www.Dracidoupe.cz


Galerie


Nůž na dopisy
Nůž na dopisy
Autor: Plž
Přidáno: 16:10:00 17.10.2016

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
Počet zobrazených příspěvků: 1-5 / 5
Ikonka uživatele Plž    [pošta] NEW     15:51:46 19.10.2016
Tajemné znaky na světlém proužku jsou rozhodně dobrým nápadem a realizovatelným nápadem (i když na šeřík se dost mizerně pálí). Ještě si to promyslím a možná zrealizuji.

Plž

Ikonka uživatele Ascella    [pošta] NEW     9:21:15 18.10.2016
Moc oceňuji nápad! Dát nový život a účel dávnému dřevu, to je skvělé! Na šeříkový kroužek by se hodily nějaké tajemné znaky zaklínání :)

Ikonka uživatele Sccion    [pošta] NEW     23:44:28 17.10.2016

Jestlipak já nezmiňoval, jak je dobré si pořádně přečíst autorův komentář, předtím, než jsem z šeříku suverénně udělal dub? :)


Ikonka uživatele Plž    [pošta] NEW     19:43:33 17.10.2016
Jen pro informaci neznámé dřevo z moře je přerušeno prstýnkem z šeříkem. Slouží tam jako protažení, protože dřeva z moře bylo málo a kost by byla moc krátká. A ano je to propojené kolíčky a slepené.

Plž

Ikonka uživatele Sccion    [pošta] NEW     16:21:19 17.10.2016

Nůž na dopisy

Věk: hodně, už asi ani nemá smysl uvádět (37)

Materiál: ????

Nůž vhodný především pro nekromanty, hrobníky a jim podobným, protože kdo jiný by si pořídil nůž s rukojetí ve tvaru kosti. Přece jen všichni rádi dostáváme dopisy i nekromanti.

Světlý proužek je z šeříku. Tmavé dřevo je dub, asi. O kus desky jsou zakopl na mořském dně v černém stavu v jakém jsou místa na hlavicích kosti. Sice vysycháním povrch zšednul, ale olej mu zase dodal černou barvu. A když jsem to dřevo viděl tak ležet, takovou mrtvolu, kostlivce z moře, tak kost byla jasný výsledek. Jen doufám, že nebude uvolňovat kyselinu sírovou jako vrak Vasy.

Plž

PS: a zatím nemá nůž majitele, takže kdo chce tak se ozvěte

První věc, na kterou jsem se chtěl zeptat ve chvíli, kdy jsem uviděl obrázek, bylo, zda ta černá místa jsou opálená. A pak se, jako již tolikrát, ukázalo, nakolik se vyplatí přečíst si také autorův komentář. :)

A nějak se nemůžu zbavit dojmu pirátství. Ani nevím, jestli to dělá právě ten tvar kosti (přece jen, zkřížené hnáty jsou symbolem pirátů), nebo ty mušle evokující mořské prostředí, ale nejspíš tam bude od obojího trochu. A možná taky to, že nekromanty jsem vlastně nikdy neměl moc v lásce. Každopádně abych zněl trochu oficiálněji, musím optě pochválit právě za tematický výběr pozadí, které s ohledem na získání hlavní dřevěné části rukojeti dává předmětu nový rozměr.

K technice jako takové nemám moc co dodat, ale s tím možná dubem uprostřed mi vyvstává na mysli otázka: Z kolika částí je tedy tvořena rukojeť? Ze tří? Tedy je to tak, že se do sebe všechny tři části nasadily? Z nějakého důvodu mi vrtá hlavou, zda byly některé části navrtány a zda pak slepeny, nebo jaký byl vlastně v tomto případě postup.

Ale ať už jsou mé domněnky jakékoliv, v závěru bych neměl opomenout vyzvat k turnaji o tento kousek pirátsko-nekromantské výstroje, který nesmí chybět na žádném pořádném bankéřském stole. :)
Soutěže
O Hlavu Zlatého Draka


News
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
5 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.45410680770874 sekund.
© 2002 - 2007 Almad, James Timqui a Alcator design © 2002 - 2007 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována,
publikována ani jinak využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků. Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu.