www.Dracidoupe.cz
Fórum ¤  Ankety ¤  Chat ¤  Moudrá sova ¤  Soutěž O Hlavu Zlatého Draka ¤  Co je to Dračí Doupě? ¤  Tvůrci a Redakce ¤  Uživatelé ¤  Dračí líheň ¤  Novinky ¤  Čekající díla ¤  Dračí manuál ¤  Otázky a Odpovědi ¤  Vyhledávání ¤  Rekordy a statistiky
Chat
Moudrá sova
Dobrodružství
Hřbitov
Fórum
Články
Rozvoj DrD
Bestiář
Předměty
Kouzelník
Kouzelník
Alchymista
Alchymista
Válečník
Hraničář
Hraničář
Zloděj
Nová povolání
Nové rasy
Dovednosti
Downloady
Galerie
Fotogalerie
Linky
Seznamka
Inzerce


Džinové

Příprava pro tisk (tisknuto 2048x)
Autor: Nathaka
Přidáno: 14:32:22 22.11.2008
Hlasovalo: 20
Průměrné hodnocení: 4.55


Hlasování

Hlasování u tohoto příspěvku bylo uzavřeno.

Vidět hlasování jednotlivých uživatelů mohou vidět pouze přihlášení uživatelé.

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
  Další
Počet zobrazených příspěvků: 1-10 / 29
Ikonka uživatele LordSlivak    [pošta]      15:18:22 06.03.2011
kamerask: JJ jsou to obrázky z might and magic, jak tak koukam, tak přesně řečeno z trojky. Hezky popsané :) do posledního detailu. Jak vidím, tak mnoho lidí dalo 5 hvězd. Rozhodně bych dal taky.

Ikonka uživatele Kamerask    [pošta]      9:24:03 26.02.2011
Hej to sú obrázky s Might and Magic, že.

Ináč veľmi zaujímavá a pestre opísaná rasa, keby som mohol hlasovať tak dám 5*.

Your Kamerask

Ikonka uživatele Hejpockej    [pošta]      20:11:00 07.01.2009
Tato rasa se mi líbí a už sem vymyslel i úmístění do mého tvořícího se světa. Jako PJ ji určitě využiji. Nemám co vytknout, jen bych rád upozornil, že rodová zbraň není nutnost a já bych jí u džinů vynechal(a taky v mém světě vynechám). Fakt super, díky za skvělou rasu.

Ikonka uživatele Nathaka Warrior    [pošta]      22:16:42 12.12.2008
Folcwine:
Ad 2) Cituji: V přeměněné formě vydrží džin maximálně čtyři směny. A horizontálně by se džinové pohybovat ani neměli, leda trochu šikmo. Vím, že píšu, že se mohou takto opticky zvětšit, ale klidně to vypusť. Není to přímo levitace, jen něco jí podobné, takže já to nechávám takhle.
Ad 5) Zaprvé, proč by PJ nemohl ukázat obrázky? Zadruhé, slovní popis na základě obrázku zvládne podle mě každý. Stejně tak na Tibet dokáže odkázat každý.
Ad 6) To jsem neměl tušení. Pardon. :-)

Vřele děkuji za pozitivní kritiku. Ty (narozdíl...) víš, jak člověka motivovat. :-)

Tarkan de Lagora, Hrabě Dracula: I vám děkuju za hodnocení.

Ikonka uživatele Folcwine    [pošta] reputace: 1
nedohledatelné: +1
     21:34:27 12.12.2008
1) Líbí se mi možnost znovuzrození zemřelé hráčské postavy jako džina - dává to do rukou PJ další nástroj, jak udělat hru zajímavější

2) Přeměna ve vír je velmi dobrá. Oceňuji hlavně použití jednou týdně - dosti nezvyklé a nutné taktické uvažování hodně dopředu. Co mi chybí je doba přeměny. Permanentní levitace znamená nemožnost se pohybovat horizontálním směrem.

3) Líbí se mi letmé přiblížení k jejich náboženství. Unknown sic vytýkal, že je to moc stručné, ale jak je vidět z diskuze, i tato stručnost je pro některé nepochopitelná => při ještě větším rozepsání by dílo bylo ještě méně pochopitelné. Pro UnknowNa bych měl radu, aby si napsal dílo o Hinduismu, když o něj tak stojí (a nehledal v díle, co v něm není ani být nemělo).

4) Obřad znovuzrození mi moc nesedí se vznikem nového džina popsaný na začátku.

5) Oceňuji odkazy na obrázky a příklady jmen. Dle mého ale je také důležitý slovní popis - PJ bude popisovat, ne ukazovat obrázky z Tibetu.

6) Pravidla DrD zakazují rozdílnou dobu života u hráčských ras. Životnost by neměla jít k 500 letům (tolerovat by šlo 120 let, pokud se pravidelně oddává meditacím)

Shrnutí:
Opět velmi zajímavá rasa se svou jedinečnou kulturou a smyslem života. Oceňuji hlavně dobrý pokus o alternativní pohyb (než 2 nohy) a také jiné než pohlavní rozmnožování. Některé detaily by dle mého neškodily trochu více rozepsány, ale co. I takto je to vynikající rasa, které držím palce, aby získala OHZD.

*****(*)

P.S.: Těším se na Liche (s takovouto Natháškovou plodností se dle mého můžeme v brzké době těšit na další zajímavou rasu). Jen tak dále - toto jsou nové rasy jak víno :-)

Ikonka uživatele Tarkan de Lagora    [pošta]      18:54:15 12.12.2008
Podle mne se jedná o výborný výtvor.Hezky zpracovaný.Dávám za pět.Snad jediná chybička a to převědčení.Ovšem to záleží na světu kde hraji.U mne může být každý jak chce být dobrý či špatný ale nevolím si to podle hodu kostkou nebo podle výběru ,protože vše vypline s tvého chování ve hře

Ikonka uživatele Hrabě Dracula    [pošta]      16:51:28 06.12.2008
Dílo jest ukázkou neumírající kreativity a stále čerstvých nápadů. Hodnotím plným počtem, jelikož délka, struktura a obsáhlost textu je přinejmenším optimální.

Ikonka uživatele UnknowN    [pošta]      7:29:20 29.11.2008
Hamster: Ty otázky tu nejsou jen pro Nathaku, ale i pro každého, kdo bude chtít džiny použít. Neboť je dost pravděpodobné, že s džiny ve svém světě nebo dokonce s džinem jako hráčskou postavou bude muset PJ dříve či později na některou z těch otázek odpovědět...

Ikonka uživatele Hamster    [pošta]      16:58:17 24.11.2008
Unknown: Jsou to vyvolení Boha? Můžou nabídku odmítnou? Je to magický proces na duši? Zachytávaj proud energie? (btw proč pozitivní?) - co chceš slyšet? na to nejde odpovědět nic jinýho, než "záleží na tvém světě"

Ikonka uživatele UnknowN    [pošta]      9:32:37 24.11.2008
Nathaka: Ty otázky tu nejsou jen pro tebe, ale i pro každého, kdo bude chtít džiny použít. Neboť je dost pravděpodobné, že s džiny ve svém světě nebo dokonce s džinem jako hráčskou postavou bude muset PJ dříve či později na některou z těch otázek odpovědět...

  Další


Aktuality

Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo
--
16 přihlášených uživatelů.
uživatelů je na chatu.


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold

Novinky
Fórum ¤  Chat ¤  Moudrá sova ¤  Soutěž O Hlavu Zlatého Draka ¤  Co je to Dračí Doupě? ¤  Tvůrci a Redakce ¤  Uživatelé ¤  Dračí líheň ¤  Novinky ¤  Čekající díla ¤  Dračí manuál

Vygenerováno za 0.72414612770081 sekund.
© 2001-2007 Almad, James Timqui a Tomash, design © 2001 by Lightbringer.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována, publikována ani jinak využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků.