www.Dracidoupe.cz


Galerie


Útok na dračici
Útok na dračici
Autor: Omisir
Přidáno: 0:29:09 30.12.2014

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
Počet zobrazených příspěvků: 1-4 / 4
Ikonka uživatele Ascella    [pošta] NEW     13:34:08 02.01.2015
Tož já poděkuji za obrázek i tady. Udělal moc dobrý dojem. Mám ráda karikatury, a když jsou provedeny takto, komiksově, je to paráda. A zvlášť se cení obrázek na míru :-) (a v tomhle jsem nevinně, to bylo úžasné vánoční překvapení v mailu, jeden z nejkrásnějších dárků, co jsem kdy dostala…)
K obsahu musím vyzdvihnout práci s detaily – především oblečení figur je titěrná práce a chápu, že držet se vzoru u mého obrázku dalo opravdu zabrat. Moc se mi líbí výrazy postav, vtip (odpařený lektvar je super!)
Pro nezasvěceného diváka jsou to jen tři chlápci, které sfoukl drak. Pro družinu, které se to týká je to úžasná vzpomínka, na jednu památnou scénu :-) Ono běžet na draka s otevřenými lektvary, které se chtějí rychle vyzunknout až u něj, to není nejlepší nápad…onen medovlasý sympaťák půlku lektvaru uchránil, aby o druhou přišel vzápětí, když se na něj dračice zaměřila, zrubala ho strašným způsobem a pro jistotu jej do bezvědomí ranou na plocho složil kolega, který ještě měl akci a viděl, že je zle. Takto mu zachránil život, ne však lektvar… na to alchymista prohlásil: „Pro každého z vás jsem udělal zbytečně právě jeden lektvar“ – jediný skrčený šermíř vepředu totiž o lektvar nepřišel –výborný hod- ale zas se alchymistovy nepovedla jedna výroba…

Opravdu si obrázku cením, děkuji a přeji mnoho štěstí nejen do další tvorby.

Ikonka uživatele UnknowN    [pošta] NEW     16:46:35 31.12.2014
...neohrožení útočníci (zejména ten medovlasý sympaťák vlevo) nepočítali s tím, že zásah dračím dechem s sebou nese i Obr ~ X nic / rozleje připravený lektvar ;-)

Ikonka uživatele Omisir    [pošta] NEW     1:46:04 30.12.2014
Díky za kritiku, člověk si uvědomí své chyby, až tehdy, když na ně upozorní někdo jiný. Sice mi to Ascella naznačovala, ale když mám delší vedení, tak to potřebuji "slyšet" dvakrát.:-) Snad se mi podaří přispívat častěji, ale kolikrát jsem to už sliboval. Třeba příště zase překvapím.

Ikonka uživatele Sccion    [pošta] NEW     0:39:14 30.12.2014

Útok na dračici

28 let
kresba na PC, PC tablet
doba kresby asi 4 dny

Obrázek byl nakreslený na přání Ascelly, která mě žádala o vystižení momentu, kdy se její skupinka hnala na dračici. Měli pracně vyrobené lektvary, o které přišli, když dračice zaútočila svým dechem z ohně a kyseliny. Neohrožení útočníci úplně zapoměli, že draci obvykle chrlí oheň.

No jé, Omisirův styl tu nebyl už asi tak dlouho, jako Dormonův či Piomův styl a všechny tahle galerie potřebuje jako sůl. Chtěl jsem říct, že je vítá jako sůl, ale to by asi nebylo přesné, leda bych k tomu připojil chléb a vtipnou poznámku o Solnohradu, či něco takového.

Obrázek si rozklikněme.

Potom se můžeme kochat jednotlivými prvky, případně se u nich i dobře pobavit, což není nikdy na škodu. Já se rozhodně pobavil.

Z kresebného hlediska je jediná škoda, že celá spodní polovina obrázku splývá. Prostřední postava i drak (dračice) zanikají v nánosu spálené krajiny, což je určitě škoda. Vlastně se skoro dá říct, že víc z obrázku vystupují stromy v pozadí. Možná by obrázku prospělo, kdyby právě ona spálená krajina směrem dolů spíš bledla, než se ztmavovala, nebo kdyby byla zcela nahrazena zelenou, která byla použita na zbytek pozadí.

Tak, zkritizovali jsme si, pobavili se, nezbývá, než pochválit. Krása. Naprosto perfektní výrazy všech zůčastněných.

A poděkování pod čarou patří též Ascelle, že je tou autoritou, které se podařilo před a po Vánocích takto krásně zapůsobit na zdejší současné i minulé tvůrce.
Soutěže
O Hlavu Zlatého Draka


Novinky
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
5 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
Limit (minut):
15 | 45
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.45420694351196 sekund.
© 2002 - 2005 Almad, James Timqui a Alcator design © 2002 - 2005 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována,
publikována ani jinak využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků. Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu.