www.Dračí Doupě.cz


Soutěž O Hlavu
Zlatého Draka

--
Aktuality
Novinky
Uživatelé
Vyhledávání
Rekordy a statistiky
--
Chat
Fórum
Ankety
Moudrá Sova
--
Články
Rozvoj DrD
Dobrodružství
Hřbitov
--
Bestiář
Předměty
--
Válečník
Hraničář
Hraničářská kouzla
Kouzelník
Kouzla
Alchymista
Alchymistické předměty
Zloděj
--
Nová Povolání
Nové Rasy
Dovednosti
--
Galerie
Fotogalerie
Downloady
Linky
--
Seznamka
Inzerce
--
Co je to Dračí Doupě?
Dračí manuál
Otázky a Odpovědi
--
Tvůrci a Redakce
--
Čekající díla
Dračí líheň

Galerie

Atlas národů: murský trpaslík
Atlas národů: murský trpaslík
Autor: Ascella
Přidáno: 20:31:12 13.12.2011

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
Počet zobrazených příspěvků: 1-3 / 3
Ikonka uživatele Stoupa *   [pošta] nové     3:12:08 03.01.2012
Podle mě supr. Celkově supr. Portréty, postavy, prostředí, oblečení, zbraně, mapa, atd. je tam všechno a je to hezky tematicky spojený. Ale hrozně se mi nelíbí, jak kreslíš portréty. Hoď jim aspoň nějakej namodralej stín na celou jednu tvář a stranu čela, nebo tak něco. A nosy mi přijdou nechtěně vtipný:)

Ikonka uživatele Sccion *   [pošta] nové     0:02:09 18.12.2011

Jo jo, anarion to vyjádřil hezky. Pravda, asi bych si to bez přečtení jeho příspěvku nespojil, ale když si zavzpomínám na širý dávnověk, o to mileji na mě obrázek působí. Podobně jako u předchozího atlasu se mi obzvlášť líbí levá šerpa s runami, ačkoliv se mi zdají přece jen už trochu příliš komplexní, pravděpodobně obsahující celé sdělení, ne jen část věty či slova.


Ikonka uživatele anarion *   [pošta] reputace: 1
nedohledatelné: +1
nové     20:32:14 13.12.2011

Atlas národů: murský trpaslík


Technika: akvarel, centropen, pastelky, drobné odstranění nečistot ve photopaintu


Doba vzniku: čistého času asi 3 hodinyDalší list z atlasu národů Ascellina světa. Tentokráte přišla řada na jedno z nečetných trpasličích etnik, které družina měla možnost poznat blíže včetně jejich z lidského pohledu odporné biologie (což se na obrázek ovšem dává dost špatně).Kresba, malba, počítačová úprava. Tak si to představuju :o)

A je to dneska asi i krapet melancholie, která na mě působí. Vzpomínám si na Doupátka u Azrika. Sedíc v modrém sálku, nebo ve společenské místnosti, hrouce deskové hry, bylo nám hej :o) Patříc do skupiny fantasáku, oddávajíc se rozličným to hrám a taškařicím, vyzkoušeli jsme mnohé. Atmosféra byla více než uvolněná, čas se táhl jako smůla, pomalu stékával po hodinách minutovky, která kolikrát jakoby stála na místě. Kdejaký rámus, smích i bujaré veselí bylo slyšet z rozličných koutů a v tom vášnivém opojení byla mysl povznesena :o)

Deskové hry co jsme hráli byli všelijaké. Většinou je spojovalo to tajemné, leč všemi známé kouzlo středověké fantasy :o) Obrázky byť precizné, dýchajíc jakýmsi kouzlem neumělosti, neodbornosti, nezasažené moderním perfekcionalismem. Kresby a malůvky tak známé, přitom tak cizí. Tak vypadaly obrázky na starých deskovkách. Někdo si s nima dal práci, ale uměl se udržet na uzdě. Vdechl jim náturu jisté nedodělanosti, nebo spíše rozvláčnosti. Nedotaženosti. To bylo možná to kouzlo.

Ascelliny obrázky podobné kouzlo mají. Jsou tématické a rozhodně fantasy tak, jak si to představuju. Nejsou tak fotografické, až grafické jako u Scciona. Nejsou jako z obálky knih, jako ze snové krajiny jako u Dormona. Jsou nedotažené a přeci hotové. Jsou dětské a přeci dokonalé :o)

A jistě, můžu se zamyslet jak by asi vypadalo to či ono jinak. Ale to by už nebyla Ascella. Ale kdo ví, pokud bude místo v diskusi a témata se vyčerpají, třeba zase oprášíme kabát s nápisem: „coby-kdyby“ :o)

anarionRegistrace
--
Příhlášení:
Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo
--
Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold
--
6 přihlášených uživatelů.
0 uživatelů je na chatu.


Vygenerováno za 0.78190493583679 sekund.

© 2001 - 2004 Almad, James Timqui a Tomash, design © 2001 by James Timqui.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR