www.Dračí Doupě.cz


Soutěž O Hlavu
Zlatého Draka

--
Aktuality
Novinky
Uživatelé
Vyhledávání
Rekordy a statistiky
--
Chat
Fórum
Ankety
Moudrá Sova
--
Články
Rozvoj DrD
Dobrodružství
Hřbitov
--
Bestiář
Předměty
--
Válečník
Hraničář
Hraničářská kouzla
Kouzelník
Kouzla
Alchymista
Alchymistické předměty
Zloděj
--
Nová Povolání
Nové Rasy
Dovednosti
--
Galerie
Fotogalerie
Downloady
Linky
--
Seznamka
Inzerce
--
Co je to Dračí Doupě?
Dračí manuál
Otázky a Odpovědi
--
Tvůrci a Redakce
--
Čekající díla
Dračí líheň

Galerie

Atlas národů: urzemec
Atlas národů: urzemec
Autor: Ascella
Přidáno: 22:04:51 02.03.2011

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
Počet zobrazených příspěvků: 1-7 / 7
Ikonka uživatele Sccion *   [pošta] nové     0:43:38 04.03.2011

Mužskému portrétu by možná slušelo trochu větší zvýraznění/zešikmení očí, aby se hodil ke spodním obrázkům a ke svému ženskému protějšku, ale celkově tvoje atlasy vyjadřuje jedno slovo: luxus. Tedy něco tak nadbytečného a tolik žádaného. :)

A na Mardůky už se těším.


Ikonka uživatele Nathaka *   [pošta] nové     20:15:42 03.03.2011
Ascella: To je tím, že jsou strašně nerealistické a titěrné, ztvárněné jako z nějaké staré hry. Jak kdyby to byla jen nějaká grafika, zmenšenina pro počítačovou grafiku, nevím, jak to popsat. Trochu jako znázornění postavičky ve hře, tak. Což mně osobně teda nevadí, mně se to docela hodí.

Ikonka uživatele anarion *   [pošta] nové     7:51:30 03.03.2011
Opravdu si myslím že Atlas Světa by byl použitelnější, páč za Urzemce hraješ jenom ty. A naopak... máme tady v Galerii jenom pár map a divila by jsi se, jak takové fantasy mapy do Dračího Doupěte patří. Podle mě když je povedená, místo u nějakého Pána Jeskyně si hned najde :o)

Ikonka uživatele Ascella *   [pošta] nové     0:38:30 03.03.2011
anarion: Tak mapy se ti zachtělo, to se podívejme... A kterou bys rád? (listuje štosem) No, mně tak přišlo, že mapa je prostě mapa, i rádoby umělecky ztvárněná pořád moc do Galerie nepatří. Ale někho by inspirovat třeba mohla. Shodou okolností jsem právě v dokončovací fázi kartografického veledíla svého světa...
Máš atlas ptáků, hub, proč ne národů? Se vším, co k nim patří. (malá reklama: právě zveřejnění mardůci se v brzku dočkají svého listu).

Nathaka: Končetiny obecně mi nejdou. Sakra nejdou. Uznávám, že podklad starého papíru by byl bezva. O počítačové dodání si budu muset říct Dormonovi, další věc co mi nejde... ale někde jsem viděla čtvrtku s potiskem vzoru pergamenu, zkusím to příště na ni.

Ad výtvarná stránka: Není nic moc, je to účelové nikoli umělecké dílko. Mít tak trpělivost si s tím hrát pár hodin déle (má trpělivost je hlavní důvod proč ze mě nikdy profík nebude, zdá se mi, že už stagnuju na úrovni kde jsem a lepší to nebude...). A nezkazit ženu vybarvením (tužkou byla o dost lepší, nikoli anatomicky, s krkem máte pravdu. Hráčům přišly komické ty nahotinky (a pochopitelně vznikla debata, že urzemec je lépe vybaven než barbar a tak...znáte hráče). Obecně jako nepovedené jsou vnímány figurky typického vzhledu tříd obvatelstva.

Ikonka uživatele anarion *   [pošta] nové     22:58:36 02.03.2011
Ta brunetka má bohužel obě oči zepředu a hlavu nakloněnou v perspektivě. Takhle nějak kreslil Picasso... že všechno maloval z jednoho pohledu :D A ještě má moc ůzkej a dlouhej krk... jak kůl na krku. Ucho zvednout a zvětšit a ty nosní dírky tam taky zlobí.

Mužská část je o tom podstatně lépe :)

A nahotiny alá Da-Vinci jsou dobré :o)

S tou béžovou jak řekl Nathy to má pravdu. Já si snad jen neodpustím, že mě zmátl název. Slovo Atlas mi evokuje myšlenku, že uvidím mapu, a né kousek mapičkky namáčklé někdy v rohu.

Možná by nebylo na škodu zkusit jednou změnit styl a udělat jako ústřední motiv fakt mapu. Od ruky, podobně kolorovanou a nebát se popisky a omáčku okolo jakoby zhustit kolem. Občas něco škrtnout, občas namačkat písmenka aby se ti vešly do místa. Nějaké šipky co jde kam apod. Mohlo by to vypadat jako skutečná skica a pro hru by to universálnější, než tyto (bezesporu krásné a propracované) mapy tvého světa.

Ps. Což neber jako vítku, spíš jako wish. Je to fakt pěkný a Tvoje Obrázky Galerii oživují... takže jsem jen rád že je sem dáváš :o)

any

Ikonka uživatele Nathaka *   [pošta] reputace: 1
anarion: +1
nové     22:26:00 02.03.2011
Teda nohy ti vůbec nejdou. :-)
Zato herní doplňky děláš nejlepší, jaké jsem kdy od nějakého PJ-e viděl. Achjo, já si s tebou prostě chci zahrát...
Jinak koukám, že zlatá střední cesta pro všechny hráče. :-)))

A k výtvarné stránce: Má to dobrou kompozici, je to správně nahňácané, takže není zbytečně mnoho místa volného. Je to zvláštně kompaktní a na to, jak je to vlastně malinkaté, to obsahuje i hodně detailů. Jediné, co bych asi změnil, je, že bych nenechával bílé pozadí, ale dal tam něco třeba béžového, nebo zkrátka nějaký podklad, co by vzbuzoval dojem, že to opravdu je stránka z nějakého atlasu. To by bylo geniální.
No a ty erby, ty jsou bombové.
Obličeje jsou možná trochu méně detailní než obvykle, ne?

Ikonka uživatele Vermaen *   [pošta] nové     22:07:01 02.03.2011
Název: Atlas národů: urzemec
Autor: Ascella
Technika: akvarel, pero, pastelky

Družina pobývá v zemi magických uměn, v centru civilizace mého světa, v Urzemii. Druhý národ, který si zaslouží list v atlase jsou právě její původní a etnicky nejčetnější obyvatelé - urzemci. Řečí pravidel lidé.
První řádky mají význam jen v mém světě, týkají se arén a jejich cestovatelských soutěží (místa, kde urzemce "nalovit", lovné povolání...), pro případné použití jinými PJ je vhodné v Malování odmazat a nahradit čím je třeba...Registrace
--
Příhlášení:
Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo
--
Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold
--
6 přihlášených uživatelů.
0 uživatelů je na chatu.


Vygenerováno za 0.54799389839172 sekund.

© 2001 - 2004 Almad, James Timqui a Tomash, design © 2001 by James Timqui.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR