KONCEPCE oddílu Ostatní

(moderátory Dílny jsou: Mavev, UnknowN)
Obsah:

1. Přihlášení a registrace
2. Jak správně pojmenovat vlákno
3. Jak sepsat vlákno
4. Povolené HTML tagy


1)

Žádám všechny, v jejich vlastním zájmu, aby i zde v sekci DraciDoupe.cz používali stejné nicky jaké mají na servru Dracidoupe.cz.

Kde se přihlásit :Po kliknutí na políčko, které je znázorněno na výše uvedeném obrázku (přihlášení), se vám objeví kalsická tabulka pro vyplnění uživatelského jména (nicku) a hesla. Tyto dvě kolonky pečlivě vyplňte a stiskněte tlačítko "přihlášní". Program vaše přihlášení zaregistruje a od této chvíle jste v MS přihlášeni. A to i přesto, že po kliknutí na avizované tlačítko přihlášení, se zdánlivě nic nestalo a kolonky jsou opět prázdné!

Pro registraci klikněte na "Přihlášní" (viz. horní obrázek) a poté na odkaz zvýrazněný na následujícím obrázku :
2)

Jak správně pojmenovat vlákno?
Bude to velmi jednoduché. Obecný vzorec zde nezavádíme, ani zde nenaleznete pravidla, která vás budou omezovat nebo vám zakazovat dávat svým vláknům kuriózní názvy. Jediné o co žádáme je, aby se v nadpisech nevyskytovali urážky, nadávky apod.

S případnými dotazy se obracejte na moderátory Dílny (Mavev, UnknowN)


3)

Jak sepsat vlákno!

Sepsat vlákno do této sekce je více než prosté.

Každé vlákno by mělo obsahovat srozumitelnou formu určitého zdělení. Vaše postřehy z dění fantasy, nápady, dotazy atd. musí být tedy jasné, srozumitelné a v neposlední řadě také musí mít smysl je řešit. Toť vše. Pokud dodržíte tato základní stanoviska, uděláte tím další úspěšný krok, který povede k rychlému vyřízení celé záležitosti.


Tolerovat nebudeme

 • V sekci Ostatní platí a jsou vyžadována stejná pravidla slušného chování, jako na stránkách DraciDoupe.cz .

 • Tímto tedy upozorňujeme, že všechny nevhodné texty budou moderátory okamžitě mazány a to bez předešlého upozornění. Pod pojmem nevhodného textu jsou myšlena vlákna, která budou obsahovat urážky, nadávky či pomluvy všeho druhu nebo text, který je naprosto od tématu.


  4)

  V této sekci budou veškeré HTML tagy zobrazeny ve zdrojové podobě, tzn. obsahoval-li váš příspěvek <B>, bude zobrazeno <B>.
  Obsah:

  1. Přihlášní a registrace
  2. Jak správně pojmenovat vlákno
  3. Jak sepsat vlákno
  4. Povolené HTML tagy


  S případnými problémy se obracejte na moderátory Dílny. Děkuji.