www.Dracidoupe.cz


Předměty


Podvazky smrti 
Příprava pro tisk (tisknuto 4258x)
Autor: Taranie
Přidáno: 17:27:11 19.01.2012
Skupina: Zbraně
Síla zbraně: 7/0
KZ / OZ: -1
Délka: 2
Cena: 200 zl.
Váha: 1 mn
Průměrné hodnocení: 0.93
Popis:

Historie

Podvazky vynalezly nevěstky, které měly nejčastěji za zákazníky trpaslíky a lidi kteří byli po pár korbelích piv velmi hrubý.

Od těch dob kleslo násilí na prostitutkách . Nyní je používají nejen prostitutka ale i ženy ve zbroji. Dokáže je vyrobit každá průměrná prostitutka z hlavního města.

Popis

Podvazky mají na stranách ostré břitvy s nastavitelnou elastickou sponou. (Nastavitelnou proto aby si tam mohly dát ženy jakékoli ostré předměty odpovídající jejich velikosti)

Na vrchu mají 4 kapsičky pro vrhací nože. Na spodní části jsou 3 drápy které jsou lehce zahnuté čelem ven.

Na boku jsou drženy koženým pruhem se stejnou strukturou jako bič.Musíme si uvědomit že podvazky lehce omezují pohyb jsou-li nože zasunuty v kapsičkách (při předklonu a záklonu). Vnitřní strana má vlněný povrch jemný na kůži a při praní na valše se nepotrhá.

Funkce

Slouží i jako zbroj i jako účinná zbraň.

Při natažení se ostny stočí ven a zaujmou tak bojové postavení. Při blízkém kontaktu se může žena spolehnout na ostny a na vzdálenost zhruba 0,5 metru slouží bič.

Při vzdálenosti zhruba metr se žena může spolehnout na vrhací nože s účinností 3+0.

Celkem dávají podvazky sílu 7/0 vezme-li se v potaz : bič, žiletky, nože a ostny...

Multifunkční zbraň pro každou ženu.


Hlasování

Hlasování u tohoto příspěvku bylo uzavřeno.

Vidět hlasování jednotlivých uživatelů mohou vidět pouze přihlášení uživatelé.

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
  [Předchozí]
Počet zobrazených příspěvků: 1-10 / 16
Ikonka uživatele Galkor    [pošta] NEW     8:25:39 11.03.2012
Originální. Tak jak je to podané, mi to bohatě stačí ke hře

Ikonka uživatele Tobi88    [pošta] NEW     16:05:26 27.01.2012
mate pravdu kritiku přijímam když na to koukám těd nedal bych 5 ale ani 0,1,2
možná 2 ale spiš 3 doufám že jsem vás nenaštval anemyslíte si že dávámschválně 5 ne beru to jak mi to připadá užitečné a dobré

Ikonka uživatele Shadowmage    [pošta] reputace: 2
Dakeyras: +1
Samurai: +1
NEW     23:00:43 24.01.2012
Když o tom tak přemýšlím, tak pro společnici by asi mnohem praktičtější než něco k sekání a bodání mohly být různé travičské předměty. Snadno se zamění za pouhý šperk (prsten, hrot jehlice...) Společnice má pravděpodobně dost času na to, aby situaci k použití připravila... vhodně zvolenou předehrou, při občerstvení... má prostě těžit z toho, že má důvěru budoucí oběti a podle toho pracovat. I historie nám to dokazuje, vsadil bych se, že hodně otrav třeba z období renesance mohly mít na svědomí právě ženy, jimž bylo na nepravém místě dáno až příliš prostoru a času (L. Borgia?).

Podvazky smrti mají problém v tom, že aby mohly být účinné, bylo by nutné je moci rychle použít v případě ohrožení. A navíc by konstrukce musela být jiná, jak bylo již psáno níže. Než se svlečete z toho všeho, co je k útoku využito, je to nápadné. Ztrácí se tak moment překvapení, což by měla být nejsilnější zbraň společnice v podobné situaci.

Na obranu se to prakticky příliš použít nedá, k útoku jsou předměty vhodnější. Srovnejte situaci, kdy se žena přivine k muži a jemně jej bodne hrotem na prstenu třeba do krku během líbání. Zůstane jen malá tečka a oběť podlehne jedu, který rychle proudící krev krásně po těle roznese. Navíc je dobrá šance se nepozorovaně vypařit: toho muže například služebnictvo nebude chtít nějakou dobu rušit, když ví, že si přivedl milenku atd...

Ikonka uživatele Taranie    [pošta] NEW     19:50:45 23.01.2012
Tobi88: děkuji, ale někdy za každou cenu bránit dílo mu spíše jen uškodí než přiznat chybu :-).

Ikonka uživatele Zdenál    [pošta] NEW     19:40:51 23.01.2012
Taranie: Taky jsem za to těžce schytal.

Ikonka uživatele Taranie    [pošta] NEW     17:33:43 23.01.2012
Děkuji všem za kritiku. Nemyslím si že dílo si zaslouží 5*, ale ani 0*. Jde o Vaše názory a já si jich vážím a beru v potaz. Další dílo dám nejspíš do dílny a doufám že tam budete také aktivní na rady.

Ikonka uživatele Dakeyras    [pošta] NEW     17:11:50 23.01.2012
Tobi88 samozřejmě že má, ale jsou mnohem inteligentnější a praktičtější předměty které k tomu lze použít. Tohle je z hlediska reálnosti, hratelnosti, použitelnosti, pravidlovosti prostě nesmysl.

Ikonka uživatele Tobi88    [pošta] reputace: 0 NEW     16:26:02 23.01.2012
Náhodou je to dobré nevím proč dáváte 1 hvězdu i žena má právo se bránit

Ikonka uživatele Dakeyras    [pošta] reputace: 1
Ascella: +1
NEW     12:57:31 21.01.2012
Proč jsem dal 0?

Zaprvé, nedal jsem 1* za nápad, protože nápadů je tu spousta a jak dát prostitutce "do rukou" zbraň je hodně a zvolila jsi ten nejmíň použitelný, nedomyšlený, špatně zpracovaný atd. co už bylo vytknuto.

Ke vzhledu:
podvazky se povětšinou skládají z podvazkového pásu a "šlí" které drží punčošky. Ano do podvazkového pásu by šli dát malé vrhací nože, obzvláště na záda, kde nezavazí. I když asi by se tam vlezli jen dva, aby měli i obstojnou velikost.
Do oněch šlí si ale vůbec neumím představit zabudování nějakých břitev a ještě k tmu tak, aby nebyli vidět a neodradili zákazníka a pak tak, aby šli vztyčit pevně, aby se tam nekmitali jako tanečnice holaho a ztratili tak veškerou schopnost zranit. Navíc to odpovídalo spojením velice šikovné krejčí a takřka hodinářské práce s kovem, takže to nezvládne kdejaká městská prostitutka, ale možná tak řemeslníci cechu prostitutek.
A ještě nějaké drápky. jejich smysl jsem nenašel vůbec. Vezmu-li celkově vzhled podvazků musím začít přemýšlet při jakých sexuálních polohách bych vůbec ony břitvy a zoubky dokázal užitečně použít.

Přidám li k tomu bič, který je s délkou 0,5 sáhu naprosto k ničemu a je to jako bych chtěl uděřit někoho stuhou, nebo spíš opaskem drženým za jeden konec. Bič je účinný tím, že je dlouhý a zůžující se, takže dokáže převádět sílu a švih do obrovské rychlosti, která zraňuje a zde by neměl žádný účinek. Nehledě na to, že aby plnli funkci biče by podvazkový pás musel být úzký, nesměl by obsahovat ty dýky a museli by být odepnuty šle držící punčošky (a doufat, že budou fungovat jako devítiocasá kočka opravdu nepůjde)

Při psaní takového příspěvku bych doporučil dvě věci: navštívit moudrou sovu a pořídit si skutečně jedny podvazky aby sis ověřila, že to co píšeš je vůbec možné.


A jestli máš potřebu nějak chránit prostitutky zkus třeba osten skrytý jako jehla do vlasů. Bodce maskované jako kostice v podprsence, či korzetu, kam se toho dá schovat opravdu hodně. Jehly pod nehty s jedem.

sečteno a podtrženo se jedná o blbost, se špatným pravidlovým ošetřením i stylistkou.


Ikonka uživatele Folcwine    [pošta] NEW     11:38:13 21.01.2012
Proč 1*? Protože by to chtělo hodně času a dalších nápadů, aby to v seriózní hře šlo použít.

Sám jsem vymýšlel něco podobného, ale základ bylo povolání "vražedkyně", která měla hned několik dovedností jak využít ženských předností k poražení hlavně mužských nicnetušících protivníků.

Jednou jsem PJoval Star Wars a hráčka měla postavu "profesionální společnice", základ byl převzat z FireFly, ale navíc aby se mohla zapojit i do soubojů, tak vyfasovala hodně pěknou Sniperku (jak jinak než přes splnění úkolui pro svou organizaci, která chtěla ukrást data od jednoho velitele).

Podle mě se u tohoto díla šlo naprosto špatným směrem. Jako CP by to určitě mělo mnohem vyšší potenciál.

  [Předchozí]


Soutěže
O Hlavu Zlatého Draka


News
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
6 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.78047800064087 sekund.
© 2002 - 2009 Almad a James Timqui, design © 2002 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována, publikována ani jinak
využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků.
Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu. Toto je verze 1.
Verze 2 je v přípravě a vývoj můžete sledovat na informačních stránkách