www.Dracidoupe.cz


Galerie


Pes
Pes
Autor: Sccion
Přidáno: 11:11:09 29.12.2006

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
  [Předchozí]
Počet zobrazených příspěvků: 1-10 / 15
Ikonka uživatele Eretariar    [pošta] NEW     10:25:11 29.06.2007
Nemám slov jediné co mohu říct je skvělé,opravdu skvělé

Ikonka uživatele Vanir Rusovlas    [pošta] NEW     17:29:20 12.05.2007
zaplesalo mi srdce......no je to krása....hrozně se mi to líbí a ten drak na mě působí jakoby zlomyslně.....šibalsky..........jo a taky bych řekl že namalovat takovou krásu třema barvama....mno prostě krása...

Ikonka uživatele barbar Michael    [pošta] NEW     9:53:05 23.04.2007
Spíš než ke psu bych kresbu přirovnal ke draku, ale udělala na mě po pravdě dojem.

barbar Michael

Ikonka uživatele Dhaarann del Tell Brack    [pošta] NEW     10:26:10 22.02.2007
to je nádhera... nevím, jak někdo může nakreslit něco tak krásného... opravdu takové lidi obdivuji a obdivuji i toto dílo...

Ikonka uživatele Samantha    [pošta] NEW     20:00:12 17.01.2007
No... tohle je prostě úchvatné... nevím co víc k tomu říct... líbí se mi tady v Galerii spousta obrázků, ale tohle je prostě... skvěle propracované, každý tah jako by byl dlouho rozmýšlen, není to přeplácané... a jako třešnička na dortu to úžasné oko s jiskrou.. Snad by mi ani nestačilo zdejší hodnocení:-)

Jen tak dál
Unešená Samantha (-:

Ikonka uživatele Tinwen    [pošta] NEW     13:59:20 03.01.2007
Tenhle dráček (resp. jeho hlava :)) na mě působí velice roztomile. Myslím, že je to zdařilé dílo a obdivuju to, že's to kreslil propiskou. Příjemně se na to dívá.

Ikonka uživatele Argel    [pošta] NEW     11:00:07 03.01.2007
Ano, pravda, že se tomuto dílku dá vytknout několik velkých věcí, ale ty na první pohled nejsou velmi zřejmé a poku chceme něco najít, tak musíme pořádně hledat a to podle mě není účel Galerie - hledat chyby v dílech.
Mě se dráček Pes moc líbí. Působí na mě dojmem malého lehce zlomyslného klasického dráčete. Je spíše roztomilé než nebezpečné.
Jednoduché linky přecházejí v propracovanější části, zdá se mi to jako rozkreslené, ale zároveň to působí jako hotové dílo. Různobarevnost tomu hodně pomohla, obrázek pak bypadá mnohem lépe a prostorověji.
Palec nahoru, jen tak dál.

Ikonka uživatele Azucuache    [pošta] NEW     20:06:57 02.01.2007
Tak teda...kloubuk dolů. Vážně před tebou smekám. Ten "pejsek" se ti opravdu povedl (jako by z oka vypadl tomu našemu :P)
A když jsem u oka...mně se to velké oko nehorázně líbí. Díky němu vypadá ten drak jako mládě. A to moc roztomilé a ne zase tak nebezpečné. I když...zase když se dívám na ten jeho výraz...připomíná mi to něco jako takový ten hodně zlý úsměv :P

Hm...nebudu to dál rozebírat podrobě a řeknu to takhle: Je to naprosto skvělé a nevytkla bych tomu vůbec nic:)

Ikonka uživatele Sccion    [pošta] NEW     14:14:37 29.12.2006
Tak nakonec taky přidám svůj dílek do skládačky

Když jsem Psa finálně dodělal, nutno podotknout, že mi to velké oko poměrně vadilo. Bylo to kvůli formátu, mému věčnému nepříteli, teď to sice po sestřižení není tak vidět, ale hlava je umístěna do levé horní poloviny papíru a okem jsem obrázek začínal, takže jsem zbytek musel nějak upravit aby se tam vůbec vešel.
Teď už mi nevadí, naopak, nyní mi tam právě dodává ten dojem něčeho ne_až_tak nebezpečného, něčeho na co se klidně rád podívám. Jak jsem ostatně psal v mailu, je to můj malý pejsek. :)

Ucho bych taky odstranil, kdybych mohl, ale jednou mě už do mého ucha někdo střihl tudíž až tak bych s tím nespěchal (vím jaké to je) :)

Ale co mi vadí asi nejvíc (a do jisté míry mě překvapilo, že to tu nezaznělo) je to, že když jsem se tedy k tomu "vybarvení" rozhoupal, tak jsem chtěl udělat šupinatýho draka, tak jsem tam ty šupiny začal dělat, nahoře na temeni hlavy. Teď to vypadá hrozně a nejradši ybch se jich zbavil. To, že oko mi nevadí a ucho bych překousl (obrazně, pouze obrazně), tak ty šupiny mě nutí zastydět se... :)

Ještě bych se rád pozastavil u centropenů. Jsou to ty čtyři barvy tj. zelená, červená, modrá a černá. I když to všechno byly 0,3 "pera", přesto každá barva má svoji vlastí stopu, většinou jsem používal jen jednu barvu a tam to tak nebylo poznat, ale když jsem je tady nahodil všechny do sebe, ten rozdíl byl veliký. Například modrou bych nikdy nezvládl vyžilkovat oko. Musím říct, že se s tím pracovalo velmi zajímavě.

Ikonka uživatele Saragon    [pošta] NEW     13:25:26 29.12.2006
Ahoj

Já si nějak nemůžu pomoct, ale já na tom obrázku vidím hlavu hada. Myslím, že to vypadá jako Zmije rohovitá, nebo nějak podobně se to zvíře jmenuje.

No ale teď přímo k obrázku:
1, v oku se mi nelíbí ty červené žilky. Chápu, že jsi tím chtěl alespoň vyplnit bílé místo, ale mě tam ta červená nějak nesedí. Bílá ploška by asi neměla zasahovat do zorničky. Mě se to tam moc nelíbí, ale to je jenom můj názor.
2, pokud porovnám rohovité výběžky nad očima, tak mají nad každým okem jiný sklon. U levého oka jdou dozadu a u pravého oka jsou zase dopředu, jestli mě chápeš.
3, jak jsi za hlavou nastiňoval pokračování těla, tak jsi měl ještě malinko dostínovat bodce na krku, takhle to vypadá moc "chudě"

Obrázek na mě celkově působí příjemným dojmem a jsem spokojený s jeho kvalitou. Je to zase jednou jedno nadprůměrné dílo zde na serveru.

S pozdravem, Saragon

  [Předchozí]


Soutěže
O Hlavu Zlatého Draka


News
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
12 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.062352895736694 sekund.
© 2002 - 2009 Almad a James Timqui, design © 2002 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována, publikována ani jinak
využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků.
Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu. Toto je verze 1.
Verze 2 je v přípravě a vývoj můžete sledovat na informačních stránkách