www.Dračí Doupě.cz


Soutěž O Hlavu
Zlatého Draka

--
Aktuality
Novinky
Uživatelé
Vyhledávání
Rekordy a statistiky
--
Chat
Fórum
Ankety
Moudrá Sova
--
Články
Rozvoj DrD
Dobrodružství
Hřbitov
--
Bestiář
Předměty
--
Válečník
Hraničář
Hraničářská kouzla
Kouzelník
Kouzla
Alchymista
Alchymistické předměty
Zloděj
--
Nová Povolání
Nové Rasy
Dovednosti
--
Galerie
Fotogalerie
Downloady
Linky
--
Seznamka
Inzerce
--
Co je to Dračí Doupě?
Dračí manuál
Otázky a Odpovědi
--
Tvůrci a Redakce
--
Čekající díla
Dračí líheň

Galerie

Trochu doleva
Trochu doleva
Autor: Sccion
Přidáno: 17:34:13 30.07.2013

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
Počet zobrazených příspěvků: 1-6 / 6
Ikonka uživatele Sccion *   [pošta] nové     22:57:38 05.08.2013

Ano, měl to být stan. :)

Stejně tak podobnost s Kučerovského ilustracemi není pochopitelně náhodná, tady šlo především o zobrazení kožešiny a nohy, částečně též řešení pozadí. Předloha kožešiny proto je právě tam, jen si teď nevzpomínám, u kterého charakteru přesně to bylo. Mám matný dojem, že to byl bojovník z PPE.

Obrázek jako celek mi bohužel moc nevyhovuje, je tam spousta a spousta chybek, považuji ho proto za takovou nepovedenou studii (aby to nevyznělo jen tak, že to je prostě špatné).
Vysvětlovat celý výjev se mi popravdě ani moc nechce, protože to značí jen další autorskou chybu, tj. nejednoznačnost. Nicméně kdybych se měl vyjádřit, jak to vidím já, bylo by to asi tak, že v družině je několik postav, přičemž té manuálně nejšikovnější byl malým človíčkem zadán úkol "zatluč stan". Pochopitelně myšleno "zatluč kolík", ale výsledek je nasnadě. Vlastník ovšem je opodál a tuto scénu nevidí a tak jen škodolibý pozorovatel naznačí vykonavateli hrůzného činu, co se vlastně stalo, respektive co se stát mělo a nestalo. ;)


Ikonka uživatele Agganist *   [pošta] nové     22:37:17 02.08.2013
Na postave vpravo sa mi nejak nezdá ten meč. To zvlnenie plášťa je akosi nakrivo, resp. by som povedal, že jeho zvlnenie neodpovedá smeru, ktorým je meč otočený, čím na mňa pôsobí akoby bol zlomený. Tiež sa mi vidí čudné, že rukoväť, ak je pod plášťom, nevytvára nijaké nezrovnalosti na oblečení.
Tá šľacha na obrovej ruke - nemali by tam byť dve? Teda, nemám o tom prílišné informácie, ale keď ja napnem ruku vidím dve... tak dúfam, že to nie je vrodená anomália.

Vtipná vec na obrázku je, že napriek všetkému tieňovaniu, ktoré je vážne dobré, zvlášť u obra, postavy nemajú tiene, alebo som si ich aspoň nevšimol. Tiež niektoré objekty ignorujú zdroj svetla a nevrhajú tieň (podľa tieňovania predpokladám, že slnko je kdesi na 11 hodinách), teda napríklad golier toho vpravo je akýsi podozrivo biely... mám pocit že jeho hlava a krk by tam aspoň minimálny tieň vrhať mali.

Absolútne ma nadchýna spôsob, akým sa prst toho v pravo dotýka ramena toho druhého. Ten nepatrný tieň, ktorý tam vytvára jamku... juj!
Nedá mi to tiež nespomenúť kĺby, sú fakt úžasné, najmä to koleno otočené k nám. Len obrove prsty na nohách (s výnimkou palca) sa mi zdajú trochu zvláštne v natočení, no inak všetko vyzerá ako má byť.

Sú však dve veci, ktoré by ma celkom zaujímali.
1. Čo je to za kožušina, v ktorej je ten veľký oblečený? Je radosť na nej spočinúť pohľadom, vytvára to v určitom zmysle priam trojrozmerný pocit, tie "schodíky" sú tam znázornené naozaj dobre. No nedokážem určiť pôvod, tak ma zaujíma, či si mal aj nejakú predlohu alebo ideu?

2. Čo to s tým kladivom vlastne vyvádza? Musím priznať, že to, čo zničil mi pripadá ako stan, čo by však znamenalo, že sú akosi moc veľký, vlastne aj ten kolík vedľa by bol trochu moc rozmerný. Ale nemôžem si pomôcť, proste tam v tom vidím stan a nič iné. Tak by ma zaujímalo - čože to je a čo tam vôbec robí (a čo robiť mal) ?

Ikonka uživatele anarion *   [pošta] nové     20:02:56 02.08.2013
Má to atmosféru, náboj a je to graficky čisté. Líbí se mi to a opravdu mi to připomíná ilustrace ke knihám Dračího Doupěte. Dokázal by jsem si to velice jednoduše představit jako doprovodnou ilustraci k nějakému hracímu rozšíření .)

Moc se mi to líbí, jak stylem, ta provedením a uvítám další z těchto skvostů tady ;.)

Ikonka uživatele Sccion *   [pošta] nové     23:02:01 31.07.2013

.. nebo kam půjde kam příští rána. :)


Ikonka uživatele Samurai *   [pošta] nové     18:24:18 31.07.2013
Ten veliký se tváří, jako kdyby přesně věděl, kam udeřil...

Ikonka uživatele Sccion *   [pošta] nové     17:37:21 30.07.2013

Trochu doleva

Formát: A4
Technika: Centropen

Něco na odlehčení.

Jako obvykle jsem si nepohlídal formát a postavy jsem zkrátil... co už.
Registrace
--
Příhlášení:
Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo
--
Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold
--
16 přihlášených uživatelů.
0 uživatelů je na chatu.


Vygenerováno za 0.44371891021729 sekund.

© 2001 - 2004 Almad, James Timqui a Tomash, design © 2001 by James Timqui.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR