www.Dracidoupe.cz


Galerie


Vyjednávání
Vyjednávání
Autor: Plž
Přidáno: 12:13:23 15.04.2017

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
Počet zobrazených příspěvků: 1 / 1
Ikonka uživatele Sccion    [pošta] NEW     12:33:06 15.04.2017

Vyjednávání

Iris a Alexander šeřík, troll lípa

Iris je třetí postava z Bereničiny družiny. Původem je dcera komediantů, kteří byli na hradě v době prvního Bereničina prvního dobrodružství a ke kterému se tak trošku připletla. Díky tomu se stala společnicí Bereniky a zůstává na hradě. Dobrodružství bere jako nutné zlo svého nového povolání a tak nejde do všeho po hlavě jako Berenika. Má ráda akrobacii a na rozdíl od Bereniky i magii. Jako společnice šlechtičny se ale musí učit i etiketě, vyšívání a další pro Iris blbosti pro dvorní dámu nezbytnosti. Na snímku je potom při vyjednávání s trollem. Berenika by rovnou útočila ale Iris raději nejdřív mluví a potom jedná. Ne že by ale nebyla připravena.

Figurka opět řezána z mokrého šeříku takže provrtána skrz na skrz a sušena v mikrovlnce. Díra se sice dá zadělat ale na to musím tak ještě půl roku počkat než dřevo úplně vyschne a tak je celá tahle družina spolkem dutohlavců. Navíc je celá tahle družina pokusnou sadou takže i troška více barvy, například nalakované nehty. Líbilo by se mi ještě aby šaty nebyly malovány jednolitou barvou. V modelařině se tyhle patiny stříkají a na to já zatím nemám vybavení ale možná to půjde i jinak. Každopádně ještě mě čeká jeden člen a tedy další experiment s barvou.

A zase pozadí:

Kromě jarního plevelu jsem na pozadí ještě přidal Alexandra (druhého člena družiny a kouzelníka) na kterém není nic moc nového a zvláštního (navíc je proporčně špatně protože má moc dlouhé ruce) a potom trolla řezaného dle nákresu sedmiletého synka. Můžete tipovat který je který.

Chudák rákosníček. Takhle si ho dnešní děti představují? Jako trolla? :)

Ta fotografie vyšla opravdu dobře. Postavy vystupují oproti pozadí, květiny cudně zahalují kolena i kotníky, postavy jsou nastaveny k sobě, mají charakter (to mírné naklonění Alexandra, ať už chtěné či nikoliv, působí daleko živěji, než kdyby jen stál rovně) a vypráví i příběh. Jen je otázka jaký, chudák troll asi netuší, že co nevidět skončí s mečem v oku.

Pokud jde o barevnost, minimálně tento obrázek ukazuje, že experimentovat tímto směrem je dobrý nápad. Osobně jsem sice dřevo jako podklad ještě nepoužil, ale pokud vím, akrylové barvy jsou na to vhodné a neměl by být problém sehnat sadu různých odstínů.
Soutěže
O Hlavu Zlatého Draka


News
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
6 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.26174783706665 sekund.
© 2002 - 2009 Almad a James Timqui, design © 2002 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována, publikována ani jinak
využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků.
Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu. Toto je verze 1.
Verze 2 je v přípravě a vývoj můžete sledovat na informačních stránkách