www.Dračí Doupě.cz


Soutěž O Hlavu
Zlatého Draka

--
Aktuality
Novinky
Uživatelé
Vyhledávání
Rekordy a statistiky
--
Chat
Fórum
Ankety
Moudrá Sova
--
Články
Rozvoj DrD
Dobrodružství
Hřbitov
--
Bestiář
Předměty
--
Válečník
Hraničář
Hraničářská kouzla
Kouzelník
Kouzla
Alchymista
Alchymistické předměty
Zloděj
--
Nová Povolání
Nové Rasy
Dovednosti
--
Galerie
Fotogalerie
Downloady
Linky
--
Seznamka
Inzerce
--
Co je to Dračí Doupě?
Dračí manuál
Otázky a Odpovědi
--
Tvůrci a Redakce
--
Čekající díla
Dračí líheň


Torlon

Příprava pro tisk (tisknuto 761x)
Autor: Legar
Přidáno: 11:25:46 18.04.2007
Hlasovalo: 23
Průměrné hodnocení: 3.65


Hlasování

Hlasování u tohoto příspěvku bylo uzavřeno.

Vidět hlasování jednotlivých uživatelů mohou vidět pouze přihlášení uživatelé.

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
  »»»
Počet zobrazených příspěvků: 1-10 / 27
Ikonka uživatele QuidoYáfet *   [pošta] nové     14:23:13 18.12.2007
tohle dílo se mi docela líbí, je to propracované, zajímavé a podle mého názoru i dost originální... a co se mi líbí, je to bez pravopisných chyb...

Ikonka uživatele Hubert Drtikull *   [pošta] nové     23:53:05 11.06.2007
předm se omlouvám ale musim se přiznat, že sem to ani celý nedočet, protže je to zbytečně zdlouhavý a popisy až moc vyčerpávající.
Ale i n tý části kterou sem čet sem našel jednu nesrovnalost. Docela by mě zajímalo jak mohli Torlonové šlechtit obilí aby vyrželo jejich podmínky, když se štěchtění provádí pomocí ozařování radioaktivníma látkama. Ale třeba tamněco takovýho měli... :P . Ale to je jeom taková blbost, normální člověk to ani neví, tak bych se tim příliš neznepokojoval. Jelikož sem nedočet tak ni nebudu hlasovat, tohle sem psal jenom abych na vás moch machrovat s tim šlechtitelstvím :D

Ikonka uživatele Karel Doleček *   [pošta] nové     6:50:28 05.06.2007
Většinu rad jsem vyčerpal už v MS. Dílko je kvalitní a pravděpodobně ho zapracuji do svého světa.

Ikonka uživatele Legar *   [pošta] nové     17:14:45 20.05.2007
šedý poutník: Rád ti odpovím. Torloni sice manželství opravdu neuznávají, ale mají podobné pouto ke své rodině, kde je to tak nějak každý s každou, každá s každým. Kdo s kým a jak často, to už se musí dohodnout mezi sebou a určitě se to občas neobejde bez hádek. Děti se do toho samozřejmě nepočítají - po dosažení dospělosti si vyberou jinou rodinu (nebo si ona vybere je nebo (a to nejspíš) vzájemně).
Samozřejmě mohou žít i jen ve dvou + děti (pěkně v ústraní, aby nebyli příliš na očích), ale pro ostatní je to stejně divné jako obchodovat s jinými rasami nebo dokonce vydat na dobrodružství s nějakou různorodou partičkou. Inu, v každé rase najdeš pár jedinců, kteří jsou "divní". Pak už ani nikoho nemůže překvapit, když se to zkombinuje - k družince se přidá torloní páreček, který z nějakého města vyštípali.

Ikonka uživatele šedý poutník *   [pošta] nové     13:04:28 20.05.2007
Velmi zajímavá rasa. Ale, myslím že mají až moc schopností. Sice se to vyrovnává sníženýmy atributy, ale přesto. Taky bych se rád Legara zeptal, jak je to u torlonů se sexuálními vazbami, i když nanzačil něco o tom, že torloni neuznávají manželství. Jinak se mi trochu nelíbí to, jak se chovají k ostatním rasám ; s jejich charismou by mohli být třeba dobří vyjednavači, ale to je rozhodnutí autora. Jinak, hrát torlona ve družině jiných ras by asi bylo dost obtížné, ale musím posoudit, že jinak je torlon nádherně zpracovaný a jeho čtení se mi velmi líbílo.

Ikonka uživatele svilenec *   [pošta] nové     8:36:29 07.05.2007
Tahle rasa se mi celkem líbí. Spíše než na pouhé bojování, čarování a podobné je spíše zaměřena na hraní charakteru, což oceňuji. Sem tam se objevují mírné nedostatky a nesrovnalosti (nesnáší boj zblízka a rádi šermují apod.) Ale jinak velmi dobrá rasa. Congratulation

Ikonka uživatele Legar *   [pošta] nové     6:33:38 05.05.2007
U torlonů není v tomto ohledu téměř žádný rozdíl mezi muži a ženami (asi jsem to měl více zdůraznit). Ženy jsou během těhotenství a kojení dokonce o něco těžší.

Uváděné hodnoty jsou pro průměrně rostlé jedince, kdybys chtěl extrémně hubeného nebo naopak tlustého torlona, tak musíš váhu zmenšit, případně zvětšit. V pravidlech je to také tak (alespoň u lidí, kde to si to člověk může ověřit /*úsměv*/).

A jen tak mimochodem, v pravidlech (alespoň v těch mých) je mnohem horší chyba u elfů (jsou o trošku tlustší než lidé). Torloni vycházejí zhruba nastejno s elfy z pravidel DrD+ (po úpravě z mého minulého příspěvku).

Ikonka uživatele Fafrin *   [pošta] nové     19:02:45 03.05.2007
Legar - no, uvítal bych i nižžší spodní mez, uvědom si že v rase jsou i ženy a na jejich nížší hmotnost.

Já jsem prostě tvrdý, a to samé uvítám od ostatních.

Ikonka uživatele Hejpockej *   [pošta] nové     13:36:45 01.05.2007
Tato rasa se mi velmi líbí. Určitě ji musím dát do svého světa. To bude sranda až pouští vyčerpaná družinka narazí na torloní město. Já osobně bych torlona nezahrál dobře, je na mě moc těžkej. Snad to zvládnu alespoň jako CP.

Ikonka uživatele Legar *   [pošta] nové     19:54:57 27.04.2007
Fafrin Vok atd.: OK, s těmi 100 kg jsem to fakt přehnal, spočítal jsem si BMI a viděl, co jsem vidět nechtěl /*úsměv*/. Ta spodní hranice ale celkem sedí (BMI vychází podobně jako to tvoje a to musíš uznat, je dosti podprůměrné). Správná hmotnost Torlonů by tedy měla být 60-85 kg.

Sám dělám chyby a tak se k chybám ostatních příliš nevyjadřuji, pokud je například nechci opravit v MS a nebo jich není opravdu hodně. Možná bys měl udělat totéž, než ti to vpálí i někdo další. Pokud si přečteš svůj poslední příspěvek zde, tak určitě zjistíš, že není ani zdaleka bezchybný (a navíc neznám rozložení klávesnice, na kterém by bylo prohozené í/ý a s/z). Neber to prosím, jako útok, ale spíš jako radu. Podobným přístupem bys mohl spoustu lidí naštvat a to určitě nestojí za nějaké nedoklepnuté klávesy nebo kiksy v pravidlech pravopisu.

  »»»


Registrace
--
Příhlášení:
Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo
--
Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold
--
12 přihlášených uživatelů.
0 uživatelů je na chatu.


Vygenerováno za 0.063739061355591 sekund.

© 2001 - 2004 Almad, James Timqui a Tomash, design © 2001 by James Timqui.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR