www.Dračí Doupě.cz


Soutěž O Hlavu
Zlatého Draka

--
Aktuality
Novinky
Uživatelé
Vyhledávání
Rekordy a statistiky
--
Chat
Fórum
Ankety
Moudrá Sova
--
Články
Rozvoj DrD
Dobrodružství
Hřbitov
--
Bestiář
Předměty
--
Válečník
Hraničář
Hraničářská kouzla
Kouzelník
Kouzla
Alchymista
Alchymistické předměty
Zloděj
--
Nová Povolání
Nové Rasy
Dovednosti
--
Galerie
Fotogalerie
Downloady
Linky
--
Seznamka
Inzerce
--
Co je to Dračí Doupě?
Dračí manuál
Otázky a Odpovědi
--
Tvůrci a Redakce
--
Čekající díla
Dračí líheň

Galerie

Družina Zvir-Raš-Myr
Družina Zvir-Raš-Myr
Autor: Ascella
Přidáno: 21:48:19 15.03.2012

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
Počet zobrazených příspěvků: 1-9 / 9
Ikonka uživatele Andokajn *   [pošta] nové     0:33:11 13.10.2016
Samurai: v réalu tasíč i ze zad zbraň dost rychle, jen musíš mít upravenou pochvu a ne tu kasickou :)

Ascella: nepřemýšlala jsi o tom, že bys nakreslila novou skupinu, jak teď momentálně vypadají? Třeba takový Ja-Ríz mi tu chybí.

Ikonka uživatele Scarlet *   [pošta] nové     13:32:08 07.05.2012
Hmm, ten plešoun je těžkej sympaťák. Btw nevíte o někom podobně sympatickém, ale z masa a kostí? :D

Ikonka uživatele Ascella *   [pošta] nové     9:58:18 26.03.2012
Samurai: Potřebují zroj, sakra potřebují (sice jo, když poslední dobou bojovali v zásvětí s duchy s stíny, kteří zbroj ignorovali, byla jim vcelku na nic, stejně jako proti plamenům Fénixem zapáleného Such-Daru, ale stále je nejčastějším protivníkem humanoid)...Ale jednak ta je velmi pracná k nakreslení a druhak, pobývat celý den ve zbroji asi taky nebudou, tu jen do akce :-) A meče na zádech? Moc to řešíš...jsou sice některé družiny hyperrealistcké a tasení trvá dle umístění i mnoho akcí, já preferuji hratelnost nad realistiičnost a neřeším to :-)

Ikonka uživatele Ascella *   [pošta] nové     23:37:38 19.03.2012
Díky za komentáře ;)
Fafrin: Inu družina dbá ma svou image (povině, Lasičku bylo třeba nacpat do vznešeného šatu hamadských barbarů násilím...(:), yady jsou tedy představeni na tom módním molu, pro charakter není prostor... ale je to kresleno pro ně, aby se pokochali, jakého to mají frajera :) Dlouhovlasost je barbaským specifikem, vlasy jsou darem jejich Zvířat a na Lasičku je barbarskou veřejností nahlíženo s odporem - pohrdá darem bohů (plešatost/lysost kompletní je negativní vlastností jinak sakra zajímavého předmětu). A nebral bys, kdyby Tvou postavičku někdo vymaloval aspoň v takovéto kvalitě? :)

UnknowN: A nechceš svou úpravu Ver-Tena dát do obrazárny?

Dormon: :) Máš dost ojedinělý názor, podobně to hodnotil Levhart, aspoň první dvě místa. U Lasičky jsem Vlkem dostala vynadáno za barevnou hýřivost, vzala jsem tedy tmavé barvy a přetáhla to až vznikly líbivější tóny a hodně mu to pomohlo. Je to velice svérázná figura, s velice osobitou charismou přivádějící k šílenství většinu soudných CP včetně svého "boha" :-P bez něj by hra nebyla ono :) Díky.

Anarion: žel malovat písma mi nejde, je to od ruky s vodicími linkami, ale podle vytištěného vzoru z nějakého serveru o kaligrafii, nevim kdo je autorem, ale zalíbilo se a zkusila jsem.. Mňo, lítaj, máš pravdu. A s nohama mám problém (ale vidíte? V rukách je malý pokrok :-)) malý, Levhart je má pořád krátké, ale dlaně pokud je šikovně neschovám se už trochu dají). Nejsem žádný umělec a nikdy nebudu, nemám vůli ani dostatek talentu, ale baví mě to a ráda se pochlubím byť vím, že dělám chyby (a s odstupem je i vidím...škoda mé netrpělivosti, že už ne při tvorbě)
Můžete srovnat s obrázky Nevidění, staré 2-3 roky, táž družina, jen v té době o nevídaném složení co se ras týče- vyjma dvou barbarů samí exoti v daném kraji. Dnes již jsou vlivem úmrtí a personálních změn barbaři všechno.

A ve stavu v jakym kampaň je, už snad ani nejde, aby se připojil někdo z nevídaných ras...

Galkor: Obrázek měl být komixovatý, barvičky, detail tváře nebyl cílem, na to bych si vzala jiné prostředky.

Ikonka uživatele Dormon *   [pošta] nové     20:35:46 19.03.2012
Ahoj.
Barvy - to je to první, co mne napadlo. Barvy a jejich pěkné sladění. Dále jsem si všiml zdobení obleků. Zdobení jde pěkně do detailu. Postavy zde stojí a vysloveně se předhání jako na módním molu.
Osobně se mi líbí v tomhle pořadí (sestupně): Lasička, Liška, Divočák,Vlk, Levhart, Hroznýš. Lasička ale všem ostatním utíká a to hodně. Barvy jsou na něm nejlépe sladěny. Detaily jsou na něm nejlépe rozprostřeny. A ta pleš to celé podtrhuje. Pokud bych měl odhadnou kdo je vůdcem družiny hádal bych to právě na něj. Čiší z něj rozhodně největší charizma.
Díky za pěkný obrázek

Ikonka uživatele Fafrin *   [pošta] nové     19:19:10 19.03.2012
Teda, mám teď připito, a vůbec tomu nerozumím, ale mám odvahu psát a být kritický.

Jadna věc mi tu chybí - charakter. (A jak praví kocout, ten je důležitý.)
IMHO to není malým displejem a ty postavy působí více méně genericky. Jako, je to velmi pěkné, ale působí to jako banda velmi obdobných chlápků s dlouhý mi vlasy, ve velmi obdobných ohozech/zbrojích, tu s meči, tu s holemi. Všichni jsou oblečeni ve stejném stylu a není na nich nic distinguišh. Jediný, kdo trochu vystupuje z davu je plešoun. Ale možná to není chyba autorky, ale modelů.
Čím se vyznačují, tito jednotlivý hrdinové - co je činí vyčnívajícími z davu?
(Jako ale pěkné to je.)

Ikonka uživatele Galkor *   [pošta] nové     8:44:38 16.03.2012
Ascellá má velkou příležitost v kreslení obličejů.
Nemám nic proti tělům, oblečení atd... Jen ty obličeje chtějí doladit.
Jinak, nejvíc se mi líbí Hroznýš.. jde z něj respekt. :-D

Ikonka uživatele UnknowN *   [pošta] nové     22:43:23 15.03.2012
Tak já se samozřejmě rejpavě zaměřím na Ver-Tena, protože to je moje postava ;-)

Ruce, ty ruce... Zkratka u levé, kopí třímající ruky se mi lehce nepozdává, a u pravé ruky ten nepřirozeně zastrčený loket... Ale je třeba říci, že je póza je na základě mého požadavku, a když jsem ho vznášel, byl jsem upozorněn na možnost snížené kvality kresby v případě nestandardních poloh končetin (resp. těch, které autorce ještě moc nejdou (-;). Nedal jsem si říct, a když to teď dopadlo tak jak to dopadlo, tak si nejspíš nemám na co stěžovat, protože si za to beztak můžu sám :-D

Jo, a ostatní postavičky jsou pochopitelně mnohem hezčí, i když souhlasím s tím, že ten dojem kontaktu se zemí mnohde chybí (nejvíc asi u Su-Racha, protože ten tam ty stíny nemá žádné).

Ale co mám jinak říkat? Ascella je PJ, který si kromě úžasného dějového pozadí je schopen připravit i doprovodné ilustrace v téhle kvalitě. Takovéhle nasazení i navzdory svým nízkým zkušenostem považuji za něco ojedinělého.

Ikonka uživatele anarion *   [pošta] nové     21:51:03 15.03.2012

Družina Zvir-Raš-Myr


Technika: vodovky, centropenKreslila jsem zakázkově družinku z Jihlavy, pak nějaké bestie pro kameraska, načež jsem doma dostala vynadáno „jakože cizí děláš a na nás dlabeš?“ Tak jsem na přání vypodobila po dlouhé době družinku, které PJuju. Každá z figur má vlastní A4, tady jsou poněkud splácnuti, s tím, že jsem se snažila pomocí photopaintu zachovat velikost jednotlivých členů – Dal-Kor coby míšenec barbara a „elfa“ podstatně drobnější než barbarský zbytek, Su-Rach o něco menší.

Obrázky vznikaly postupně od ledna, mezitím došlo k menšímu rozkolu a Su-Rach odešel, připojil se Ver-Ten, ale šestice se na společný papír umisťuje lépe ;)

Název družiny v barbarštině znamená „Zvířata sedící v kruhu kolem šamanského ohně“, odkazuje na to, že každý z členů je jiného zvířecího klanu, přesto vycházejí, jsou na jedné straně, každý z členů se ke svému „totemovému“ Zvířeti hrdě hlásí. Oděni jsou „ve svátečním“, drahých barbarských šatech hodných všezvířecích sněmů, namísto obvyklého zaprášeného šatu dobrodruhova a nezbytných zbrojí (aneb baví mě barvičky a hezké šaty…inu jsem děvče :-) ).Takže už jenom pár postřehů:

Občas lehce ujíždí chodidla. Respektive nevypadají, že by na zemi stáli. Jako kdysi u Veramena. Nejlépe je na tom asi Dal Kor alias Hroznýš. Dělá to hlavně stín pod patou a lépe umístěná bota (rozumněj z lepšího pohledu). Ostatní je mají takřka identicky shodné, podle stejné šablony.

Jinak oblečení je skvělý. Možná by to příště chtělo víc přehybů a hlavně kontrastů světla a stínu. Myslím tím vysloveně světlé až bílé pruhy na hranách látek a až černé proužky v ohbech, nebo pod zbrojí, pod kterou zajíždí. Prostě jí nějak vypíchnout. Dát víc stínů až úplnou tmu tam, kam světlo nedosvítí. Mezi nohama, za plášť za zádama apod. Aby postava jakoby vystupovala ze stínu. Ten by mohl opisovat oblouky zbrojí, podle tvarů :o) Ale chápu že by se to dělalo lépe ve větším měřítku.

Jinak se mi zamlouvá barevné odlišení stínů postav podle oblečení a písmo. Tvoje vlastní, nebo podle ruky, nebo podle šablony? .o)

Líbí se mi to. Schválně co řeknou ostatní ;-)

Ps. Obrázek je možná na levé straně moc oříznutý. Až k písmu.

s úctou
anarionRegistrace
--
Příhlášení:
Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo
--
Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold
--
6 přihlášených uživatelů.
0 uživatelů je na chatu.


Vygenerováno za 0.60314011573792 sekund.

© 2001 - 2004 Almad, James Timqui a Tomash, design © 2001 by James Timqui.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR