www.Dračí Doupě.cz


Registrace
--
Zapomněl jsem heslo --
Nick:  
Heslo:

13 přihlášených uživatelů.
0 uživatelů je na chatu.
 
Soutěž O Hlavu
Zlatého Draka

--
Aktuality
Novinky
Uživatelé
Vyhledávání
Rekordy a statistiky
--
Chat
Fórum
Ankety
Moudrá Sova
--
Články
Rozvoj DrD
Dobrodružství
Hřbitov
--
Galerie
Fotogalerie
Downloady
Linky
--
Bestiář
Předměty
--
Nová Povolání
Nové Rasy
Dovednosti
--
Válečník
Hraničář
Hraničářská kouzla
Kouzelník
Kouzla
Alchymista
Alchymistické předměty
Zloděj
--
Seznamka
Inzerce
--
Co je to Dračí Doupě?
Dračí manuál
Otázky a Odpovědi
--
Tvůrci a Redakce
--
Čekající díla
Dračí líheň
--
Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold

Galerie

Elfka
Elfka
Autor: Vermaen
Přidáno: 9:16:16 10.06.2008

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
  »»»
Počet zobrazených příspěvků: 1-10 / 11
Ikonka uživatele Kryšpín *   [pošta] nové     15:17:32 16.12.2009
Nádhrený...Oceňuji především asi perspektivu, obličeja tu zbroj...Smekám... (akorát jak se drží za to břichu tak vypadá jak těhotná :)

Ikonka uživatele Folcwine *   [pošta] nové     17:56:29 14.06.2008
Mé postřehy berte s nadhledem. Sám bych nic takového nikdy nenakreslil, obrázek je dle mého velmi povedený

- Ucho vypadá podivně. Vlasy obtáčí ucho, jako by bylo velmi úzké s skoro to vypadá, jakoby zvukovos nevedl do hlavy (tohoto jsem si všiml v první sekundě)
- Prsty na pravé ruce má useknuté. Nevím jak ostatním, ale mě to přijde divné. Buď ruku přerušit už v zápěstí, nebo ji vykreslit celou.
- Věci které má na zádech (luk, toulec, šavle), by měli být nějak připevněné. Přes předek by měl vést zešikmy nějaký pásek nebo něco podobného. Takto mi to připadne, jako by ty věci za ní samovolně levitovali.
- kolem obrázku by ze všech stran mělo být přibližně stejně místa. Elfka je moc natlačena na horní okraj. Vycentrovat obrázek po nascanevání není vůbec náročné a slušně to zlepší celkový dojem.

Zbroj je propracovaná do detailů, radost pohledět. Obličej je také dobrý, až na to ucho, které jakoby kreslil jiný autor, přijde mi vůči zbytku "amatérsky provedené", nemá stínování ani anatomicky mi moc nesedne.

Jinak radost pohledět :-)

Ikonka uživatele Nonkek *   [pošta] nové     12:46:42 14.06.2008
Fakt dobrá práce jeto nadhera.

Ikonka uživatele Shadowmage *   [pošta] nové     23:22:59 12.06.2008
Skvělá práce, jen téhle válečnici asi přiliš nepůjde zastrašování :-) Ale fakt se mi to moc líbí, dal bych rozhodně Vermaenovi cenu jako se uděluje v NHL - Nováček roku :-)

Ikonka uživatele Tfoft *   [pošta] nové     14:43:47 11.06.2008
Mám jen dvě věci, vlastně tři XD.

U vlasů mi chybí pěšinka, bez ní vypadjí opravdu divně.
ucho je takové divné, neušaté. to že je dlouhé mi nevadí, ale nepřipomíná stavbu ucha. Vermeane mrkni na elfy z wowka, taky sem od nich okoukávala uši XD.
Jak to děláš s těma pastelkama, vždyť to na ně ani nevypadá...

Jinak detailní a dotáhlé do konce jako vždy.

Tfoft

Ikonka uživatele Džem *   [pošta] nové     23:46:32 10.06.2008
Nechtěl jsem číst sáhodlouhé kritiky podemnou tak se předem omlouvám jestli se něco bude opakvat.

Vlasy jsou pěkné ale chybí mi tam pár křivek aby ty vlasy nevypadaly jak helma.
Ucho se mi zdá velmi dlouhé (ikdyž je to elf).

Krk je velmi hladký tudíž chybí alespoň vystínování po stranách (to by se ten krk alespoň opticky zužil a vypadalo by to lépe.).

Rukáv s vynechaným místem: Já vynechávky používám když chci nějak výrazně zvýraznit že je ten oblek ožoupaný.
Pokud je to tam ztvárněno úmyslně tak jak říkám, chce to mnohem víse oděrek.

Motivy oblečení a kompletně jeho vzorky se mi velice líbí ale chtělo by to dát i na přezku toulce aby to vypadalo jako komplet:-).

Spodní část oblečení (sukně či kalhoty) : Moc mě mrzí že to je ukončené.
Vím že když to děláš v tomto rozlišení tak se ti tam spodek nevejde ale kompetní bojová elfka s chráničema a nožem by zvýšila dojem který lehcde kazí ta zelená část oblečení.

A chci jen zdůraznit že v tomto věku nakreslit takový obrázek je fantastické.
Velmi pěkné. Opravdu.

Ikonka uživatele carstin *   [pošta] nové     13:25:31 10.06.2008
K tomu uchu mě napadlo, že když se podíváte an někoho vedle sebe, tak, Dovolím si říct, každý mápřed kořenem ucha (doufám, že sjem to nazvala dobře) pár vlásků, myslím si, že by to bohatě opstäčilo.
Jinač když je celé tělo stylyzováno, nač zvýrazňovat třeba šlachy na rukách? Když už, tak i kosti na hrudi, ohryzek na krku a pod ne? Stylem si myslím, že to k sobě sedí, akorát mě zaráží stínování rtů.
K doplňkům a zbroji a výzbroji se nebudu vyjadřovat jinak, než že je uchvacující a odpovídá stylu Vermaena¨. Aspoň podle předešlých příspěvků zbraní.
Carstin

Ikonka uživatele Aritma *   [pošta] reputace: 1
The_Balrog: +1
nové     10:56:07 10.06.2008
Dovolil jsem si vyjímečně nejprve přečíst kritiku ostatních a v některých bodech nemohu souhlasit. Sic jsou redaktoři zkušení umělci a já jen nestranný nezainteresovaný pozorovat (divný slovo... líbí se mi), řekl bych, že obrázek má většinu proporcí velice povedenou. Nejvíc mě tedy vadí ruce, u kterých nejsou znázorněny nějaké křivky místo šlach a klouby, pravá ruka mi s prominutím připadá jak lopata.
Obličej mi vůbec nepřipadá tak nepovedený jak se snaží naznačit předchozí kritika. Docela mi ten trochu rozhozeej obličej k té postavě sedí. Asi to nebude jemná elfí slečinka, když má takovou parádní zbroj a je po zuby ozbrojená. Myslím, že obličej skutečně vystihuje tvrdší povahu postavy.
Malá chybka je skutečně i v tom uchu, myslím, že jednoduchým řešením by bývalo bylo (další hrozné spojení) kdyby vlasy zakrývyli i tu část hlavy, ze které ucho vyrůstá. Takhle tam je vytvořená bublina. A Ano... pěšinku to skutečně chtělo.
Velice mě uchvátilo propracování zbroje, to si ani neumím představit, že bych to zkoušel. Stínování a zdobení jsou fakt brilantní.
Celkově bych tuto elfku hodnotil jako VELMI kvalitní práci. Doufejme že se brzy objeví další.

Ikonka uživatele Schullin Koulle *   [pošta] nové     9:37:06 10.06.2008
Fantazy zbroje jsou vtipný aneb ať to hezky vypadá a u žen ať to hlavně hodně ukáže. Ona taková dmoucí se ňadra mohou být taky dobrou zbraní. Nic proti tomu nemám radost pohledět a fantazii se meze nekladou :).

Jinak vlasy bych vyřešil tak, že bych tam nastínil nějakou pěšinku. Co mě se na tom nejvíc nezdá je to ucho, působí spíš jako nějaký prasečí. Jinak fajn smysl pro detail to se mi líbí.

Ikonka uživatele The_Balrog *   [pošta] nové     9:19:58 10.06.2008
kritika od anariona

Tedy... musím uznat že tato elfka, ačkoliv je podle předlohy, je kreslena tak, že by to nikdo nepoznal :)

Předloha tady Vermaenovy sloužila pouze k nahození proporcí, figury a pózy samotné. Postavu kompletně předělal... oblékl jinak... předělal obličej. Tak to má být :) Tímto příkladem by jsem chtěl poprosit všechny autory, kteří se rozhodnou, že kostrou jejich obrázku bude nějaká předloha a dílko a pošlou ho do Galerie... aby nezapomněli mu dát něco ze sebe.... jako tady Vermaen :)

Začnu hlavou... tam nám trošičku habruje perspektiva. Oči vedou kolem lebky... která je kulatá. Tady ale vidíme že ačkoliv je levé oko v pořádku... pravé nám utíká moc dozadu a nahoru... Pokud má mít elfka zvednuté obočí... chce to zvednout pouze obočí :)
Zrovna tak pusa.. respektive rty, které máme moc vyosené doprava... směrem k nám a jsou jakoby rovné.. rty by se měli nepatrně sbíhat... jsou přece na oválné ploše. Pak tu máme uši. Výškově je ucho v pořádku... avšak já by jsem ho umístil ještě lehce dozadu.. ale možná že to vše zkresluje pouze fakt, že je ucho špičaté.. tedy elfské. Avšak ucho samotné je jakoby zlomené v půli.

Obličej ale působí docela pěkně... zamlouvají se mi vlasy.. i když tam je poznat Vermaenův styl obrys plus pastelka... tady je příklad že i na postavě samotné to nemusí působit špatně :)

Pak tu máme ňadra.... koukal jsem na předlohu a porovnával je s těmito... říkal jsem si... něco tam nehraje. To pravé prso je hrozně velké... a ono je. Obecně má tato dáma ňadra větší a myslím že by se mohla měřit s mojí sukubou :) Co ovšem autor mohl brát trošku v potaz... ňadra jsou v podstatě měkká, zbroj je trošku zploští... zamáčkne. Tady je podle mě autor zploštil málo a působí to... jako by byli tak objemná, že i když jsou zmáčklé, jsou takto...veliké :) Pokud by ta zbroj byla podprsenka... budiž :)

Ruce... dlaně... nemám výtek :)

Co se týče zbraní, musím smeknout. Toulec, šípy, luk i elfská dýka vypadají dobře. Dokonce dýka se velmi podobá dýce co měl Legolas a vůbec elfové ve filmu obecně :)

Snad nejhezčím komponentem na obrázku je zbroj. Elfka má koženou vestičku, na které má kroužkovou zbroj... Ta je vypracovaná velmi vkusně a jde hned poznat o co se jedná . Ovšem co je tady úchvatné, jsou pláty, které Nejenom že působí uvěřitelně, ale jsou honosné a též nádherně zdobené. Zbroj je prostě Vermaenova parketa. Na každém obrázku je realističtější a plastické rytiny zde jsou úchvatné. Snad jenom by jsem udělal masivnější nátepník u dívčina zápěstí... je tam hodně nafest a navlékání by bylo strašně těžké :)

Tedy klobouk dolů... obrázek je toto pěkný a zbroj je šperkem nakonec, jen tak dál :)

anarion

  »»»Vygenerováno za 0.060774087905884 sekund.

© 2001 - 2004 Almad, James Timqui a Tomash, design © 2001 by James Timqui Skin by melkor unlimited.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR

Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována, publikována ani jinak
využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků.
Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu. Toto je verze 1.
Verze 2 je v přípravě a vývoj můžete sledovat na informačních stránkách