www.Dracidoupe.cz


Galerie


Dvojhlavý démon
Dvojhlavý démon
Autor: Dracona
Přidáno: 20:20:00 20.12.2006

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
Počet zobrazených příspěvků: 1-7 / 7
Ikonka uživatele Dracona    [pošta] NEW     14:32:43 22.10.2007
Astrální oko:
Protože je zachycen ve fázi vyšší proměny. Byl to člověk, který však přešel hranice dovoleného. Trpí hroznou bolestí, neboť jeho tělo roste a mění se. Rozpolcení jeho osobnosti se projevuje výraznou změnou jeho hlavy a nárůstem další. Svaly jsou napjaté k prasknutí a oblečení, včetně bot, dlouho nevydrží. Je trestán za svou pýchu.

Ikonka uživatele Astrální oko    [pošta] NEW     18:02:54 28.08.2007
Proč to má boty? Probohy proč to má boty?!

Ikonka uživatele Tinwen    [pošta] NEW     14:43:10 07.02.2007
docela pěkné, anatomie dobrá, ale myslím, že je to hodně nevýrazné. Stínování je dobré, krásně sis pohrála se svaly.

Ikonka uživatele mumlinka    [pošta] NEW     23:18:37 21.12.2006
No ať se sebevíc snažim přijde mi to hrozně plochý, nohy podle stínování vypadaj jak v jedný rovině, ruce taky. Je to stínovaný hodně pečlivě ale tady je to škoda, chtělo by to nějakou divočejší šrafuru, kontrasty a promyslet si odkud de světlo a co je blíž a co dál, máš na víc řekla bych :)

Ikonka uživatele anarion    [pošta] NEW     13:48:28 21.12.2006
No nejprve jak už tady Indil zmínil, je asi právě formát tím největším mínusem na obrázku a co se týče nadchnutí, kouzlem nebo dobrým námětem, mě osobně to také moc neřeklo, ale teď již k obrázku:
Docela slušně stínuješ a umíš používat tužku, vyjádření světla a stínu ve svalech je dostio dobré a vykresluje to nanatomii této příšerky,ovšem by jsem vytknul ty tmavé boty a zobák, chtělo by to tyto výrazné tmavé odstíny umístit rovnoměrně do obrázku, podle největšího stínu, a dyštak si to trošku stylizovat...Protože teď nepříjemně vylézají ty boty a zobák v pozadí, který by měl být naopak světlejší do popředí a nedělá to dobrře...
Celkově je to nakresleno dobře a nějaké větší výrazné chyby jsem tam neviděl...

Ikonka uživatele Indil    [pošta] NEW     21:32:16 20.12.2006
Mám hlavní výtku k umístění do formátu, do budoucna bych doporučovala doplnit počítačově, když se to nepovede na papíře. Celkově mě obrázek nenadchl, i když má hezká místa a je dost propracovaný, nejvíc mi asi vadí tmavost zadní hlavy a odlišná délka a zakončení paží.

Ikonka uživatele Indil    [pošta] NEW     20:02:29 20.12.2006
Autor textu: dihi

Vidno, že autorka obrázku už má čosi odkreslené. Aj keď tieňovania nie je až toľko pôsobí prirodzene a uveriteľne (snáď až na pár miest). Najviac sa mi páčia krídla a potom asi ešte čižmy. Teda až na tie franforce/strapce, ktoré visia dolu. Sú veľmi výrazné a vystupujú z obrázka. Na tej jednofarebnosti sa potom stráca aj objem. Zvyšok čižiem je dobre vyriešený, toho by som sa držal namiesto jednej výraznej farby. Zato krídla a postava sa myslím čo do dojmu priestoru nemajú za čo hanbiť.

No ale rypnem si. Všimnime si, kde sa démonova pravá ruka dotýka zeme. Jeden z prstov je až za úrovňou jeho ľavej nohy. Síce prevediteľná ale krkolomná poloha... nezávisle od toho to trochu kazí dojem, keď si to človek uvedomí.

Ak by som mal ísť do detailu - opiera sa o zem pravou rukou, ale plece ľavej ruky, ktorá je vo vzduchu je nižšie. Malo by to byť naopak. Nuž - dajme tomu že je to démon a má jednu ruku kratšiu (aj sa mi zdá nejaká zakrnená v predlaktí). Keď sa však pozriem na celkovú polohu vrchnej polovice tela, akoby bolo celé telo trochu natočené na ľavú stranu, čo nezodpovedá opieraniu sa o pravú ruku v kombinácii pravá ruka pri ľavej nohe. No.. je to dosť špekulatívne, poskrúcať sa dá kadejako, ale proste sa mi to nezdá. Ale dajme tomu, že som zaťažený na symetriu :)

Čo sa týka proporcií, sú myslím ok. Už ale viacej utekajú niektoré svaly. To nechám tak... zvalím to na démonovitosť. Najviac mi ale asi vadí moc dopredu vysunutý biceps na jeho pravej ruke, "pomačkaný" krk a zvláštna poloha hrudníka (moc blízko k bruchu a na to že ruky visia - takto by hrudník vyzeral keby boli ramená zatiahnuté dozadu).

Musím ešte vytknúť slabú linku, niektoré časti sa potom strácajú. Možno by tomu pomohla digitálna úprava. Je to smola najmä na hlave, kde sú výrazné len oči a čierny pysk. Tej nevýraznosti je naozaj dosť škoda.Soutěže
O Hlavu Zlatého Draka


News
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
11 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.042433023452759 sekund.
© 2002 - 2009 Almad a James Timqui, design © 2002 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována, publikována ani jinak
využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků.
Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu. Toto je verze 1.
Verze 2 je v přípravě a vývoj můžete sledovat na informačních stránkách