www.Dracidoupe.cz


Galerie


Nejlepší přítel psa
Nejlepší přítel psa
Autor: Omisir
Přidáno: 23:41:55 11.04.2016

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
Počet zobrazených příspěvků: 1-2 / 2
Ikonka uživatele Kibe    [pošta] NEW     7:24:02 12.04.2016
Hodně dobrý :-D

Ikonka uživatele Sccion    [pošta] NEW     0:05:32 12.04.2016

Nejlepší přítel psa

nick: omisir
30 let
kresba na PC, PC tablet

Ahoj, chtěl bych přispět obrázkem, který se jmenuje Nejlepší přítel psa. Je to o tom, že se majitel psa (v tomto případě nebojácný hrdina), trošku bizarním způsoben vydá zachránit svého miláčka ze světa démonů. Chce to jen kouzelné artefakty, pouťové balónky a trošku té odvahy. Po dokreslení můžu napsat, že je to mé starší dílko (tady z galerie), trošku na jiný způsob.:-)

Já to věděl!

Já věděl, že jsme o prvním rytíři neslyšeli naposledy! Hodiny po dědovi vyměněné za moderní ochranu, dřevěný meč za ... meč a kde se propána naučil kouřit? Za školu určitě nechodil!

Tak tohle je vynikající posun vpřed. Pokud mělo opět jít o záměrnou práci bez obrysových linií, vyšla daleko lépe než útes se sněhulákem. A to už vůbec nezmiňuji práci s materiálem. Kůže je skutečně kožnatá, balónky nafouknuté, kov je kovem a prašné pozadí tím, čím má být. Postavy pracují mezi sebou, atmosféra z obrázku jen čiší.

Snad jen jediné místo na mě působí trochu rozpačitě a to levý dolní roh. Rozmazaný motiv bych trochu zmenšil, aby tolik nekolidoval s čertem. Protože je tak rozmazaný, dává naznačit, že je to ten nejbližší objekt směrem k divákovi, ale zároveň to vypadá jako kus skály, který by měl být spíš v pozadí, pak by ale nemohl být tak rozmazaný. Tedy pokud je to, co jsem napsal alespoň trochu srozumitelné.

Celkově, pokud něco změnit či zlepšit do příště, je to kompozice. Oběma aktérům by slušelo víc, kdyby byli trochu sníženi, aby se balónky, důležitý prvek, dostaly víc do středu a lépe se zaplnila spodní polovina obrázku, která je fakticky prázdná. Čertova křídla jsou také uříznutá, což jim tak zcela nesvědčí.

Tohle je ale zkrátka tak dobré, že si to zaslouží nějaký kritický hlas už jen proto, aby to nevypadalo, že chci úvodní slovo odbýt. ;)
Soutěže
O Hlavu Zlatého Draka


Novinky
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
5 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
Limit (minut):
15 | 45
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.49366402626038 sekund.
© 2002 - 2005 Almad, James Timqui a Alcator design © 2002 - 2005 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována,
publikována ani jinak využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků. Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu.