www.Dracidoupe.cz


Galerie


Červík Toník
Červík Toník
Autor: Sccion
Přidáno: 16:37:26 10.09.2013

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
Počet zobrazených příspěvků: 1-4 / 4
Ikonka uživatele Hamster    [pošta] NEW     17:32:39 20.09.2013
UnknowN: no, po biologické stránce to je dost paskvil, tedy nevím, zda je vhodné se pídit (jen) po kostrách. Tvor mi připomíná kentaura - hlava a trup humanoidní (oko nevypadá složeně, chybí různá makadla, klepítka, antény či antenuly...), spodek jiného tvora, v tomto případě jakéhosi červa, který má místo tří párů rovnou pět párů kráčivých končetin, vytrácí se článkování a malé nožky na konci letmo připomínají třebas housenku, až na vražedné bodce na špičce. Hm, pancíř není kompletní, spíš bych to viděl na kompletní vnitřní a částečnou vnější kostru. Ale pryč s reálnými škatulkami, tvor je to zajímavý!!!

Ikonka uživatele UnknowN    [pošta] NEW     23:51:13 11.09.2013
Obvykle se v galerii příliš nevyjadřuji, neboť mi chybí objektivní posuzovací měřítka, tentokráte se však vyjádřím, avšak nikoliv k formě, jako spíše k obsahu. K tomu totiž musím říct, že se jedná o biologicky nesmírně zajímavou zrůdičku. Kombinace vnější a vnitřní kostry se tak často nevidí (většina těla = vypadá na vnější kostru; ruce = očividně vnitřní kostra).

Jsou tyto dvě opěrné jednotky vzájemně nezávislé (tzn. má vnitřní kostru, a navrch ještě vnější jako buď jako redundantní tělní opěrný systém, nebo ochranný tělní pokryv), nebo vzájemně propojené nějakou transskeletární spojkou (tzn. přechází v jeho těle nějak plynule vnitřní kostra ve vnější)?

Samozřejmě, mohlo by se jednat toliko o nějaký protoplazmický konstrukt kterému vtiskla podobu nějaká noční můra nebo zvrácená představivost temného čaroděje, a stejně dobře se může jednat o podobu, kterou na sebe vzal nějaký pekelný splozenec, když potřeboval nějakou formu, v jaké by mohl kráčet světem, a prostě ji nějak sestavil z kousků, které se mu líbily ;-)

Agganist:

Já bych si vsadil spíš na zdobený ramenní chránič ;-)

Ikonka uživatele Agganist    [pošta] NEW     19:03:39 11.09.2013
Chválim pozadie, skutočne to dodáva obrázku nielen na uveriteľnosti, ale aj na celkovej atmosfére keď nie je na čisto bielom, hoci je postava kvalitnejšie spracovaná než pozadie.
Moja úchylka pre symetriu trpí, keď vidí obrázok nacapený na pravej strane, ale predpokladám, že je to dielom skenneru.
Červ samotný je perfektrný, prechody plynulé a hra tieňa so svetlom vyvážená.
Aj anatómia je na obvyklej úrovni, až mi je hanbou túto "obyčajnú" vec spomínať. No možno by sa dali nájsť drobné nezrovnalosti - v diali na chvoste možno vidieť štyri nožičky, ktoré nemajú pár. Niektoré iste zakryl masívny chvost, no prvé dve ťažko. :)
Ďalej (no možno sa mi to len zdá) mi prišla zaujímavá predná ruka. Na predlaktí možno vidieť napnutý sval, no biceps ostáva vo voľne pokrčenej pozícii. Zaujímavé.

Mimochodom, je Červík Toník istý druh dopravného vozidla (zvieratka) ? Pretože ten obdĺžnikový tvar na chrbte sa mi podobá na sedlo.

Ikonka uživatele Sccion    [pošta] NEW     16:39:24 10.09.2013

Červík Toník


Technika: Propiska (modrá) + základní úpravy v PS.
Doba: 8 hodin

Tak nějak jsem nad tím strávil mnohem víc času, než bych chtěl, ale třeba to nebylo úplně na škodu. ;)
Soutěže
O Hlavu Zlatého Draka


Novinky
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
3 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
Limit (minut):
15 | 45
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.43901801109314 sekund.
© 2002 - 2005 Almad, James Timqui a Alcator design © 2002 - 2005 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována,
publikována ani jinak využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků. Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu.