www.Dracidoupe.cz


Galerie


Kněžka Mrtvé bohyně
Kněžka Mrtvé bohyně
Autor: Ascella
Přidáno: 23:06:12 20.11.2015

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
Počet zobrazených příspěvků: 1-4 / 4
Ikonka uživatele Dakeyras    [pošta] NEW     22:36:44 26.11.2015
Na mě působí obrázek jako výborná skica, která má sloužit jako podklad pro tvorby třeba kostýmu, hratelné postavy, nebo ujasnění si charakteru do komiksu. Tedy jako ne úplně hotový vizuál, ale jasně naznačující vzhled a design charakteru do dalšího zpracování. Má takřka perfektní proporce (krom ruky ve které drží hůl. rameno-paže není dobře tvarované), jasně ukazuje jak má vypadat obličej a povaha, ale nekonkretizuje a úplně jasně vidím jaké látky vybírat a jak tepat zbroj i když také není dán úplně finální vzhled.

Takže Asceli doporučím, aby se připojila k projektu Dračí doupě 2 - film, který se má natáčet, pokud se najdou peníze v croufudingu, jako návrhářka kostýmů a ladění charakterů postav. Má na to všechny předpoklady, jak se zda.

Ikonka uživatele Plž    [pošta] NEW     22:11:21 21.11.2015
Začínám být asi jako kolovrátek. Ano mám rád perokresby s minimem barvy (většinou) ale druhé co mám rád je pevná linie. Schválně jsem projel asi deset Ascelliných obrázků zpět a zjistil jsem, že už jsem i tohle u Krollů psal.

Krásný obrázek, chyby nevidím (nebo alespoň ne takové, které by mě vadili a to jsem zkoušel najít i ty o kterých psal sccion) ale je hodně s čím srovnávat a tak bohužel tento obrázek nezařadím mezi mnou nejoblíbenější z Ascelliny tvorby. Třeba dinamičnost sukně na kterou upozorňuje Sccion bych si dokázal představit jinak.

V žádném případě to ale neznamená že by byl obrázek špatný nebo, že by kvůli mě měla začít Ascella tvořit jinak, to ne, naopak zkusit se musí všechny možnosti co malba dává. Přeji hodně trpělivosti a nápadů do další tvorby.

Plž

Ikonka uživatele bojevnik    [pošta] NEW     19:48:20 21.11.2015
Asci: Moc se mi líbí, opravdu moc. Nemám co bych víc dodal.

Ikonka uživatele Sccion    [pošta] NEW     23:16:11 20.11.2015

Kněžka mrtvé bohyně

Technika: perokresba

(Nejen) pro Plže, milovníka černobílosti, další z herních ilustrací. Kněžka jménem Báta-Ró, po té, co byla vytržena z kontaktu s Mrtvou bohyní a stanula tváří v tvář družině odhodlaná použít veškerý zbytek svých sil, aby ji zničila.

Atributy tého bohyně jsou hado-dračí a jejím služebníkem byl i nemrtvý drakohad z obrázku Nemrtví zde v Galerii.

Hej, narážku na Plže a jeho oblibu černobílé jsem si chtěl uzurpovat já! :)

V každém případě lépe a lépe. O nečistotách obrázku se tentokrát zmíním. A protože jsem to právě udělal, přejdu dál, protože i přes stále semtam nějaký ten nedostatek je tohle celkově posunutí někam dál. Nutno říct, že vzorky použité například na sukni se mi zdají zpracované dynamičtěji, než je u tebe zvykem, stejně tak ty prudké tahy na oblečení v pozadí prozrazují oproti ostatním výtvorům snahu o něco nového. Chválihodné. Už jen proto, že postava skutečně vystupuje z černého pláště a vypadá zase o kousek plastičtěji. V souvislosti s tím zmíním, že kroužky na jednom boku jsou ztvárněny lépe než na tom druhém (jedny lépe kopírují tvar těla), takže v tomto směru doporučuji se i na to zaměřit z obou stran.

Celkově vzato, třebaže je vždy co zlepšit, za mě patří ze ztvárnění postav k tomu dosud nejpropracovanějšímu, co nám od tebe došlo.
Soutěže
O Hlavu Zlatého Draka


News
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
16 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.49313497543335 sekund.
© 2002 - 2007 Almad, James Timqui a Alcator design © 2002 - 2007 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována,
publikována ani jinak využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků. Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu.