www.Dracidoupe.cz


Galerie


Barbar
Barbar
Autor: Omisir
Přidáno: 16:52:02 24.11.2012

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
Počet zobrazených příspěvků: 1-7 / 7
Ikonka uživatele Vedro    [pošta] reputace: 1
anarion: +1
NEW     9:02:28 31.01.2013
Dobrý den

Ten barbar má nádherně vypracovaný trapézový sval. To se dá v takovém extrému udělat jen velmi specifickým druhem cvičení a tím jest vzpírání. Přemýšlel jsem, co by asi tak mohl takový barbar vzpírat? Nakonec jsem nic nevymyslel, takže jsem se rozhodl že právě tento chlapík se vzepřel svému králi, což je pořádné břemeno na každého slušného barbara, a tak musel za trest jít nasekat velkou hromadu dřeva do kuchyně pro všechny barbary. Proto ta sekera a naštvaný výraz. To v druhé ruce bude asi splasklý měch na vodu, kterou si vzal sebou protože les je až na druhé polokouli. Nejvíc mě mátlo, proč má v měchu asi ty šípy, které přeci nejsou mužnou zbraní barbarů? Nakonec mi došlo, že to tedy musí být zbraní nemužnou, a že to po něm asi metala jeho manželka když jí řekl že nebude včas doma qečeři. Uznávám, ten závěr je poněkud kostrbatý, ale nemám každý den svůj den.

Napsal VEDRO

Ikonka uživatele Omisir    [pošta] NEW     23:25:29 25.11.2012
Ahoj děkuji za příspěvky a jsem moc rád, že se obrázek líbí. Můžete to pojat tak, jako že pózuje na kresbu. Proto si taky vyleštil sekeru, aby to nějak vypadalo.:-) To co je kolem něj, to je rozfoukaný prach s pískem. Ascello máš pravdu, že je trošku dozadu, přesně jsi to trefila. Něco si nejspíše prohlíží a nebo je po opici, tak se mu těžko drží rovnováha.;-) Byla to rychlo kresba v práci, jen takový náčrt z páru tahů. Vůbec jsem neřešil postavení těla a ani jsem netušil, že bych ho mohl takhle upravit a zveřejnit. Víceméně to bylo poprvé, kdy jsem se pokoušel upravit obrázek v pc. Ještě mám na úpravu pár kreseb (náčrtků) v tužce, potom už je budu zvýrazňovat fixem, určitě bude ta linie vypadat lépe.

Anarion: Vůbec mi to prodlení nevadí, sám jsem žádal o pozastavení a hlavně, vzdělání je na prvním místě, takže se omlouvat nemusíš.:-)

Ikonka uživatele Ascella    [pošta] NEW     15:55:36 25.11.2012
Obrázek mne velice potěšil, děkuji za něj.
Sama figurka je taková správná, komixová. Hodně se mi líbí přivřené oko s jizvou, dodává výrazu jiskru.
Zdařile působí i stín pod figurkou.
Barbar je dost zakloněný dozadu, přijde mi to poměrně nestabilní pozice. K představě tupého válečníka by mi více vyhovovalo těžiště posunuté dopředu...ale třeba si něco zdálky prohlíží a u komiksové kresby to ani nevadí.l Tento dojem je dosažen asi polohou nohy za sekerou.
Prach, písek či co to je je vhodně umístěn, ač se okolí vymyká stylu figurky, neruší to a naopak díky stínu působí živě.
I já bych doporučila nebát se více konturovat, vyhrát si s linií. Třeba u lebky skoro není a hodila by se.
Máš talent, jen tak dál a hezky nám barevně Galerii oživ.

Ikonka uživatele anarion    [pošta] NEW     13:08:11 25.11.2012
Spize: Jasně... já četl knížky i viděl film. Jenom mě v tom rozpoložení nikdo jinej nenapadnul :o)

Ikonka uživatele Spize    [pošta] NEW     2:00:04 25.11.2012
Srandovní obrázek.

Anarion: Conan nebyl tupej! Nevzdělanej, pravda, ale byl mazanej jak liška!

Ikonka uživatele Dormon    [pošta] NEW     18:55:20 24.11.2012
Zdravím

Pěkná karikatura. Disproporční a nabušený barbar. Ruky jako opice, až skoro na zem. Chodidla a ruce malé.
Ten jeho výraz mohl být ještě krapet přitroublejší. Ano, je to zábavné.

Díky za obrázek.

Ikonka uživatele anarion    [pošta] NEW     16:53:14 24.11.2012

Barbar


Ahoj, můj nick je Omisir, je mi 26 let. Obrázek jsem nakreslil tužkou,naskenoval ho a upravil na pc. Tužkou jsem ho nakreslil jako skicu do 15 minut, na pc mi trvala úprava pár hodinek. Obrázek jsem načtrtnul jen abych vyzkoušel, zda mi půjde jeho úprava na pc. Dělal jsem to více méně poprvé. Proto jsem si na tužce nedal moc záležet. Chtěl jsem nakreslit lehkou karikaturu barbara a nevím jestli mi to úplně vyšlo.


Prvotně se chci autorovy omluvit za prodlevu. Obvykle bývá Galerie rubrikou, kde vše běží jako po drátkách, ale momentální zkoužkové mi ze serveru odkrojilo značný část koláče :/ Takže promiň.

Ale již k obrázku:
Musím pochválit příjemnou změnu a stále jistou komiksovost, karikarutičnost (což bylo záměrem) a obecně příjemný až vtipný vzhled. Krásně jsi vystihl myšlenku tupého barbara, horu svalů, takového Conana. Typickou postavu Bricka ze hry Borderlands :o)
Chválím za zvětšenou hlavu a svaly. Za přehnaně nabušená prsa, trapézy, krk, bicepsy, stehna… naopak za zmenšené ruce a chodidla. Takhle to má v karikaturách a komiksech vypadat a tak to tu i je. Moc příjemná malůvka.
Jak jsem ale již zmínil, k dokonalosti by to chtělo vytáhnout obrysové partie černou linkou. Aby celek lépe vynikl. Stejně tak přidat nějaký horizont do pozadí, takhle to vypadá že se fotografoval v ateliéru :D

Jinak celkově moc hezká a příjemná malůvka. V poslední době tento styl v Galerii chybí, tedy Tvé obrázky zde velmi rádi přivitáme.
Ps. Moc se mi líbí lesk kovu na sekeře a deformace tetování (hlavně na pravém bicepsu) podle hmot svalů. Bravissimo :o)

S úctou
anySoutěže
O Hlavu Zlatého Draka


Novinky
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
5 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
Limit (minut):
15 | 45
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.64895296096802 sekund.
© 2002 - 2005 Almad, James Timqui a Alcator design © 2002 - 2005 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována,
publikována ani jinak využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků. Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu.