www.Dracidoupe.czStimpacky

Příprava pro tisk (tisknuto 1138x)
Autor: Tuvy
Přidáno: 22:35:53 19.03.2008
Hlasovalo: 22
Průměrné hodnocení: 3.23


Hlasování

Hlasování u tohoto příspěvku bylo uzavřeno.

Vidět hlasování jednotlivých uživatelů mohou vidět pouze přihlášení uživatelé.

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
  [Předchozí]
Počet zobrazených příspěvků: 1-10 / 30
Ikonka uživatele Erlandil    [pošta] NEW     23:11:15 20.05.2008
rozhodl jsem se negovat zápornou repku, co byla udělena Mordredianovi za jeho komentář... přiznávám, že je poněkud útočnější, ale nikomu nenadává a hodnotí podle odůvodnění. oplácet snížením reputace mi přijde nevhodné a zavrženíhodné. ti, kdo mohou reputaci udělovat, by měli mít dost rozumu, aby věděli, kdy ji použít. žel se tak asi neděje.

pokud s tím bude mít někdo problém, můžete mi napsat do pošty. odpovím, když to budu považovat za nutné.

tímto považuji tuto kauzu za vyřešenou... další osobní problémy si řešte v ringu

Ikonka uživatele tjcombo    [pošta] NEW     9:53:43 19.05.2008
No vida už je to tady konečně má někdo stejný názor že se tohle dílko opravdu zase Tuvimu nepovedlo je to přesně tak jak říká kolega podemnou. Není to nic jiného než jen špatná droga která přinese hře jen trochu víc poviku pro nic. Dále bych chtěl říci že není fyzicky možné něčeho takového dosáhnout ani po požití jakékoliv drogy ta síla je moc velká a učinky přehnané kdo tomu trochu rozumí mylím problematice drog atd. mi dá za pravdu. Tuvy se snaží ale nějak bez dechu chce to více myslet a ne tolik fetovat :-).

Ikonka uživatele Mordredian    [pošta] reputace: 0
Erlandil: +1
Tuvy: -1
NEW     10:45:11 30.04.2008
Je to jen můj názor ale Ten tvůj stimpack mi dost připomíná lektvar když se profesor JACKYL přeměňoval na HIDA taky to bylo velice působivé.zpracování je velice zmatené, a připomíná mi to fakt jen nějakej fet.V tom případě když sme v DRD už u drog by mohl někdo rovnou vymyslet DETOX když už.
Tohle dílo mi příde jako takovej výkřik zoufalství.Je to opravdu jednoduché dílo které jistě nebylo těžké vymyslet.A dále pak jak se dívám na tu sílu tak to jsi rovnou mohl napsat že po použití té "drogy" je válečník nepřemožitelný.Ale zdůrazňuji že je to jen můj názor.Nemusíte s ním souhlasit ale já zde jen zdůvodňuji mé hodnocení.


Tuvy:Podle toho tvého sloupku co jsi napsal mi příde jako že nesneseš kritiku která je sem přidávána.Když nesneseš kritiku kterou ti sem posíláme tak sem ten příspěvek ani nemusíš dávát tím co jsi napsal a hlavně JAK si to napsal nás (nebo alespoň mě) moc o opaku nepřesvědčuješ ba naopak utvrzuješ mě v názoru že si název vybral podle první blbosti která ti vlezla na hlavu.Dále pak jak se rozčiluješ u té síly soudím že je to ještě nedomyšlenější.Beru je to tvůj názor ale v tom případě musíš i ty tolerovat ten náš:-).

Ikonka uživatele Fafrin    [pošta] NEW     15:02:35 01.04.2008
Hlasuji ve srovnání s jinými válečnickými díly.

Ikonka uživatele Fafrin    [pošta] NEW     15:01:32 01.04.2008
Všem bych rád připoměl, že se na tohle dají s bonusem aplykovat běžná pravidla pro návyk, předávkování a dozvuk. Taky jsem si před přečtením diskuze myslel, že je to horší, než je.

Ikonka uživatele Erlandil    [pošta] NEW     23:04:52 30.03.2008
Zdenál: já o tom nikde neslyšel a připadá mi to divný a dost o tom pochybuju a to se vikingama docela zabývám. ptal sem se jednoho uznávaného historika a archeologa, který nám tohle téma přednáší a ten to popřel... nevím, kde jsi to četl, ani kdo to tvořil. informace je potřeba si ověřovat.

nicméně tato debata začíná být OT, takže doporučuju v ní nepokračovat

Ikonka uživatele Kibe    [pošta] NEW     16:45:35 30.03.2008
Tak jsem se doslech, jak to bylo s těmi houbičkami...vikingové užívali mochomůrky červené(ženy je nejprve předžvýkali a poté se vytvořila určitá kašička, která se užívala...odhadli správnou dávku a... taková dávka jim vydržela na dlouho, protože tělo většinu účinné látky vyloučilo a tak ještě několikrát úžívali namísto kašičky vlastní moč...)

Ikonka uživatele Kibe    [pošta] NEW     20:28:16 25.03.2008
O tom že se dopovali nic nevím, ale berserkři byli nedočkaví válečníci, kterí na sebe chtěli upoutat pozornost bohů(Odina a Thora) tím, že ze sebe strhali věškerou zbroj, oblečení a štít...poté se s řevem vrhali do řad nepřátel ještě před začátkem bitvy a často způsobili demoralizaci, nebo oslabení formace nepřítele tím, že vzali několik bojovníků s sebou do valhally.

Ikonka uživatele Zdenál    [pošta] NEW     19:24:34 25.03.2008
Myslim berserky. Jak velkou procentuelni složku ale tihle zabijáci ve vikingských armádách tvořili ale taky netušim.

čim konkrétně se krmili nevim, pokud si vypomínám někde jsem zahlíd/zaslech že šlo o nějaké druhy hub a houby ve skandinávii normálně rostou, nemluvě o tom že v době vikingských nájezdů bylo o něco teplejší klima než dnes.

Jakej druh houby to byl nevim, ale různé psychotropní účinky má skoro každá jedovatá houba i u nás.

Ikonka uživatele Derfel    [pošta] NEW     18:44:53 25.03.2008
Toto dílo se mi zdá celkem přesílené ty bonusy by to chtělo trochu zredukovat jelikož by dobře sestavená družinka mohla být nepřekonatelná protože bojovníka by to vyhodilo do uplně jiných rozměrů oproti jiným povoláním a nebo by to chtělo vyhodit to omezení že je to jen pro bojovníka!
Ale druhá věc je že si to může každý PJ přizpůsobit aby mu to sedělo do světa a moc to nepřesilovalo postavi(každý PJ to tak může udělat nebo snad ne, i to tak někteří dělají jinak by někretý přízpěvky byli nepoužitelné). Dávám tedy 4*
S pozdravem Derfel

  [Předchozí]


Soutěže
O Hlavu Zlatého Draka


News
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
0 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.083795070648193 sekund.
© 2002 - 2009 Almad a James Timqui, design © 2002 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována, publikována ani jinak
využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků.
Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu. Toto je verze 1.
Verze 2 je v přípravě a vývoj můžete sledovat na informačních stránkách