www.Dracidoupe.cz


Galerie


Lin
Lin
Autor: Plž
Přidáno: 20:22:11 04.09.2015

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
Počet zobrazených příspěvků: 1-2 / 2
Ikonka uživatele Plž    [pošta] NEW     12:32:39 11.09.2015
Omluva za pozdní schválení přijata ale nějak mi to vlastně ani moc nevadilo, takže ani není za co se omlouvat.

A když se ke kritice nemá nikdo jiný tak si ji alespoň zkritizuji sám.

Nikdy jsem neuměl kreslit postavy tak vlastně ani nevím kde se bere ta drzost, že je teď vyřezávám. Už sice mám nějakou tu praxi, ale stále ji není dost což je vidět hlavně na obličeji. Celkem se ho bojím. Dělám ho až jako jednu z posledních částí a tedy ho nechám tak nějak aby alespoň trošku odpovídal a potom raději skončím abych nepokazil celou figurku. Do příště by to chtělo vyzkoušet jen obličej a na něm se důkladně vyřádit a zkušenosti z téhle pomocné řezby potom vložit do všech budoucích figurek. s hlavou také souvisí krk na který dost často zapomínám a nebo ho mám příliš tlustý. I na Lin byl asi třikrát zešťíhlován, a že by měla zrovna labutí šíji se říct nedá.

Dalším mínusem je nedodělanost. Hlavně u pásku a levé ruky jsou vidět otřepy, které šlo ještě zahladit nebo zbrousit. Ve skutečnosti sice tak nevyniknou, protože figurka má nějakých 13 cm ale přece je to další možnost zlepšení celého díla.

A posledním bodem je spodní lem šatů. Když si drží šaty a nadzvedává je tak by se tohle nadzvednutí mohlo projevit i dole na šatech, například ukázáním nožky nebo spodničky.

Stále to ještě není ono. Plži budeš se muset ještě zlepšit. Naštěstí na rozdíl od třeba Afrodity mě Lin zůstala doma a tak se k ní třeba jednou vrátím a tyhle drobnosti dodělám.

Kritická stránka hlemýždě (Plže).

Ikonka uživatele Sccion    [pošta] NEW     20:30:20 04.09.2015

Lin

Věk: hodně (35)
Materiál: Škumpa
Výška cca 12 cm

Lin kurtizána a známá zástupkyně organizace jménem Černá ruka. Také je mistryní magie mysli a tak jeden z členů družiny je na pochybách jestli s ní skutečně strávil noc a nebo to byla jen nějaká sugesce. Jak Lin tak tato organizace několikráte zkřížili cestu družince a ještě zkříží, přesto je stále ještě na živu. Jak dlouho ještě se uvidí při dalším hraní.

Pro Lin jakožto krasavici a parádnici (i když nejsem plně přesvědčen, že tomu figurka odpovídá) jsem vybral trošku květinové venkovní pozadí. Samotná řezba mě trvala něco kolem půl roku, ale je to hlavně tím, že to vždy bylo jen takové odpočinkové řezání a ne priorita. Jediné co je z jiného dřeva je vějíř, který je lepený z jednotlivých plátků dýhy. A ještě jedna zajímavost, dřevo škumpy pod UV světlem zeleně světélkuje.

Plž

Neříkal jsem minule, že je to stále lepší a lepší? Je. :)

Jen se tentokrát musím omluvit za dlouhou schvalovací dobu způsobenou mým neprozřetelným rozhodnutím "schválit to zítra" a následně zapomenout. Veškeré kameny za to, že jsem zdejší diváctvo ochudil o tuto podívanou proto nechť zaslouženě padají na mou hlavu.

Je pravdou, že čistě z hlediska obličeje není tato figurka ztvárněním atraktivní kurtizány. Ale popravdě je to v tomto případě nedůležité, protože všechno ostatní sedí naprosto perfektně. Jsem uchvácen mírou detailů, které byly věnovány na to, aby zcela jasně vyjádřily, co je daná osoba zač. Vějíř před obličejem, ale jen tak vysoko aby odhalil svádějící oči, vyhrnuté šaty aby se neušpinily, dokonce i hluboký výstřih. Skutečně gratuluji k vystihnutí charakteru přesně tak, jak by měl být.

... a to jsem ještě zapomněl zmínit pozadí, které celou scénu krásně podtrhuje. :)
Soutěže
O Hlavu Zlatého Draka


News
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
6 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.33064913749695 sekund.
© 2002 - 2009 Almad a James Timqui, design © 2002 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována, publikována ani jinak
využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků.
Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu. Toto je verze 1.
Verze 2 je v přípravě a vývoj můžete sledovat na informačních stránkách