www.Dracidoupe.czRozšíření kouzelníkových přátel

Příprava pro tisk (tisknuto 920x)
Autor: Falhir
Přidáno: 15:30:54 06.06.2008
Hlasovalo: 19
Průměrné hodnocení: 2.63


Hlasování

Hlasování u tohoto příspěvku bylo uzavřeno.

Vidět hlasování jednotlivých uživatelů mohou vidět pouze přihlášení uživatelé.

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
  [Předchozí]
Počet zobrazených příspěvků: 1-10 / 15
Ikonka uživatele Zrádný bosorák    [pošta] NEW     14:00:35 17.06.2008
to Kibe: myslel jsem že odvolávat se na Asterion je zde zakázané páč přeci asterion vychází z pozměněných pravidel než klasické drd, tak mi to aspoň bylo naznačeno...a hle někdo se na to odvolává při hlasování...jéjé jéjé tady asi neplatí stejná pravidla pro všechny? jaká to novina...:-P

Ikonka uživatele Fafrin    [pošta] NEW     12:08:39 17.06.2008
Falhir - ano, třeba netopír je celkem skvělý. Takže jestli příště, tak podle něj.

Ikonka uživatele Kibe    [pošta] NEW     1:28:03 14.06.2008
Falhire, nenapsal jsem "rozmýšlím", ale rozmýšlel bych...kdyby tvoji noví přátelé už nebyli dříve a lépe vytvořeni v oficiálním asterionském modulu "Falešná apokalipsa".

Ikonka uživatele Erlandil    [pošta] NEW     1:44:23 12.06.2008
Falhir: neklesej na mysli... zas tak zlé to není.

Ikonka uživatele Lovec vlků    [pošta] NEW     16:46:28 09.06.2008
nic extra,ale celkem pěkný nápad,dá se to využít...

Ikonka uživatele Falhir    [pošta] NEW     16:42:50 09.06.2008
Kibe: Je zvláštní, že rozmýšlíš mezi 3 - 4, ale dáš 2. Nevím proč, ale z nějakého "neznámého" důvodu mě to naštvalo. Jemně, tiše, ale přeci ano.

Je mi líto, většinou odpovídám na všechny ohlasy, ale teď? Další takové hodnocení, které jsem ku vší pravdě nečekal? Nebudu prohlašovat lži typu "ano, poučím se", nebo "a jéje, zase mi to uniklo. Achich ouvej..." Nemá to cenu, alespoň ne u tohoto díla.
Napsal jsem zřejmě blbost - ač jsem uvažoval dokonce o opaku - a podle toho pak přochází hodnocení, že? Spousta chyb, proč jsi to vůbec dělal, autore? Proč jsi neumístil všechny statistiky od 1. po 36. úroveň?
Já nemám zdání, proč jsem to neudělal. Nikoho nepeskuji za jeho hodnocení; vždyť je to rize jeho vlastní počínání. Prostě jsem opět sešel ze stezky, jak už to občas dělávám. A ani mne nenapadlo, jak moc bych mohl chybovat - což se stalo, já zachyboval. A to tak, že jsem zdánlivě pekné dílko proměnil v podprůměrné.

Zlatá 1 hvězdička, však je věcná!
Možná ještě něco připíšu, ale prozatím ještě zdůraznuji: tato zpráva není příznakem rezignace či opovržení vůči hlasatelům. Pouze je mi blbě, jakou blbost dokážu vymyslet.

Ikonka uživatele Fafrin    [pošta] NEW     11:48:01 09.06.2008
Vytvořit nového přítelíčka je celkem běžná a jednoduchá záležitost. Protože mám v družinách dohromady asi 5 kouzelníků a každý by chtěl něco nového a jiného, věnuji se tomu poměrně často.
Základem dobrého přítelíčka je jeho vyváženost s ostatnímy. Přítelíčci mají základně 3 oblasti, ve kterých jsou použitelní.
1) Boj - použitelnost v této oblasti se odvíjí od Žvt, Úč a Oč - nejsilnější mrchou v tédle oblasti je ďáblík, dalo by se však uvažovat i o silnějších potvorách
2) Magie - počet magů a kouzel na den.
3) Průzkumník - ostatní užitečné schopnosti, povšioměte si, že žádný z pravidlových pomocníků nemá další schopnosti, které by přímo byly uplatnitelné v boji, či na poli magie (Maximum zde tvoří ďáblík a ani kočka není úplným minimem)
Nového vyváženého pomocníka stvoříte jednoduše tak, že vezmete některého již existujícího (pravidlového) a přesouváte mezi jednotlivými schopnostmi. Podle případné výhodnosti či neobvyklosti přítelíčka pak udáte jeho pravděpodobnost vyvolání - kterou jsem nějak vůbec nenašel. Není žádný důvod měnit standartní množství magie, a dobu vyvolání, protože změnou těchto obecných parametrů jedině zesložitíte hru aniž by to mělo jakýkoliv pozitivní efekt.
Skřítek je v magii silnější než cokoliv a navíc má schopnost silně bojově zvíhodňující (Zranitelnost magií 1/4)
Netopýr je poměrně pěkně zpracovaný, jeho magické oslabení oproti havranu je vyváženo užitečnými schopnostmi navíc. Zranitelnost bych uvítal zvíře + M,N. Umožňuje to použít hraničářské bonusy, které jsou zde určitě na místě. Také obratnost, výše odolnosti jsou poněkud silné. Hodila by se MS (Manevrovací schopnost, nikoliv moudrá sova)
Džin je IMHO zcela mimo jakoukoliv pravidlovost, vyváženost či použitelnost.
Také nechápu, proč autor neumístil všechny statistiky (od 1 po 36 úroveň) přehledně do jedné tabulky pro každého přítelíčka.

Ikonka uživatele Magnus    [pošta] NEW     15:56:03 08.06.2008
Dôvody prečo som hlasoval ako som hlasoval su celkom podobne ako ma Tobša a PinHead. Ospravedlnte ma že som to nenapísal hneď.

Ikonka uživatele Kibe    [pošta] NEW     15:28:17 08.06.2008
Moje hodnocení vychází z todo, že na Asterionu už džin a netopýr jsou(ale i skřítkovi podobný rarach)...kromě mnoha dalších přátel. A tito přátelé tam jsou mnohem lépe vymyšleni i zpracováni...tedy moje hodnocení vychází z porovnání. Je sice možné, že autor nikdy tyto pomocníky neviděl, ale neznalost neomlouvá? Jinak by to byl docela dobrý nápad s průměrným zpracováním a rozmýšlel bych mezi 3-4.

Ikonka uživatele Erlandil    [pošta] NEW     15:00:05 08.06.2008
prosil bych odůvodňovat hlasování

  [Předchozí]


Soutěže
O Hlavu Zlatého Draka


News
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
13 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.060374975204468 sekund.
© 2002 - 2007 Almad, James Timqui a Alcator design © 2002 - 2007 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována,
publikována ani jinak využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků. Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu.