www.Dracidoupe.cz


Galerie


Varen
Varen
Autor: Sccion
Přidáno: 18:49:32 16.02.2015

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
Počet zobrazených příspěvků: 1-3 / 3
Ikonka uživatele Sniper    [pošta] NEW     10:44:09 18.03.2015
zerafel: Pravdu díš, ale to co popisuješ nebyl můj záměr. Obrázek není první co jsem Sccionovi zadával a už z předchozích jsem zjistil, že obrázky nakreslené někým jiném jsou dobrým zrcadlem, jak je moje postava viděna. Tedy zda jsem schopen popsat to důležité - pokud něco není tak jak si představuji, je to zpětná vazba že musím něco popisovat jinak.

Ale ještě důležitější je přidaná hodnota, Sccion do obrázku vždy dá i vlastní invenci a nakreslí i to, co jsem si ani nepředstavoval, takže mi pomůže a dodá nové nápady. nebo rozvine stávající nečekaným způsobem.

No a v neposlední řadě jsem jej chtěl jako zatraceně dobrou ilustraci pro DrK (o kvalitě Sccionových kreseb nepochybuju), jak může vypadat válečník-dobrodruh. Lehce oděných šermířů a zakutých rytířů jsou tuny, i když reálně hraní válečníci jsou prakticky vždy jiní.

Ikonka uživatele zerafel    [pošta] NEW     8:53:20 18.03.2015
Technikám kreslení a malování nerozumím, kreslím, když už, tak od srdce; rozhodně tedy nebudu a ani si netroufám kritizovat obrázek, jeho anatomii atd., tak jako zde často činí ostatní.

Určitě podporuju podobné herní obrázky. Ať už jsou technicky jakkoliv dokonalé či nedokonalé, vždy pomůžou vtělit se do své postavy či ostatním podívat se na postavu a ne na hráče a vlastně si i uvědomit, že ten, co sedí naproti přes stůl, vypadá úplně jinak a je to někdo úplně jiný.

Je jen škoda, že se sám Sniper nepokusil svou postavu zachytit svou rukou. Obrázek by byl sice určitě jiný, ale zase by vše v něm šlo čistě z něho. Samotné kreslení svých postav také vlastně nutí člověka nad postavou přemýšlet - nad výbavou, vzhledem tváře (často podceňovaná věc při samotném hraní) atd.

Oceňuju, že si Sniper nosí papír s vytisklou postavou a hnedle vedle jsou její staty a inventář. Vypadá to prostě dobře.

Ikonka uživatele Sccion    [pošta] NEW     18:50:28 16.02.2015

Varen

Technika: centropen

Sniper se postará o popis.
Soutěže
O Hlavu Zlatého Draka


Novinky
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
3 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
Limit (minut):
15 | 45
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.37363290786743 sekund.
© 2002 - 2005 Almad, James Timqui a Alcator design © 2002 - 2005 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována,
publikována ani jinak využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků. Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu.