www.Dracidoupe.czNitrohraní

Příprava pro tisk (tisknuto 2870x)
Autor: Nathaka
Přidáno: 10:59:36 24.01.2016
Hlasovalo: 12
Průměrné hodnocení: 3.25


Hlasování

Hlasování u tohoto příspěvku bylo uzavřeno.

Vidět hlasování jednotlivých uživatelů mohou vidět pouze přihlášení uživatelé.

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
  [Předchozí]
Počet zobrazených příspěvků: 1-10 / 25
Ikonka uživatele Nathaka    [pošta] NEW     21:48:43 08.02.2016
*úsměv

Ikonka uživatele Nathaka    [pošta] reputace: 1
Vedro: +1
NEW     18:00:34 06.02.2016
To je dobrý, hodnocení není zas tak důležité. Už se vyjádřilo víc než dost lidí, aby se mi potvrdilo, že jsem se někomu přece jen do vkusu trefil a myšlenku se mnou mnoho lidí sdílí. Že se najde pár lidí, kteří to pochopí a hodnotí po svém, už je jejich problém. Na výsledku už stejně nic moc nezměníme. :)

Takže kálíme na hodnocení, daleko víc si vážím vašich příspěvků a jsem moc rád, že to s některými vidíme podobně. Pokud vám můj příspěvek vykouzlil na rtech alespoň malý úspěch, mise je splněna.

Ikonka uživatele Sccion    [pošta] NEW     0:49:22 06.02.2016

Akiros: Jen to hlasování pěkně potvrď. :)

Skutečně neexistuje nic takového jako "nespravedlnost vůči ostatním příspěvkům". Resp. možná i existuje, ale také v tom případě existuje i něco jako "nespravedlnost vůči autorovi", že ho o hodnocení připravuješ. :)


Ikonka uživatele Akiros    [pošta] reputace: 1
Sccion: +1
NEW     7:49:34 05.02.2016
Jo tady jsem to viděl:) Musel jsem se vzdát hlásování. Chtěl jsem dát 5 hvězd, ale věděl jsem, že by to bylo nespravedlivé vůi ostatním příspěvkům. Jakékoliv nižší hodnocení bych ale považoval za urážku nitrohraní. Sice to někde v návodu může hraničit se schyzofrenií, ale protože si myslím, že mám velmi hravou mysl, tak se mi to moc líbilo. A protože mám doma 2 malé děti, výklad jsem si mohl ihned spárovat se skutečnými situacemi:) Nedávno mimochodem děti (2,5 a 4,5 roku) vynalezli larp. Jiřík byl evidentně válečník a karolínka čarodejka s kouzelnou hůlkou. Zabíjeli neviditelné "příšery" které se náhodně generovali po celém bytě, nejčastěji v blízkosti Karolínčiny nohy. Jiřík příšeru zmasakroval a Kája pak pozvedla čarovnou hůlku (která hraje kousek z ledového království, vlastně je to fantasy mikrofon) a řekla "A teď kouzlo!" Mám to natočené, bylo to boží:) Když si ale nehrají spolu, dalo by se to navázat na Nitrohraní, protože vymýšlejí podobné věci:)

Ikonka uživatele Nekroskop    [pošta] NEW     22:33:42 29.01.2016
Děkuji, líbí se mi to :)
Zaujalo mě vyhodnocování situací - vnesení prvků náhody - sledováním okolí.

Ikonka uživatele Vedro    [pošta] reputace: 1
Sccion: +1
NEW     15:50:40 28.01.2016
Dobrý den
Po dlouhé době první příspěvek, který mne opravdu zaujal. Nechodím sem hledat perfektní sloh či vyváženost názvu vůči napsanému textu. Hledám nové nápady a myšlenky abych nezamrzl. Někdy nitrohraní útržkovitě používám a vzpomínám na své dětství kdy jsem si dokázal vlézt do koruny jabloně a jen tak přemýšlet a snít. Od té doby co hraji dračák mám kompenzaci, ale ještě dnes si to po letech zase vyzkouším. Nejlepší na celém nápadu se mi jeví fakt, že nemusím nikam chodit a hru můžu kdykoliv přerušit či v ní zase pokračovat. Zkusím to pořádně.

Z mé strany byl toto velmi přínosný příspěvek
Děkuji
Napsal VEDRO

Ikonka uživatele Sniper    [pošta] NEW     18:32:35 27.01.2016
Nathaka: Ohledně formy kritiky... věc se má následovně. Pokud se mi dílo líbí, napíšu to. Pokud ne, zvážím, zda má smysl reagovat. To odhaduji podle toho, zda autor je sám aktivní v diskuzi. Forma pak závisí na autorově projevu. Pokud je zjevně plachý a nejistý, píšu zcela jinak, než pokud tvrdě reaguje na kritiku (to mu pak bez uzardění vracím).

A pokud jsem tě nepochopil (což je docela možné), je otázka, co z toho vlastně vyplývá... :)

Ikonka uživatele Nathaka    [pošta] NEW     13:02:41 27.01.2016
Sniper: To, že na mě v reakci vytahuješ cosi o vědeckých termínech, jen dokazuje, že jsi mě nepochopil.
Tvoje kritika byla zkrátka zbytečně tvrdá (kdybych byl nováček, tak i sprostá, nad tím se trochu zamysli, ty jedno "plahočení pouští" a "dlouhé nic") a přitom irelevantní. Ničemu z toho se ale nedivím a tvůj opačný názor ti neberu (i to jsem napsal).

Sargold: Není pravda, co říkáš, tedy že jsem se netrefil do vkusu čtenářů serveru, některým se příspěvek líbil. U některých, kterým se velmi nelíbil, jsem zachytil prvky nepochopení a nevhodného přístupu k textu, takže jsem se snažil dílo obhájit. To vše mi připadá naprosto normální. Že dílo obhajuji, přece neznamená, že vidím chybu výhradně na vaší straně, tady si do mě projektuješ své vlastní představy. Ve své obhajobě se necítím být nijak zvlášť uraženecký nebo ješitný, což, zdá se mi, naznačuje tvoje poslední reakce.

Ikonka uživatele Sargold    [pošta] NEW     11:20:54 27.01.2016
Nathaka: Pokud se čtenářům něco nelíbí, je v drtivé většině případů chyba na straně autora. Čtenář na základě názvu, anotace, stylu, jakým je dané dílo psáno, získá nějaká očekávání. Pokud nejsou naplněna, je zklamán a to se odráží v hodnocení. Nezvolil jsi vhodné komunikační prostředky, aby ti (včetně mne), co se jim nelíbí Tvé dílo, Tě pochopili. Kdybychom se o to ani nepokusili, tak Ti ani jeden z nás nenapíše nic ke Tvému dílu.

Vím, že je to těžké, mnohokrát jsem sám v tomhle selhal, ale jako tvůrce čehokoliv (organizátor, vypravěč, spisovatel, manažer, učitel...) v případě, že jsi právě neuspěl, máš jen 2 možnosti, jak se posunout dál, přičemž každá vede k jinému výsledku:
1. Rozebrat, co se nepovedlo, z toho se poučit a vytvořit si nástroje (mentální či fyzické...), jak ve stejné situaci stejnou chybu neopakovat.
2. Najít si jinou cílovou skupinu a ověřit stejný (naprosto identický) postup na ní. Pokud bude to fungovat u ní, můžeš na základě rozdílů mezi skupinami udělat krok 1., chceš-li sám sebe někam posunout. Jestliže to nebude fungovat, zase máš 2 možnosti...

Celkově, tady ses zvolenými prostředky, obsahem, tématem (co přesně, si musíš analyzovat sám), netrefil do vkusu čtenářů serveru. Co s tím uděláš, je na Tobě. Ale rozčilování nad naší marností, že Tě nechápeme, tomu moc nepomůže.

Ikonka uživatele Sniper    [pošta] NEW     9:12:26 27.01.2016
Nathaka: článek nemusí být jen hlod, nemusí být jen pravidlový, nemusí být jen krátký a výstižný. Tyto tři věci jsem hodnotil a zmínil proto, že jsem v tomto konkrétním viděl náznaky že jsi se o dané aspekty snažil, ale ani jedno se podle mého nepovedlo.

Ostatně teď v tvé obhajobě "napůl prázdná napůl plná" je vidět jak máš růžové brýle - ty víš jak vše dobře smíchat a napsat, ostatní jsou ale neschopní a nevidí to. Nediv se, že ostatní mohou mít přesně opačný názor.

----

To že někdo není stylista a nedokáže ti pěkně napsat kde přesně jsi udělal chybu v gramatice, semantice a já nevím v jaké další -tice ještě neznamená, že jeho názor je nevalidní. I bez toho máme cit a dokážeme porovnat které články "sednou", čtou se jedním dechem a s radostí a které to mají naopak. Pokud ti nestačí toto hodnocení dojmů, ale potřebuješ být zavalen tunou vědeckých termínů, asi opravdu jsi na špatném serveru.

  [Předchozí]


Soutěže
O Hlavu Zlatého Draka


Novinky
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
3 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
Limit (minut):
15 | 45
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.93812394142151 sekund.
© 2002 - 2005 Almad, James Timqui a Alcator design © 2002 - 2005 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována,
publikována ani jinak využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků. Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu.