www.Dracidoupe.cz
Fórum ¤  Ankety ¤  Chat ¤  Moudrá sova ¤  Soutěž O Hlavu Zlatého Draka ¤  Co je to Dračí Doupě? ¤  Tvůrci a Redakce ¤  Uživatelé ¤  Dračí líheň ¤  Novinky ¤  Čekající díla ¤  Dračí manuál ¤  Otázky a Odpovědi ¤  Vyhledávání ¤  Rekordy a statistiky
Chat
Moudrá sova
Dobrodružství
Hřbitov
Fórum
Články
Rozvoj DrD
Bestiář
Předměty
Kouzelník
Kouzelník
Alchymista
Alchymista
Válečník
Hraničář
Hraničář
Zloděj
Nová povolání
Nové rasy
Dovednosti
Downloady
Galerie
Fotogalerie
Linky
Seznamka
Inzerce

Pouštní jezdci
Pouštní jezdci
Autor: Ascella
Přidáno: 19:31:54 04.07.2017

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
Počet zobrazených příspěvků: 1-3 / 3
Ikonka uživatele Dradol    [pošta]      12:05:37 03.08.2017
Moc pěkné dílo, hned na první pohled jasný Ascellin rukopis. Líbí se mi barevné pojetí, je jasné, že je to poušť, nebo nějaká step alá Majovky (Chorvatsko :D), Kordillery... Moc se mi líbí výrazné obličejové kosti, mám z nich pocit, že opravdu najezdili hodně času po poušti a mají obličej zdrásaný pískem a sluncem..
Trošičku mě mrzí splynutí nohy pravého jezdce s koňským tělem... Celkově ten kůň mi malinko nesedí.. příjde mi, tak divně natočený a tím pádem má kratší tělo.. Dále přemýšlím, jestli by neměli mít koně ty nohy přecejenom o fous svalnatější (Alespoň blíž k tělu..) přecejenom je to sval, který musí nést celé tělo. Ale nejsem expert na koňskou anatomii a nemám to ani na pozorované tak moc..
To jsou jen drobné výtky, jako vždy se mi dílo moc líbí, je plné života a atmosféry.

Ikonka uživatele Plž    [pošta]      9:39:19 07.07.2017
Obdivoval jsem již jinde. Ač mám rád více perokresbu tak možná jsem spíše zastáncem čistoty stylu. Myslím si že barva perokresbě moc nesluší a stejně tak je to přesně opačně. rozhodně bych do akvarel a tahů štetcem necpal okrajové linie a přílišné zvýraznění. Při detailnějším pohledu jsou vidět tahy štetcem a až jakási rozplyzlost okrajů ale tohle vše k tomu patří a naopak to tvoří kouzlo akvarel.

Nakonec snad jen jeden dotaz. Kdy bude další?

Plž

Ikonka uživatele Sccion    [pošta]      19:50:18 04.07.2017

Pouštní jezdci

Technika: Akvarel

Jenom tak, pro radost, když jsem našla nevyužitý akvarelový skicák… Vymalovaná naše al-skalská družinka na svých věrných ořích. Chtěla jsem víc takovou tu akvarelovou rozpitost, než nějaký pokus o detailnost a skončila asi nešťastně na půli cesty. Ale co, účel splnilo, procvičila jsem štětce, ruku, strávila příjemné odpoledne, a novinky nebudou prázdné :)


Jenom tak pro radost pěkné. Je pravda, že tam nejedno místo ujelo, někteří koně mají kupříkladu přece jen příliš dlouhé nohy a obloha podle mě poněkud trpí značnou rozbitostí. Jinak to ale není žádná hrůza, ústřední motiv (postavy) vystupují z obrázku, jsou dostatečně odlišení, koně nestojí zcela staticky a je i rozdíl mezi pózami jednotlivých postav. To vše hodně výslednému dojmu pomáhá a obrázek tak žije svým vlastním životem.

Někde jsem zaregistroval dotaz na to, zda přidat okrajovou linii. Není zapotřebí, jak jsem zmínil, postavy vystupují z obrázku dostatečně tak, aby nesplývaly s pozadím.

Pokud s něčím pracovat do příště, pak zkoušet třeba jiné odstupňování horizontu, v barvě i detailech.
Aktuality

Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo
--
5 přihlášených uživatelů.
uživatelů je na chatu.


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold

Novinky
Fórum ¤  Chat ¤  Moudrá sova ¤  Soutěž O Hlavu Zlatého Draka ¤  Co je to Dračí Doupě? ¤  Tvůrci a Redakce ¤  Uživatelé ¤  Dračí líheň ¤  Novinky ¤  Čekající díla ¤  Dračí manuál

Vygenerováno za 0.3300359249115 sekund.
© 2001-2007 Almad, James Timqui a Tomash, design © 2001 by Lightbringer.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována, publikována ani jinak využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků.