si jistě umí představit, co v příspěvku s obdobným názvem může naleznout.

Za špatný název vlákna bude považováno a důvodem k uzavření vlákna tedy bude např:

Jak mám Pjovat?
Pole a les
Moje poznámky
Tajné, jen pro PJ!
Logika

Tyto názvy naopak správné nejsou a vlákna, která se pod obdobným názvem skrývají, budou uzavřena. Jsou totiž chaotická, nicneříkající a neúčelná.

S případnými dotazy se obracejte na moderátory Dílny (Mavev, UnknowN)

A k čemu že to bude dobré?
Žádám všechny uživatele, aby to nebrali za buzeraci. Naším cílem totiž není vás otravovat, nýbrž vám pomáhat. Toto opatření je zavedeno z jednoduchého důvodu, kterým je přehlednost. V sekci Pro PJ žádáte ostatní uživatele o rady, jak správně hrát PJ, buďte k nim tedy slušní a udělejte jim sledování jednotlivých témat co nejsnadnějším.


3)

Jak sepsat vlákno!

a) Povoleno jest:

 • Co se formy samotného vlákna týká, tak zde nejsou žádné zábrany z hlediska gramatiky a diakritiky. Nikdo Vám tedy nebrání psát příspěvky bez háčků, čárek apod.

 • Pokud jde o obsahovou stránku celého příspěvku i diskusí, tak zde platí známé pravidlo:"Co není zakázáno, to je povoleno."

  b) Tolerovat nebudeme

 • V sekci pro PJ platí a jsou vyžadována stejná pravidla slušného chování, jako na stránkách DraciDoupe.cz .

 • Tímto tedy upozorňujeme, že všechny nevhodné příspěvky budou moderátory okamžitě mazány a to bez předešlého upozornění. Pod pojmem nevhodné příspěvky jsou myšlena vlákna, která budou obsahovat urážky, nadávky či pomluvy všeho druhu nebo text, který je naprosto od tématu.


  4)

  V této sekci budou veškeré HTML tagy zobrazeny ve zdrojové podobě, tzn. obsahoval-li váš příspěvek <B>, bude zobrazeno <B>.


  Obsah :

  1. Přihlášní a registrace
  2. Jak správně pojmenovat vlákno
  3. Jak sepsat vlákno
  4. Povolené HTML tagy


  S případnými problémy se obracejte na moderátory Dílny. Děkuji.