www.Dracidoupe.cz


Galerie


Dřevák
Dřevák
Autor: Sccion
Přidáno: 10:39:02 28.12.2012

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
Počet zobrazených příspěvků: 1-7 / 7
Ikonka uživatele anarion    [pošta] reputace: 1
nedohledatelné: +1
NEW     23:36:25 01.03.2013
Taky přihodím polínko do krbu. (cheche, hezké přirovnání v porovnání s obrázkem).
Padly tu spekulace ohledně pravdivosti dřeva. A já to udělám ještě zajímavější a tu otázku nechám nezodpovězenou. Né, že by snad můj názor něco vyřešil, ale přijde mi to jako zajímavý element v diskusi, se pro jednou k něčemu naopak "nevyjádřím" :D
Snad mi Sccion odpustí

Velmi jsem si oblíbil hlavně Aggainstův komentář. Ty ruce a prsty jsou opravdu úchvatný. Styl mi také velmi kápl do noty (v tomhle máme se Samem podobnej vkus), slabost pro čisté, graficky precizní linie.
Co se týče inspirace. V Dračím Dopěti existuje jedna potvora, která se sem hodí, jelikož může měnit podoby i do tvorů, která nikomu nejsou známé. Tou bestií je Nexus (doporučuji přečíst, hezké počtení) a tak by jsem to mohl zakončit, že by toto mohl být krásný Nexus, který vzal na sebe podobu Dřeváka :o)

Ps. U takhle čistě provedené grafiky by jsem si klidně dokázal představit nějaký velmi tenký rámeček centropenem jedničkou. Pěkně si ho naznačit pravítkem a tužkou, pak to ale přejet rukou, ať to není úplně rovné, občas napodobit reliéf dřeva a rámeček ukončit tak v polovině. Tedy rámeček pouze pro pravou stranu obrázku, Volně by zmizel v polovině, nebo za obrázkem. Hezky by se tím zahustila pravá strana a logicky by obrázek dostal více prostoru na straně levé. Postava by se tak dostala více napravo a mohlo by to postavu hezky orámovat. Né, že by to takhle nevypadalo špatně, ale protože je postava tak čistě provedená, bez linky naznačující horizont, tak takto čistá práce rámeček klidně snese.
Jen tak dál Sccione, tohle je přesně Me Gusta a já si tyhle obrázy vždycky moc rád užiju (a ještě radši schvaluju) a hlavně se tím pak můžeme všem chlubit, koho tady máme. Ať si Aragorn.cz tiše závidí :D

any

Ikonka uživatele Vedro    [pošta] NEW     8:14:17 31.01.2013
Dobry den
Uz me porad nudi davat do temnych mistnosti v temnych kobkach v temnem podzemi temne sochy. Sotva hraci dorazi do takove temne mistnosti uz vi co bude. Ac je to zcela nepravdepodobne, ta socha vzdycky ozije a z 80% postavy napadne, z 15% jim da ukol nebo z 5% je samotnym ukolem sochu ozivit. Ten posledni pripad je ukolem, jaky bych dal hracum pri pohledu na tuto kresbu. No uznejte, kdo by chtel ozivovat nekoho kdo ho potom z 85% napadne , nedejboze aby mu dal z 15% nejaky ukol....

Napsal VEDRO

Ikonka uživatele Sccion    [pošta] NEW     11:36:08 17.01.2013

Samurai: Myslím, že už chápu tu londýnskou galerii. :)
Díky za zastávku, úplně jsem přehlédl, že jsi sem psal.


Ikonka uživatele Stoupa    [pošta] NEW     23:52:32 16.01.2013
Jo, fajn návrh. Trochu se ale kácí směrem dozadu, těžiště má přímo nad patama, možná kousek za.

Ikonka uživatele Agganist    [pošta] NEW     19:13:32 29.12.2012
Podľa mňa to rozhodne vyzerá ako drevo. A úplne som sa zamiloval do tých prstov, sú tak nádherne tenké a dlhé... a vo všeobecnosti sa mi páči taký úzky strih postavy, pripomína mi to anime Code Geass.

Ikonka uživatele Hamster    [pošta] NEW     15:33:53 28.12.2012
Rychlokoment - přiznám se, že dřevo by to být mohlo, ale vůbec to tak na mě nepůsobí. Dřevák by moh být stejně tak zombík, zemní elementál....

Ikonka uživatele Sccion    [pošta] NEW     10:43:47 28.12.2012

Dřevák

Technika: Centropen

Před nějakou dobou jsem začal pomýšlet na sestavení malého uzavřeného systému podle pravidel DrD-svět, což mělo vyústit pro kombinaci internetového a skutečného hraní na prostoru "Světového stromu". Jak už to tak bývá, nabídka skutečných hráčů byla brzy odvolána a tak jsem celý projekt záhy zrušil, ale předtím jsem stihl vytvořit pár obrázků a sepsat pár odstavců, které mi tu teď leží a sedá na ně prach.

Tento obrázek je jedním z těch povedenějších, jako prazáklad mi posloužili Brackeni ze hry Dungeon siege II, ale především jsem si chtěl zkusit zobrazit i nějaký "dřevnatý" materiál.
Soutěže
O Hlavu Zlatého Draka


Novinky
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
3 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
Limit (minut):
15 | 45
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.61300897598267 sekund.
© 2002 - 2005 Almad, James Timqui a Alcator design © 2002 - 2005 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována,
publikována ani jinak využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků. Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu.