www.Dracidoupe.cz


Galerie


Město Goar
Město Goar
Autor: Sccion
Přidáno: 19:19:19 24.01.2007

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
  [Předchozí]
Počet zobrazených příspěvků: 1-10 / 17
Ikonka uživatele Anja    [pošta] NEW     9:51:42 06.03.2007
Je vidět, že ti to zabralo hodně času a ty detaily...mno, je to prostě fakt vymakaný :)

Ikonka uživatele Sccion    [pošta] NEW     21:20:48 22.02.2007
Jo, ty lana jsem taky nepochopil :)
Ony to totiž měly být sloupy a proto na nich ty zuby.... prostě zuby, celé z kamene, proto je vyplňuje semtam nějaká ta šrafura, která měla napovědět. :)

Ikonka uživatele Rotrigo    [pošta] NEW     6:53:17 21.02.2007
Ahoj,

dobrý nápad, město bude směrem svisle nahoru, a nebude se rozprostírat na zemi půl kilometru v průměru. Krásně nakreslené, jen jsem nepochopil ty lana a na nich ty zuby.

Ikonka uživatele Liraela    [pošta] NEW     17:49:25 13.02.2007
co se týče kresby, tak je to úžasné. Možná trochu moc detailovité, ale drak aby to sežral. Trochu problém mi přijde ve velikosti města. Je dost malé, vypadá to spíše na větší maják. Kyby mělo být naopak velké, tak je ta brána přiliše velká. Přece by neměli bránu přes celou zeď, třeba 50 stop širokou. Taky trošku ty řetězy táhnoucí se k zemi (ty s těmi ostny) asociují nějaké barbarské doupě, což se trochu neslučuje s těmi vykládanými okny na přední straně (které jsou mimochodem moc pěkná) a celkovou "drobností" hradu. Možná bych něco doděla k vrcholu města, třeba hejno ptáků, působí to trochu neživě.
To jsou jenom drobné výtky, nechci, aby to vyznělo nějak kriticky, protože je to opravdu zdařilé.

Ikonka uživatele Hrdlořez Nesro    [pošta] NEW     12:44:20 10.02.2007
Zajímavé město. Akorát, možná by chtělo dodělat to co drží bránu, myslim to utrhlý. Jinak to tostatní je dobrý..

Ikonka uživatele Eriera.Monta    [pošta] NEW     21:16:26 29.01.2007
Velmi originální a interesantní, ovšem trošku mi připadá, že není jasné, kterým směrem jdou kotevní řetězy brány: jestli přímo k pozorovateli, nebo kolmo k bráně a tak. Kdyby se to light vystínovalo, myslím, že by se to naopak osvětlilo:)
Na první pohled jsem nevěděla, jestli se nedívám bránou přímo do nějakého města - to ty sbíhající se zdí a věž v dáli - ale pak mi došlo, že to je pouze namalováno na bráně. Jinak fakt pěkné, dobrý nápad. Kde jsou další?

Ikonka uživatele Sccion    [pošta] NEW     19:29:49 29.01.2007
Chtěl bych poděkovat všem, kdo se dosud vyjádřili (popřípadě ještě vyjádří). Chyby zde jsou, některé si uvědomuji, na některé jste mě upozornili, některých si nevšímám... Nicméně, jsem vděčný za každé vaše slovo :)

A jen k té diskutované prázdnotě za branou, vím o ní, ale všiml jsem si ji až když jsem dodělal tu černou mříž a pak už jsem nevěděl co s tím.

Ikonka uživatele Aelana    [pošta] NEW     14:32:21 29.01.2007
Tak pro tento obrázek vážně nenacházím slov…nebudu ho hodnotit výtvarnicky protože to by dopadlo katastroficky a taky tu jsou od toho jiní… musím jen říct když tak prohlížím obrázky galerie píšu jen k těm co mě něčím zaujmou…Tento obrázek mě nejen zaujal dalo by se říct že mě uchvátil…Je naprosto dokonalí…Vypracovaný…Podle mě úžasný…Já nevím…Vychází z něj takové tajemno a taková odpoutanost, volnost odstup…já nevím nenacházím proto správná slova…Vyvolovává spoustu otázek…Čí je to město? Kdo v něm může žít? Kde to leží? Kdo dokázal toto postavit? A proč postavil něco tak neuvěřitelného jako je toto… Na první pohled je spíš zřejmé že je to věž ale pak už se z toho dají vičíst jisté rysy města…Zpletité neviditelné chodby které se uvnitř ročí…Komnaty které si můžeme jenom domíšlet dominované zevnější stavbou… Musí to být nádhera… Rozhodně bych se tam chtěla nastěhovat, jen mi řekněte, kde leží…Musím ti poděkovat, tvůj obrázek mi vážně rozpoutal celou mou fantazii kterou vám tu rači nebudu popisovat a hlavně mi rozptílil můj poněkud nudný den:-) Díky ti…Je to vážně kouzalný… moc:)

Ikonka uživatele anarion    [pošta] NEW     23:47:26 26.01.2007
Opravdu nevím co by jsem zde našel za chyby. Obrázek je vykreslen dobře, perspektiva sedí, materiál je věrohodný a usazení do formátu jakbysmet. Dokonce i scan, nebo jak jsi to posílal vyšel, takže si myslím že toto by mělo mít vysoké hodnocení. Jinak na rytinu by se obrázek hodil více než dobře ( jen tak uvažuju ). :o)

Ikonka uživatele The_Balrog    [pošta] NEW     17:58:59 26.01.2007
taak.. moji kritiku neber jako příliš děsnou - předně musím říct, že nápad takového mestečka je fajn a je tu plno hezkých detailíků a dal sis s tím pěkně hodně práce a tak dál a tak dál.. ^_^... řeknu tu pár dorbností, který, když si na ně dáš příště pozor, ti kvalitu obrázku o hodně zvednou ^_~

:: Věž se nahoru nějak rozšiřuje. nevim, jestli to byl stavitelův záměr, ale působí to nepřirozeně, protože vysoké stavby mívají tendenci se zužovat - nebo aspoň být stejně širké - ale stejně je pak zúží perspektiva. A jak jsem řekl, působí to divně..

:: stajně tak by elipsa rozhraní střechy a věže měla vést spíš "dolů" než "nahoru" nebo rovně, nebo jak jsi to nakreslil, kvůli perspektivě.

:: a to pro mne nejhorší (ovšem to je možná věc osobní) -

Vypadá to hrozně nepřehledně.

Snažil ses vykreslit všechny detaily, ale používáš pro to jen jednu čáru (stejně tlustou a vydatnou, teď myslím) - a tak to všechno splývá v maglajz, ve kterým je sice možná zajímavý hledat, co k čemu patří, ale nepůsobí to jako celek. Někde sice se najde tenčí, nebo tlustší čára, ale to je spíš náhodou, než schválně.
Tím, že se nerozliší hlavní tvary (třeba obrys rozety) a vedlejší (ornamenty v rozetě) (jeden příklad z mnoha), tak to prostě splyne. Podle mne hodně lidí, co začínají kreslit, se snaží piplat s detaily a tím obrázek pomalu ale jistě rozbijí. tahle věž je toho celkem hezký příklad; nepůsobí kompaktně.
Já vím, ona by neměla asi působit kompaktně - ovšem proto, že je to věž, která žije, ke které se přistavují přístavky podle potřeby, tu a tam se něco opraví...
jenže!
Tohle není jedno a to samé. Já mluvím o tom, že ani části, co by k sobě mely sedět, k sobě nesedí ^_^ - to jen tak na vysvětlenou a že jsem si tohoto argumentu vědom a že tohle není to, co jsem měl na mysli ; )


Jak jsem ale řekl, nechci, aby to vyznělo, že je ten obrázek ošklivý ^_~

  [Předchozí]


Soutěže
O Hlavu Zlatého Draka


News
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
20 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.060129880905151 sekund.
© 2002 - 2009 Almad a James Timqui, design © 2002 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována, publikována ani jinak
využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků.
Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu. Toto je verze 1.
Verze 2 je v přípravě a vývoj můžete sledovat na informačních stránkách