www.Dracidoupe.cz


Galerie


Ohni ve mně, pojď!
Ohni ve mně, pojď!
Autor: Ascella
Přidáno: 23:45:48 18.12.2015

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
Počet zobrazených příspěvků: 1-7 / 7
Ikonka uživatele Zdenál    [pošta] NEW     9:01:15 06.01.2016
Já bych kromě obrázku pochválil i název. To bude nějakej frajer si člověk říká. A on fakt.

Ikonka uživatele Dakeyras    [pošta] NEW     20:26:18 29.12.2015
parádička pro diváky, jak by sportovní fanoušek řek... pěkná kresba a třeba ten plášť je podlě mě perfektní! Ti nemrtváci v ohni taky, ale zase pokulhává levá noha a oči. A celek krásně dokresluje pozadí.

Ikonka uživatele Plž    [pošta] NEW     8:55:59 21.12.2015
Krásný obrázek z Ascelliny dílny a jsem rád že k popiskům a útržkům příběhů si mohu přiřadit i podobu. Ohnivá postava jasně určuje nejpodstatnější část obrázku a vyniká nad pozadím. Tenhle obrázek si černobíle představit nedovedu.

Plž


Ikonka uživatele Ascella    [pošta] NEW     20:26:28 19.12.2015
To bylo taky rychlé :) Takže bod pro UnknowNa! (A na film s tím jménem nekoukat! Je to sice motto seriálu, ale ten film nikdy neměl vzniknout, kdyby tak místo něj byla další sezóna... a to já moc na seriály nejsem)

Ikonka uživatele UnknowN    [pošta] NEW     15:25:13 19.12.2015
Twin Peaks: Fire Walk with Me?

Ikonka uživatele Ascella    [pošta] NEW     0:20:31 19.12.2015
Juj, to je rychlost!
Tak jo, soutěž o bludišťáka: jaký kultovní seriál mi byl zdrojem inspirace pro jméno? Sccionův první tip je mimo.

Pravda, držím se klišé, co se charakteru týče. Na druhou stranu, když se tento pán uklidní, je vynikajícím stratégem. No, za inspiraci jeho ohnivému já vděčím dalšímu kultu - hořícímu mágovi z PS:Torment. Jeho lidské já je o poznání komplikovanější. Jsem ráda, že si i hráčské postavy k němu budují poměrně zajímavý vztah.

Jo, Snipere, nemám ráda boty! Ale hobit nejsem, to ne :) Příště už budou, nebo je aspoň zkusím, než zjistím, že to fakt nejde :)

Ikonka uživatele Sccion    [pošta] NEW     23:54:52 18.12.2015

Ohni ve mně, pojď!

Technika: akvarel, tuš, fixy

Příspěvek do „živelné diskuze“ u 14dní na téma. Před časem se obrázek objevil na mém facebooku, ale myslím, že se hodí i sem. Zobrazuje mé oblíbené CP, půl-ifríta/půl-barbara Zren-Toka, který se zrodil díky požehnání ohnivé Mocnosti, barbarského Fénixe. Jako velmi slušný válečník a charismatická osobnost k tomu má mezi barbary respekt, přestože povahou se dost odlišuje. Ifríti jej naopak berou jako znesvěcení, jako urážku samotné své existence, je jimi pronásledovaný, nenáviděný. Je temperamentní, prudký, hněvivý, „políbený ohněm“ coby zdrojem síly.

I zde musím zmínit, že název je parafrází na jeden kultovní seriál.

To jako "Firefly"? :)

Ano, hodí se sem. Skoro mě překvapuje, že něco takového by vůbec mohlo být autorem, a ještě ke všemu autorem, který se o zdejší galerii pravidelně stará, otázkou. A tak než skončí téma u příslušného stolu, rychle zveřejníme ohnivého muže. Po výtvarné stránce jsem nadšen. Konečně ta správná práce s kontrasty - oheň skutečně vystupuje, pozadí je sice barevně jednolité, ale přesně tak tmavé, aby ústřední motiv vystoupal na povrch a zároveň poskytl i členění se stromy a horou. Pokud jde o charakter, je ztvárněn tak jak má, rozvláté vlasy, bojová póza, hněvivý pohled, to vše tu je a vše tu je jak má být. Vynikající.

Když už jsme u toho, musím se zamyslet nad tím, proč je vlastně oheň spojován neustále právě s těmito vlastnostmi... totiž chápu, že oheň jako takový je nestálý, je to výbojná energie, která umí stejně rychle vzplanout jako uhasnout, ale na druhou stranu je nositelem tepla a podle mého názoru právě tento pocit vyvolává v člověku příjemné uklidnění a podporuje ten správný odpočinek. Jen tak k zamyšlení. :)
Soutěže
O Hlavu Zlatého Draka


Novinky
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
6 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
Limit (minut):
15 | 45
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.56607699394226 sekund.
© 2002 - 2005 Almad, James Timqui a Alcator design © 2002 - 2005 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována,
publikována ani jinak využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků. Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu.