www.Dracidoupe.cz


Galerie


Angel
Angel
Autor: Foir
Přidáno: 9:09:54 30.12.2006

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
Počet zobrazených příspěvků: 1-9 / 9
Ikonka uživatele Dhaarann del Tell Brack    [pošta] NEW     21:26:20 16.02.2007
Nemá ten Anděl hranatý obličej? je to trochu zvláštní.. ale jinak je to zajmavé z psychologického hlediska: anděle kreslí (převážně) lidé, kteří podvědomě tuší, že brzy zemřou, nebo jsou nějak nemocní .. ale to byla jen taková malá poznámka

Ikonka uživatele Rogan    [pošta] NEW     18:21:27 05.01.2007
Souhlasim se Saragonem ohledně hlavy, ale jinak pěkný.

Ikonka uživatele Rotrigo    [pošta] NEW     15:39:56 05.01.2007
Je to anděl.

Má hranaté vlasy, což působí mírně chaoticky.

Kolem jeho těla není vybarvené pozadí, to je pocit svatosti. Zvláště se mi líbí, že nad hlavou nemá pár centimetrů bíle vybarvené a potom černé, jak je to třeba nad křídlama. Vypadá to, že opravdu petří na nebe, že na něj nikdy nespadne temnota, ať už je v nejtemnějších místech.

Ve tváři má mírný úšklebek ve tvaru zloby. Ústa má na pravé straně povytažená nahoru.

Křídla mají na horním okraji malé peří a směrem dolů se zvětšuje, to znamená, že na spodním okraji by mu peří mělo mírně přesahovat.

Levá ruka vypadá, jako normální ruka, ale opět hranatá, však pravá není tak moc hranatá, ale od lokte dolů se zvláštně točí. A na konci ruky mu jde vidět kousek zápěstí, ale to je k poměru těla celkem velké.

Svaly na břiše celkem dobře nakreslené, ale hranaté.

Svaly na ramenou normálně nejdou tak moc vidět, možná je to způsobeno tím, že je to anděl, ale mírně bych je zmenšil.

U tricepsů, zase hranaté.
Bicepsy má zase malé, ale možná většinu věcí nosí na nohou, protože i já, nesvalnatý typ mám větší svaly.

Nosí kalhoty, působí to dojmem čistoty, ale jsou nevýrazné. Vypadá to, že nemá kalhoty a nohy jsou nedokreslené.

Možná bych mu nakreslil nějaké znamínko, protože vypadá jako moc nadpřirozený.

S úctou Rotrigo.

Ikonka uživatele Tinwen    [pošta] NEW     14:07:22 03.01.2007
Co se mi na tomhle nejvíc líbí, je hlava. Ta se ti opravdu povedla. Co se týče zbytku těla už ale tohle říct nemůžu. Jak už tady bylo určitě zmíněno, ty čáry alá obrysy svalů jsou moc rovné, ostré, nepřirozené. Ano, takové anime bývá (možná se pletu, ale vypadá to, že to bylo kresleno v tomhle stylu), ale tohle je moc, a ani to, myslím, neodpovídá skutečnosti. Za další má hrozně úzký pas a boky, je to v nepoměru z hrudníkem a rameny. Co se týče křídel, ta vypadají slibně.

Ikonka uživatele Saladin    [pošta] NEW     22:56:44 02.01.2007
Pár chyb a chybně vyřešených míst ano, ale pěkné ostré tahy a vůbec nějak fajn.

Ikonka uživatele Azucuache    [pošta] NEW     21:00:11 31.12.2006
No...nemohu si pomoct, ale při pohledu na toho anděla mám pocit, že to není "živý" anděl, ale že je to spíš plastiková panenka alá "Ken". Zvlášť ty svislé čáry na ramenou ve mně budí pocit, že ruce jsou zvlášť připojené k hrudi - a to speciálně ta pravá ruka (z našeho pohledu).
Na pravém křídle jsou pera viditelně delší. Sice vím, že je naprosto nemožné, aby byly stejné jak na pravém tak i na levém křídle (všechno z našeho pohledu), myslím si, že se to dalo maličko zlepšit.
Hm...krk...ten na mně působí dost zvláště. Je to hloupé, že to říkám, protože ani nevím, co ve mně tento pocit vyvolává.
Ale hlava mi zase tak zvláštní nepřijde. Jenom souhlasim s Piomou - obličej se mohl lépe propracovat.
A co se týče pozadí, tak musím zase souhlasit - tentokrát se Sccionem (doufám, že jsem to dobře vyskloňovala - pokud ne, tak se omlouvám) - to bílé světlo se k andělu víc než hodí.
Když to shrnu...obrázek nepatří k nejlepším, ale rozhodně není ani nijak ošklivý...no...toť čistě můj názor, nikoho nenutím, aby s ním souhlasil ;)

Azucuache

Ikonka uživatele Sccion    [pošta] NEW     18:38:59 31.12.2006
Já bych to pozadí nezatracoval... naopak mi přijde, že to tomuhle obrázku dodává onu potřebnou andělskost, jinými slovy, bílá postava na bílém pozadí, to je prostě "normálka", ale tady je nějaké tmavší pozadí a z něj v záři světla vystupuje člověk s bílými ptačími křídly, je jasné že se jedná o nějakou vyšší bytost (třebaže je použita z filmu X-men). Pak už mi ani nevadí, že postava není nijak prostínovaná a je na ní spíš hodně bílé plochy. V tomto případě si myslím, že je to spíš k lepšímu.

Není důvod neříct, že se mi obázek docela i zamlouvá :)

Ikonka uživatele Saragon    [pošta] NEW     11:00:08 30.12.2006
Ahoj,

Takže, X-men 3 jsem neviděl, takže se budu řídit instinktem.

Tak k obrázku:
Hlava na mě působí takovým "pokémonovým" dojmem. Když se podívám na vlasy, tak to vypadá jeko by měl na hlavě helmu. Kraje sice vypadají jako vlasy, ale na prostředku jsou bez jakéhokoliv roztřepení a to kazí dojem.
Oči jsou pěkně zvládnuté, ale jeho levé oko je níž než oko pravé.
Na pravé části hlavy by mělo vykukovat ucho.
Lícní kosti jsou na každé straně jiné a u pusy je to podobné.
Nějak nemůžu poznat, co to je na bradě. Takový výstupek. Co je to?
Krk je taktéž na každé straně o trochu jiný. O rukách a tělu již bylo zmiňováno, takže do toho se pouštět nebudu(btw, ruce jsou nejhorší část obrázku).
Na křídlech je vidět, že si s tím dal autor práci, jen je škoda, že v každém pruhu křídel nezachoval stejnou délku. Pak by to působilo mnohem elegantněji.
Pozadí: Proč je všude černé a jenom nad hlavou je bílé? Příde mi to takové nešikovné.

Jinak obrázek na mě působí takovým chaotickým dojmem. Mě osobně se moc nelíbí a v paměti mi asi dlouho nevydrží.

S pozdravem, Saragon

Ikonka uživatele Pioma    [pošta] NEW     9:55:17 30.12.2006
Viděli jste film X-man3? Ne? No, já se dneska večer určitě zase podívám na jedničku, protože je dobrá, dvojka je taky fajn, ačkoliv pro skalní příznivce už trošku pokulhává a trojku jsem zatím viděl jenom jednou a tenhle týpek tam měl taky svou roli. Každopádně asi tušíte, odkud vítr vane a kde je zdroj insiprace. Správně X-mani a třetí film o nich. Mám ten dojem, že tam má celkem nevýraznou roli, ačkoliv se vzdá léku proti mutaci a pak zachrání svého otce, který dělá výzkum týkající se látky, která zvrátí působení mutace a z mutanta se stane normální člověk. To vše jen bokem pro ty, kteří nevědí.

Začnem od hlavy. Vlasy jsou velmi prosté, pokud je to podle filmu, jsou světlé a rozcuchané, ne příliš provedené do detailů, ale to nevadí. Oči i s obočím ještě jakž tak ujdou, což se rozhodně nedá říct o nosu a rtech, které vypadají, jako by se potkal v noci s Mikem Tysonem a dostal pořádnou nakládačku - tzn. obličej není zas tak zdaleka propracovaný, abych mohl říct, že působí příjemně. Dokonce i brada je hodně divná. Soud´ím, že autor vytvářel vnitřní rysy tváře pomocí krátkých rovných linek, což jde poznat a taky jde poznat, že se mu to moc nepovedlo. Krk vypadá celkem přijatelně, trapézové svalstvo by mohlo být trošku více zvýrazněno a vyzdvihnuto, stejně jako klíční kosti, prsní svalstvot, deltové svaly na rameno jsou příliš vyhraněny, bradavky se ztrácá v lince a o příčně pruhovaném svalstvu na břichu a vypracovanám hrudníku se nedá mluvit, protože v tomto obrázku prostě neexistují. Jednoduše znázorněné ruce nepůsobní příliš příjemně, stejně jako přechod v pase z holé kůže na kalhoty - není nijak odlišený, jen načrtnutý slabou linkou. Předloktí levé ruky je mnohem širší než předloktí pravé ruky, ačkoliv je natočeno jinak.

Křídla jsou fajn. Sice ne moc propracovaná do detailu, jak je možno vidět u linoritu(píše se lino s měkkým, nebo tvrdým i?) Seraf od Arfandixe. Některá peříčka jsou příliš krátká, od lokte zase příliš dlouhá. Aura kolem hlavy sice možná nemá žádný smysl a narušuje tak kompozici obrázku, ale i to by se dalo překousnout. Na druhou stranu je fakt, že Foir nám toho poslal celkem dost a jde vidět určitý postup směrem k lepším výtvorům...Soutěže
O Hlavu Zlatého Draka


News
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
20 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.059084892272949 sekund.
© 2002 - 2009 Almad a James Timqui, design © 2002 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována, publikována ani jinak
využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků.
Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu. Toto je verze 1.
Verze 2 je v přípravě a vývoj můžete sledovat na informačních stránkách