www.Dracidoupe.cz
Fórum ¤  Ankety ¤  Chat ¤  Moudrá sova ¤  Soutěž O Hlavu Zlatého Draka ¤  Co je to Dračí Doupě? ¤  Tvůrci a Redakce ¤  Uživatelé ¤  Dračí líheň ¤  Novinky ¤  Čekající díla ¤  Dračí manuál ¤  Otázky a Odpovědi ¤  Vyhledávání ¤  Rekordy a statistiky
Chat
Moudrá sova
Dobrodružství
Hřbitov
Fórum
Články
Rozvoj DrD
Bestiář
Předměty
Kouzelník
Kouzelník
Alchymista
Alchymista
Válečník
Hraničář
Hraničář
Zloděj
Nová povolání
Nové rasy
Dovednosti
Downloady
Galerie
Fotogalerie
Linky
Seznamka
Inzerce

U mešity
U mešity
Autor: Ascella
Přidáno: 1:51:28 23.12.2014

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
Počet zobrazených příspěvků: 1-4 / 4
Ikonka uživatele Dradol    [pošta]      9:28:13 29.12.2014
Obrázek se mi moc líbí. Krásně promíchané barvy s pěknými přechody. Perspektiva mi připadá v pořádku a kompozičně scénu vůbec nic neruší.
Moc se mi líbí propracování postav (což mi přijde vzhledem ke zvolené technice dost velký kumšt).. celkově z postav s mešitou v pozadí pěkně sálá atmosféra místa, arabského prostředí a celkem rušného nádvoří.
Za mě moc pěkné dílo :)

Ikonka uživatele Ascella    [pošta]      17:37:40 25.12.2014
Plž: mešita je odvozena od "Modré mešity" v Istambulu a fantazie podpořena pár fotkami turecké architektury v Bosně a typické maghrebské. Sice si al-skali představuju spíš do saudska, ale chytám se toho, co znám, čeho mám fotky a na co vzpomínky. (Tedy krom toho Istambulu, ten jsem zatím nenavštívila, jen mě zaujal a nahledala jsem si fotky jako inspirační zdroj různě).

Ikonka uživatele Plž    [pošta]      14:54:43 23.12.2014
Obrázek je moc pěkný. Líbí se mi na něm hlavně hra barev. Mám rád veselé barvy. Docela by mě zajímal zdroj inspirace protože přemýšlím co dalšího budu řezat a něco podobného bych chtěl jako pozadí pro budoucí betlém.

Přemýšlel jsem i nad otázkou jestli obloha ano či ne a nakonec se přiklonil ke Sccionovi. minimálně nalevo od věží bych přidal nějakou neurčitou modrou čmouhu podobně useknutou jako spodek obrázku aby lehce vyplnila příliš zářící bílou plochu ale aby zanechala stejně rozmazaný a neurčitý okraj jak je dole.

Plž

Ikonka uživatele Sccion    [pošta]      2:08:11 23.12.2014

U mešity

Technika: akvarel


Aby hráči viděli, jak vypadá honosná čtvrť města Al-Sedkramúz… V pozadí mešita Al-Kúbadžarík, jejímiž učedníky jsou al-skalské postavy dvou hráčů. Dlouho jsem řešila, co s oblohou, hlasováním bylo rozhodnuto, že nic :-)

Já bych hlasoval proti. :)

Naprosto chápu ty důvody, proč byla vynechána, ale skoro bych doporučil v tuto chvíli vzít si obrázek a dodělat ji tam. Protože dílo už je zdigitalizováno a zveřejněno, může klidně odpadnout ten strach z toho, "co by se stalo, kdyby..." Ne, v tuto chvíli jsou otevřené všechny možnosti a skoro bych doporučil tam právě tu oblohu dodělat teď, i s rizikem, že to nedopadne. Důvod je prostý - umožní ti to zkusit to vzít do ruky a buď zjistit, že se opravdu není třeba oblohy bát, resp. věřit si v tom, že kvalitu obrázku navýší, nebo sice zjistit, že to není ono, ale uvědomit si, kde je problém a čemu se příště vyhnout. Nedodělání pozadí, pokud je zbytek obrázku komplexní, je krok zpět.

Je ale hloupé mluvit o kroku zpět u něčeho takového. Je pravda, že perspektiva se rozpadla, ale je to stejné rozpadnutí, jako u posledních obrázků postav - vrstvením detailů se slepí dohromady působivý celek, který případné chyby odhalí až při delším dívání se a uvědomování si, co kde na sebe nenavazuje.

Asi nepřekvapí, že ve spleti detailů na mě nejlépe působí horní polovina, ale musím též přiznat, že mě hodně poutá též řešení jezdce v popředí.
Aktuality

Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo
--
10 přihlášených uživatelů.
uživatelů je na chatu.


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold

Novinky
Fórum ¤  Chat ¤  Moudrá sova ¤  Soutěž O Hlavu Zlatého Draka ¤  Co je to Dračí Doupě? ¤  Tvůrci a Redakce ¤  Uživatelé ¤  Dračí líheň ¤  Novinky ¤  Čekající díla ¤  Dračí manuál

Vygenerováno za 0.34275484085083 sekund.
© 2001-2007 Almad, James Timqui a Tomash, design © 2001 by Lightbringer.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována, publikována ani jinak využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků.