www.Dračí Doupě.cz


Soutěž O Hlavu
Zlatého Draka

--
Aktuality
Novinky
Uživatelé
Vyhledávání
Rekordy a statistiky
--
Chat
Fórum
Ankety
Moudrá Sova
--
Články
Rozvoj DrD
Dobrodružství
Hřbitov
--
Bestiář
Předměty
--
Válečník
Hraničář
Hraničářská kouzla
Kouzelník
Kouzla
Alchymista
Alchymistické předměty
Zloděj
--
Nová Povolání
Nové Rasy
Dovednosti
--
Galerie
Fotogalerie
Downloady
Linky
--
Seznamka
Inzerce
--
Co je to Dračí Doupě?
Dračí manuál
Otázky a Odpovědi
--
Tvůrci a Redakce
--
Čekající díla
Dračí líheň

O Hlavu Zlatého Draka

Co je soutěž "O Hlavu Zlatého Draka"?

Během našeho provozu se na našem serveru díky Vaší přízni objevilo mnoho příspěvků. Od těch méně kvalitních až po ty kvalitnější, pětihvězdičkové, kterých je k našemu potěšení hodně. Rozhodli jsme se proto vyhlásit nejlepší z nejlepšícho - udělit Hlavu Zlatého Draka.

Hlava Zlatého Draka se uděluje jednou ročně pro období prosinec – listopad (vyhlášení probíhá na PragoFFestu)[1]. Do soutěže jsou nominovány všechny příspěvky, které byly přidány v daném časovém období a v době spuštění nominačního skriptu (zpravidla cca měsíc po konci období) mají průměr větší nebo roven 4*.

Vítěze soutěže určujete vy sami, návštěvníci. V každé rubrice máte možnost určit umístění: 1. místem přidělíte příspěvku 5 bodů, 2. místem dva body a 3. místem jeden bod. Samozřejmě nemůžete ohodnotit vlastní příspěvek a hodnotit mohou pouze uživatelé na vyšším než žlutém levelu (aby nerozhodovalo, kdo si založí více duplicitních registrací). Hlasy všech zúčastněných mají stejnou váhu (tj. žádná barevná segregace, hlas redaktora má stejnou váhu jako ten Váš).

Zcela očividným problémem je, že v některých rubrikách může být třeba jen jeden nominovaný příspěvek, zatímco jinde se může vedle sebe sejít několik (desítek) velmi kvalitních příspěvků. Proto má každý uživatel možnost umístit tzv. "Černého Draka" příspěvku, o kterém si myslí, že by v žádném případě neměl cenu získat a tím příspěvku odečte tří body. Vítězem se stává příspěvek s největším počtem bodů (překvapivě :-))).

U vítězných příspěvků bude zobrazena ikonka a u výpisu "podle počtu hvězdiček sestupně" budou vždy zobrazeny nahoře a autorovi bude přičteno 10 reputačních bodů. E-mailem bude také zaslán autorizační kód a objeví-li se autor na vyhlášení výsledků se správným autorizačním kódem, dostane od nás navíc diplom a nějakou drobnost. Ze zcela jasných důvodů proto nemůžeme udělit cenu vítězům, kteří neuvedli správnou e-mailovou adresu.

[1]Do roku 2009 probíhala soutěž dvakrát ročně

Registrace
--
Příhlášení:
Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo
--
Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold
--
1 přihlášených uživatelů.
0 uživatelů je na chatu.


Vygenerováno za 0.075303077697754 sekund.

© 2001 - 2004 Almad, James Timqui a Tomash, design © 2001 by James Timqui.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR