www.Dracidoupe.cz
Fórum ¤  Ankety ¤  Chat ¤  Moudrá sova ¤  Soutěž O Hlavu Zlatého Draka ¤  Co je to Dračí Doupě? ¤  Tvůrci a Redakce ¤  Uživatelé ¤  Dračí líheň ¤  Novinky ¤  Čekající díla ¤  Dračí manuál ¤  Otázky a Odpovědi ¤  Vyhledávání ¤  Rekordy a statistiky
Chat
Moudrá sova
Dobrodružství
Hřbitov
Fórum
Články
Rozvoj DrD
Bestiář
Předměty
Kouzelník
Kouzelník
Alchymista
Alchymista
Válečník
Hraničář
Hraničář
Zloděj
Nová povolání
Nové rasy
Dovednosti
Downloady
Galerie
Fotogalerie
Linky
Seznamka
Inzerce

Jeseti
Jeseti
Autor: Ascella
Přidáno: 1:51:18 22.11.2014

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
Počet zobrazených příspěvků: 1-4 / 4
Ikonka uživatele UnknowN    [pošta]      21:59:53 22.11.2014
Jaj, toť tak pěkné, že bych to poslal klukům z BioWare, by dle toho neprodleně nějaké postavy do Dragon Age vyrenderovali ;-)

Ikonka uživatele Ascella    [pošta]      19:51:53 22.11.2014
Děkuji za schválení a vlídné přijetí.
Před časem jsem dala pár věcí na FB včetně ilustrace k téže hře - národ Al-Skali - která měla docela ohlas, dot lidí mě podpořilo, že mám perokresbu rozvíjet. Nathaku mrzelo, že to nezveřejňuju tady, tož jsem si řekla proč ne... Barvou se snažím maskovat nejistou ruku, neschopnost udělat nerostřesenou čáru. Pro pero mluví rychlost kresby, zatímco propiska je nehorázná piplačka, barvy zase náročné na úklid, přípravu, vrstvení... pero se prostě vezme a za chvíli (ok, pár desítek minut) hotovo. Tak mi to vyhovuje :-)
Ano, Pioma mě ovlivnil. Mám jeho kresbu ráda, je taková svá. Inspiroval mě jak udělat ohnivou kouli :-)

Ikonka uživatele Plž    [pošta]      12:28:14 22.11.2014
Možná Ascellovská klasika ale pro mě se jedná jeden z nejhezčích Ascelinných obrázků (spolu s mapou). Mám velkou slabost pro černobílou kresbu a dávám jí přednost před jakoukoliv barvou. Stejně tak mám rád až Ladovsky tlustou obrysovou čáru. Vím že tahle technika ničí spousty detailů ale to mi nějak nevadí. Tento obrázek u mě vede i nad Sccionovými dílky která jsou v mnoha detailech propracovanější.

Pokud bych někdy uměl kreslit tak bych chtěl kreslit právě takto.

Plž

Ikonka uživatele Sccion    [pošta]      1:52:17 22.11.2014

Jeseti

Technika: perokresba


Ilustrace k nově rozehrávané linii na pomezí střetu kultur. Jeseti - lidští bratři barbarů - jsou jeden z hráčských národů, tož je třeba představit typické zástupce.


Standard Ascelly bývá v barvě, takže toto budiž nazváno netradičním dílem. Skoro se mi to jeví jako pocta Piomovi.

Z druhé strany je to ale v podstatě Ascellina klasika, která spočívá v postupném vrstvení detailů, které vytváří zároveň stylovou podívanou a zároveň se místy utápí samy v sobě. Protože mně samotnému to bylo říkáno, mohu následující informaci předat dál - rozhodně by u podobné tvorby prospěla ještě větší práce s linií. Na určitých místech je vidět, že byla tloušťka přidána, ale přinejmenším u hlavních obrysů postav by prospělo ještě přidat. Konečně, kresba je od počátku do konce šálením diváka. Není zločin přimět ho, aby se díval tam, kam tvůrce zamýšlí. V tomto konkrétním případě si i umím představit celoplošně začerněný plášť, který by pomohl vyniknout nohám. Tak, jak je zobrazen teď, na sebe váže příliš mnoho pozornosti, kterou si, podle mého názoru, zaslouží jiná místa na obrázku.

Zamrzí snad jen některé detaily, ukousnutý meč, ne zcela vyčištěné pozadí, ale jistě platí, že se jedná o dílo, které si zde své místo zaslouží.
Aktuality

Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo
--
10 přihlášených uživatelů.
uživatelů je na chatu.


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold

Novinky
Fórum ¤  Chat ¤  Moudrá sova ¤  Soutěž O Hlavu Zlatého Draka ¤  Co je to Dračí Doupě? ¤  Tvůrci a Redakce ¤  Uživatelé ¤  Dračí líheň ¤  Novinky ¤  Čekající díla ¤  Dračí manuál

Vygenerováno za 0.35285592079163 sekund.
© 2001-2007 Almad, James Timqui a Tomash, design © 2001 by Lightbringer.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována, publikována ani jinak využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků.