www.Dracidoupe.cz
Fórum ¤  Ankety ¤  Chat ¤  Moudrá sova ¤  Soutěž O Hlavu Zlatého Draka ¤  Co je to Dračí Doupě? ¤  Tvůrci a Redakce ¤  Uživatelé ¤  Dračí líheň ¤  Novinky ¤  Čekající díla ¤  Dračí manuál ¤  Otázky a Odpovědi ¤  Vyhledávání ¤  Rekordy a statistiky
Chat
Moudrá sova
Dobrodružství
Hřbitov
Fórum
Články
Rozvoj DrD
Bestiář
Předměty
Kouzelník
Kouzelník
Alchymista
Alchymista
Válečník
Hraničář
Hraničář
Zloděj
Nová povolání
Nové rasy
Dovednosti
Downloady
Galerie
Fotogalerie
Linky
Seznamka
Inzerce

Tvorové hlubin: črevák
Tvorové hlubin: črevák
Autor: Ascella
Přidáno: 1:21:48 28.12.2010

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
Počet zobrazených příspěvků: 1-9 / 9
Ikonka uživatele Ascella    [pošta]      0:57:54 29.01.2011
Anastázie: vytříbený vkus? (Směje se) Ne, jen potřebuji obrázky do hry, to je celé. Tedy prvně potřebuji příšery ať pro meče postav nebo jen pro dotvoření prostředí, a nejlíp se mi tvoří malováním. Když je obrázek hotov napadá mě, co vlastně ta příšera dělá... tyhle tři hlubinné mají být pěkný humus...
Malované je to vodovkama, barvy přitažené ve skeneru a počítači potom (ta vytýkaná radioaktivita byla záměr, i když by to potvoře asi slušelo víc jak navrhujete...)

Scarlet: jsem ráda, že se líbí ;-) neboj, ani po nocích se na povrchu nepotloukají, ozařují své hlubinné kořisti tou "radioaktivitou" . Nojono, ta moc nesluší, zpětně s tím ale moc nenadělám.

Ikonka uživatele Anastázie    [pošta]      19:53:08 28.01.2011
Další příšerka? Kdy to kreslíš? Po večerech?
No, je to zase pěkné. Máš vážně dost vytříbený vkus. Je to zajímavé. Hlavně proto, že jsem ještě žádný takový obrázek nikde neviděla. Docela by mě zajímalo, čím to kreslíš.

Ikonka uživatele Scarlet    [pošta]      19:46:22 06.01.2011
Ty máš, Ascello, velice osobitý rukopis. Já tvoje obrázky poznám na první pohled, ještě než je plně otevřu. To je dobře, je to hodně důležité a já navíc proti tvým kresbám nic nemám.

Tohle mi připomíná prase křížené s červem. Kdybych to potkala někde venku v noci, tak se zakousnu do stromu a dělám větev. Kór kdyby se to na mě takhle příšerně tlemilo, je to báječně šílené. Možná příště trochu uber na barevnosti. Anylinky jsou super, ale tenhle červ působí skoro radioaktivně. Celkem slušný je pozadí, fakt to vypadá jako skála a ta temná jeskyně, vrr, luxus. Takže pro příště míň radioaktivity a bude to o moc lepší!

Ikonka uživatele Ascella    [pošta]      21:01:17 02.01.2011
Některé světy mají svá drowí podtemna, já mámsvou Hlubinu. je to prostor a zároveň entita - myslící, se svými záměry a plány, se svou interakcí s vnějším světem a ostatními Mocnostmi. Je to vpodstatě božstvo. jen tak trochu osídlené. A úplně cizí, než cokoli, s čím by se postavy měly setkávat jinde. Chtěla jsem tedy jeho obyvatele udělat jistým způsobem specifické, něco jako nemtrví, nevidění a tak, nezaměnitelné, odporné, nepochopitelné, cizí. Snad se časem o nich dozvíte z chystaného článečku více.
Jsou inteligentní a odporní.
Bestie obecně nejsou mou silnou stránkou, prostě byla potřeba je stvořit a vizuelně se mi tvoří lépe, nejdřív si bestie namaluju, pak vymýšlím, co by mohly umět :-)

Dormon: má to inspiraci od střev, ale střevák mi přišlo trapné, tedy jsem sáhla po řeči nejbližších sousedů, je mi líto, že Vermaenovi to trapně zní stále...

Ikonka uživatele Dormon    [pošta]      22:49:22 01.01.2011
Tato bestie je skutečně odporná. Bachratá, zubatá jednooká, slizovitá. Postavy by s ní mohly mít dvakrát nepříjemné dočinění. Poprvé, kdyby je napadla a podruhé, kdyby jim tu bestii nabídl nějaký mořský národ jako hlavní chod.

Jen dotaz: Jmenuje se Črevák nebo Červák?

Ikonka uživatele tala    [pošta] reputace: 1
Dormon: +1
     20:19:29 30.12.2010
Mě se tam líbí ta fialovo-modrá barva. To oko mi přijde oproti vyceněným zubům takové klidné a pořád mi připadá, že jsou pod ním dvě malá zavřená očka s obočím. Ten výrůstek mezi trnem a nohou mi připadá jako hlava vlka se zobáčkem. :)

Sccion: a proč ne? Ten tvor je jen Ascellina příšerka, která by mohla mít i křídla a plno dalších věcí, které by chtěla. Když si vymyslela, že bude mít drápy a zuby, proč ne?

Ptáček tala

Ikonka uživatele Sccion    [pošta]      9:11:42 30.12.2010

Doprovodný text se bude hodit.

Oproti slijzeťovi mi trochu vadí obličejovitá hlava čreváka. Celkově, zuby a drápy? No nevím.


Ikonka uživatele anarion    [pošta]      13:18:06 28.12.2010
Tohle mě nějak moc neoslovilo. Možná je to spíš tím, že to chce oslovit spíše emocionálně, než vizuálně... nevím. Nejspíš se k tomu asi ještě vyjádřím časem.

Ikonka uživatele Vermaen    [pošta]      1:25:58 28.12.2010
Název: Tvorové hlubin: črevák
Autor: Ascella
Technika: komixová :-) pero, akvarel

Chystám se k publikaci ekosystému Hlubina v mém světě, zatím však nabízím pouze inspiraci vizuální...Aktuality

Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo
--
10 přihlášených uživatelů.
uživatelů je na chatu.


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold

Novinky
Fórum ¤  Chat ¤  Moudrá sova ¤  Soutěž O Hlavu Zlatého Draka ¤  Co je to Dračí Doupě? ¤  Tvůrci a Redakce ¤  Uživatelé ¤  Dračí líheň ¤  Novinky ¤  Čekající díla ¤  Dračí manuál

Vygenerováno za 0.60285997390747 sekund.
© 2001-2007 Almad, James Timqui a Tomash, design © 2001 by Lightbringer.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována, publikována ani jinak využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků.