www.Dracidoupe.cz


Galerie


Tvorové hlubin: črevák
Tvorové hlubin: črevák
Autor: Ascella
Přidáno: 1:21:48 28.12.2010

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
Počet zobrazených příspěvků: 1-9 / 9
Ikonka uživatele Ascella    [pošta] NEW     0:57:54 29.01.2011
Anastázie: vytříbený vkus? (Směje se) Ne, jen potřebuji obrázky do hry, to je celé. Tedy prvně potřebuji příšery ať pro meče postav nebo jen pro dotvoření prostředí, a nejlíp se mi tvoří malováním. Když je obrázek hotov napadá mě, co vlastně ta příšera dělá... tyhle tři hlubinné mají být pěkný humus...
Malované je to vodovkama, barvy přitažené ve skeneru a počítači potom (ta vytýkaná radioaktivita byla záměr, i když by to potvoře asi slušelo víc jak navrhujete...)

Scarlet: jsem ráda, že se líbí ;-) neboj, ani po nocích se na povrchu nepotloukají, ozařují své hlubinné kořisti tou "radioaktivitou" . Nojono, ta moc nesluší, zpětně s tím ale moc nenadělám.

Ikonka uživatele Anastázie    [pošta] NEW     19:53:08 28.01.2011
Další příšerka? Kdy to kreslíš? Po večerech?
No, je to zase pěkné. Máš vážně dost vytříbený vkus. Je to zajímavé. Hlavně proto, že jsem ještě žádný takový obrázek nikde neviděla. Docela by mě zajímalo, čím to kreslíš.

Ikonka uživatele Scarlet    [pošta] NEW     19:46:22 06.01.2011
Ty máš, Ascello, velice osobitý rukopis. Já tvoje obrázky poznám na první pohled, ještě než je plně otevřu. To je dobře, je to hodně důležité a já navíc proti tvým kresbám nic nemám.

Tohle mi připomíná prase křížené s červem. Kdybych to potkala někde venku v noci, tak se zakousnu do stromu a dělám větev. Kór kdyby se to na mě takhle příšerně tlemilo, je to báječně šílené. Možná příště trochu uber na barevnosti. Anylinky jsou super, ale tenhle červ působí skoro radioaktivně. Celkem slušný je pozadí, fakt to vypadá jako skála a ta temná jeskyně, vrr, luxus. Takže pro příště míň radioaktivity a bude to o moc lepší!

Ikonka uživatele Ascella    [pošta] NEW     21:01:17 02.01.2011
Některé světy mají svá drowí podtemna, já mámsvou Hlubinu. je to prostor a zároveň entita - myslící, se svými záměry a plány, se svou interakcí s vnějším světem a ostatními Mocnostmi. Je to vpodstatě božstvo. jen tak trochu osídlené. A úplně cizí, než cokoli, s čím by se postavy měly setkávat jinde. Chtěla jsem tedy jeho obyvatele udělat jistým způsobem specifické, něco jako nemtrví, nevidění a tak, nezaměnitelné, odporné, nepochopitelné, cizí. Snad se časem o nich dozvíte z chystaného článečku více.
Jsou inteligentní a odporní.
Bestie obecně nejsou mou silnou stránkou, prostě byla potřeba je stvořit a vizuelně se mi tvoří lépe, nejdřív si bestie namaluju, pak vymýšlím, co by mohly umět :-)

Dormon: má to inspiraci od střev, ale střevák mi přišlo trapné, tedy jsem sáhla po řeči nejbližších sousedů, je mi líto, že Vermaenovi to trapně zní stále...

Ikonka uživatele Dormon    [pošta] NEW     22:49:22 01.01.2011
Tato bestie je skutečně odporná. Bachratá, zubatá jednooká, slizovitá. Postavy by s ní mohly mít dvakrát nepříjemné dočinění. Poprvé, kdyby je napadla a podruhé, kdyby jim tu bestii nabídl nějaký mořský národ jako hlavní chod.

Jen dotaz: Jmenuje se Črevák nebo Červák?

Ikonka uživatele tala    [pošta] reputace: 1
Dormon: +1
NEW     20:19:29 30.12.2010
Mě se tam líbí ta fialovo-modrá barva. To oko mi přijde oproti vyceněným zubům takové klidné a pořád mi připadá, že jsou pod ním dvě malá zavřená očka s obočím. Ten výrůstek mezi trnem a nohou mi připadá jako hlava vlka se zobáčkem. :)

Sccion: a proč ne? Ten tvor je jen Ascellina příšerka, která by mohla mít i křídla a plno dalších věcí, které by chtěla. Když si vymyslela, že bude mít drápy a zuby, proč ne?

Ptáček tala

Ikonka uživatele Sccion    [pošta] NEW     9:11:42 30.12.2010

Doprovodný text se bude hodit.

Oproti slijzeťovi mi trochu vadí obličejovitá hlava čreváka. Celkově, zuby a drápy? No nevím.


Ikonka uživatele anarion    [pošta] NEW     13:18:06 28.12.2010
Tohle mě nějak moc neoslovilo. Možná je to spíš tím, že to chce oslovit spíše emocionálně, než vizuálně... nevím. Nejspíš se k tomu asi ještě vyjádřím časem.

Ikonka uživatele Vermaen    [pošta] NEW     1:25:58 28.12.2010
Název: Tvorové hlubin: črevák
Autor: Ascella
Technika: komixová :-) pero, akvarel

Chystám se k publikaci ekosystému Hlubina v mém světě, zatím však nabízím pouze inspiraci vizuální...Soutěže
O Hlavu Zlatého Draka


Novinky
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
6 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
Limit (minut):
15 | 45
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.8581109046936 sekund.
© 2002 - 2005 Almad, James Timqui a Alcator design © 2002 - 2005 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována,
publikována ani jinak využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků. Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu.