www.Dracidoupe.cz


O Hlavu Zlatého Draka


Co je soutěž "O Hlavu Zlatého Draka"?

Během našeho provozu se na našem serveru díky Vaší přízni objevilo mnoho příspěvků. Od těch méně kvalitních až po ty kvalitnější, pětihvězdičkové, kterých je k našemu potěšení hodně. Rozhodli jsme se proto vyhlásit nejlepší z nejlepšícho - udělit Hlavu Zlatého Draka.

Hlava Zlatého Draka se uděluje jednou ročně pro období prosinec – listopad (vyhlášení probíhá na PragoFFestu)[1]. Do soutěže jsou nominovány všechny příspěvky, které byly přidány v daném časovém období a v době spuštění nominačního skriptu (zpravidla cca měsíc po konci období) mají průměr větší nebo roven 4*.

Vítěze soutěže určujete vy sami, návštěvníci. V každé rubrice máte možnost určit umístění: 1. místem přidělíte příspěvku 5 bodů, 2. místem dva body a 3. místem jeden bod. Samozřejmě nemůžete ohodnotit vlastní příspěvek a hodnotit mohou pouze uživatelé na vyšším než žlutém levelu (aby nerozhodovalo, kdo si založí více duplicitních registrací). Hlasy všech zúčastněných mají stejnou váhu (tj. žádná barevná segregace, hlas redaktora má stejnou váhu jako ten Váš).

Zcela očividným problémem je, že v některých rubrikách může být třeba jen jeden nominovaný příspěvek, zatímco jinde se může vedle sebe sejít několik (desítek) velmi kvalitních příspěvků. Proto má každý uživatel možnost umístit tzv. "Černého Draka" příspěvku, o kterém si myslí, že by v žádném případě neměl cenu získat a tím příspěvku odečte tří body. Vítězem se stává příspěvek s největším počtem bodů (překvapivě :-))).

U vítězných příspěvků bude zobrazena ikonka a u výpisu "podle počtu hvězdiček sestupně" budou vždy zobrazeny nahoře a autorovi bude přičteno 10 reputačních bodů. E-mailem bude také zaslán autorizační kód a objeví-li se autor na vyhlášení výsledků se správným autorizačním kódem, dostane od nás navíc diplom a nějakou drobnost. Ze zcela jasných důvodů proto nemůžeme udělit cenu vítězům, kteří neuvedli správnou e-mailovou adresu.

[1]Do roku 2009 probíhala soutěž dvakrát ročně

Soutěže
O Hlavu Zlatého Draka


Novinky
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
11 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
Limit (minut):
15 | 45
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.0024387836456299 sekund.
© 2002 - 2005 Almad, James Timqui a Alcator design © 2002 - 2005 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována,
publikována ani jinak využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků. Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu.