www.Dracidoupe.cz
Fórum ¤  Ankety ¤  Chat ¤  Moudrá sova ¤  Soutěž O Hlavu Zlatého Draka ¤  Co je to Dračí Doupě? ¤  Tvůrci a Redakce ¤  Uživatelé ¤  Dračí líheň ¤  Novinky ¤  Čekající díla ¤  Dračí manuál ¤  Otázky a Odpovědi ¤  Vyhledávání ¤  Rekordy a statistiky
Chat
Moudrá sova
Dobrodružství
Hřbitov
Fórum
Články
Rozvoj DrD
Bestiář
Předměty
Kouzelník
Kouzelník
Alchymista
Alchymista
Válečník
Hraničář
Hraničář
Zloděj
Nová povolání
Nové rasy
Dovednosti
Downloady
Galerie
Fotogalerie
Linky
Seznamka
Inzerce

Fairy Eleonora
 Fairy Eleonora
Autor: Ascella
Přidáno: 0:32:59 06.02.2016

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
Počet zobrazených příspěvků: 1-5 / 5
Ikonka uživatele Samurai    [pošta]      17:50:24 18.02.2016
Je dobře, že ještě maluješ.

Ikonka uživatele Plž    [pošta]      10:31:48 08.02.2016
Díval jsem se na obrázek díval a díval a hledal kde Ascella vidí nedokonalosti. A když jsem hledal pátral málem lupou nic jsem pořádně nenašel. Ano pár čárek detailů možná.

Proč se mi tedy obrázek (když pominu barvu) jako celek moc nelíbí? Po dlouhém přemýšlení jsem přišel na to, že to asi bude tváří víly. Ne že by byla špatně, něco tam chybělo nebo přebývalo. Spíše mi připadá vizáží taková postarší. Jak kdyby babičce někdo vyhladil vrásky a nechal ji tak. Jak kdyby bylo víle nejméně sto let a bylo to na ni znát. A já si vždy představoval vily nadčasové stále krásné a to je možná to co mi na obrázku nesedí a kvůli čemu z něj nemám příliš dobrý pocit. Ale je to jen moje utkvělá představa můj pocit, nic jiného.

Plž

Ikonka uživatele Kibe    [pošta]      8:28:01 08.02.2016
Myslím, že pozadí je v pořádku (je to přeci okraj lesa... nemálo takových míst lze potkat i v našich lesích). V rámci drd se mi to opět celé moc líbí, až na tu levou nohu. to stehno a lýtko vypadá, že patří spíš barbarské sprinterce, ale to autorka ví. I přesto mi připadá, že se Tvé vypořádávání s humanoidní postavou
vytrvale zlepšuje... ;-)

Ikonka uživatele UnknowN    [pošta]      16:21:51 07.02.2016
Za sebe bych řekl, že díky té modré na pozadí ten kousk krajiny jakoby "visí" v prostoru - jakoby za tím houštím a těmi několika stromy zem končila a dál nebylo nic, jen nebe a kolem plující mráček - Létající ostrůvek? Pokud ale víla hraje uprostřed lesa, tak bych tu modrou zahnědil a zazelenil (jsou tam další stromy), je-li to na kraji lesa, tak by možná stačil náznak pokračujícího terénu - nějaké louky apod.

Ikonka uživatele Sccion    [pošta]      0:45:07 06.02.2016

Fairy Eleonora

Obraz na zakázku. Asi nejvíce strávených hodin nad jednou malbou a přesto s výsledkem nejsem spokojena, představa byla docela jiná… Ale jako drakodoupovská ilustrace víly-harfenice je to postačující :-) Nabízím k inspiraci a třeba přibude i do bestiáře jako CP, bude-li chuť.
Obraz ještě není zafixován, takže pokud máte nějaké tipy, jak ho vylepšit, sem s nimi :)

Zajímavý papír.

Jen se tentokrát musím omluvit za absenci úvodního slova, uvědomil jsem si, že na víkend odjíždím a tak jsem chtěl ještě využít této chvíle ke schválení, ale kromě poznámky o papíru se momentálně na víc opravdu nezmůžu.

No dobře, to bych odbyl úplně. Je ale pravda, že k vylepšení mě toho napadá žalostně málo. Snad jen bych ještě byl pro dodání stínu pod vílu i harfu, to myslím, že by ji mohlo ještě trochu lépe ukotvit do pozadí, i přes tmavé houští za ní, které jí pomáhá vystoupit do popředí. Kdyby to bylo čistě na mně, ještě bych domu dal dvě hodiny a zvýraznil šrafurou břeh, ale to je moje úchylka. A pokud jde o detaily, myslím, že by bylo fajn dodat na pár větví stromů sedíci ptactvo, třeba jen tmavou siluetou.

A Když už jsme u toho, stín ryby pod hladinou by byl cool. :)
Aktuality

Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo
--
5 přihlášených uživatelů.
uživatelů je na chatu.


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold

Novinky
Fórum ¤  Chat ¤  Moudrá sova ¤  Soutěž O Hlavu Zlatého Draka ¤  Co je to Dračí Doupě? ¤  Tvůrci a Redakce ¤  Uživatelé ¤  Dračí líheň ¤  Novinky ¤  Čekající díla ¤  Dračí manuál

Vygenerováno za 0.4437301158905 sekund.
© 2001-2007 Almad, James Timqui a Tomash, design © 2001 by Lightbringer.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována, publikována ani jinak využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků.