www.Dracidoupe.cz


Galerie


Domov
Domov
Autor: Sccion
Přidáno: 13:59:32 20.11.2010

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
  [Předchozí]
Počet zobrazených příspěvků: 1-10 / 17
Ikonka uživatele tečka    [pošta] NEW     0:07:03 12.02.2011
Působí to na mne, jako by autor žil v organizovaném chaosu. Trochu se mi z toho až točí hlava; postrádám rovný horizont. Ona mechanická scéna by se více líbila, pakliže by byla umístěna na zlatém řezu, nikoli na středové ose. Zajímavá, ba milá, práce s bílými tečkami (ne s čárami) - jako by to byl Orloj na konci vesmíru.

Ikonka uživatele Anastázie    [pošta] NEW     20:30:01 28.01.2011
Kýč jak byč, ale na mě to působí zvláštní atmosférou, která je mi jako na míru dělaná, takže se mi to moc líbí.

Ikonka uživatele Dormon    [pošta] NEW     19:46:52 08.12.2010
Ty tečky tomu dávají šílenou hloubku a ta budova se pak zdá pak strašně plochá. Ano líbí se mi to.

Ikonka uživatele Marsia    [pošta] reputace: 1
Dormon: +1
NEW     18:47:55 27.11.2010
Jen tak na okraj, ty dva objekty, kteří Tfoft připomínají rozpláclé pokemony... Podle mě to je robot který jí jablko ;)))

Ikonka uživatele Tfoft    [pošta] NEW     12:53:05 27.11.2010
Scicion: Rozplácnutí pokémoni. Já vím, že je to dost nic neříkající, ale je to tak, prostě jsem si to hned spojila s těmi momenty kdy se celá anime uplně zjednoduší a postavy zažijí něco trapného, tohle je rozpláclý pokemon XD a nic to tomu neodpáře XD.

Pokud se ti to zdá necitlivé, omlouvám se, ale nemohu si pomoci

Ikonka uživatele Samurai    [pošta] NEW     21:20:36 24.11.2010
Tohle je proste skvělé. Ten dojem, co mám po prvním, i dalším, shlédnutí je zkrátka příjemný.

Ikonka uživatele anarion    [pošta] NEW     13:46:32 24.11.2010
Marsia: Podobnou pedantksou trpělivost při kreslení komiksů jak tady Sccion měl kreslíř komiksu|: Lips Tulipán.

Jinak dost mě rozesmála tvoje věta: "mno, líbí se mi například tvoje citlivější výtvory. To jest ty, které nejsou z větší části černé..." Jako kdyby jsem já napsal: "Popravdě mám rád pravé umělce, ti co něco umí: Albrecht Durrer, než ty, co si na umělce hrají: Jacskon Pollock.

Ps. Já vím, já vím, přirovnání dost nekategorické.... přehnané a pro znalce nesmyslné, ale já jsem si prostě v té tvojí větě představil: Moc černé, = rádoby emo = málo citlivé, hrubé a vulgární :o)

Ber to spíš jako srandu, nechci se tě dotknout a vím že jsi to tak nemyslela, já jen jak mi to v ptvní vteřině vyznělo.

Jinak Joseph Mignola (kreslíř komiksu: Hellboy) má komiksová okénka převážně černá a cit je všude. Připomíná mi to trošku Nocturna.

Ikonka uživatele Marsia    [pošta] NEW     8:44:22 24.11.2010
Sccion: Ono mám asi problém s tím, že když se mi něco líbí, tak většinou nevím proč, nemám důvod o tom přemýšlet a nějak to řešit (takže mi většinou přijde zbytečné psát v podstatě nic neříkající komentář :))) - komentář zrovna zde jsem si si mohla odpustit, když ale většina tvých věcí se mi dost líbila a todle je pro mě prostě propad; a zrovna jsem měla čas také po dlouhé době koukat do galerie a něco napsat ;))) ).

Nevím, jestli to psát sem, ale když tys to napsal sem... mno, líbí se mi například tvoje citlivější výtvory. To jest ty, které nejsou z větší části černé (třeba Vlasáč je fakt skvělý, partička tří nelidských dobroduhů je dost hezká, ale nejlepší je ten chlápek s petrželí). Jinak prostě upřednostňuji realistické zpracování (případně jasnou a čistou stylizaci - ehm, jak to říct - prostě takový ten komiksový styl zvýrazňující cíleně některé rysy) a mám hodně vysoko položenou laťku - prostě špatná anatomie mě děsně ruší. Mám pocit, že - hlavně při nedostatku času - komentuji věci, které mě nějak zaujmou - ale kterým něco k dokonalosti chybí.

Mimochodem, ještě jeden důvod pro komentář u tohoto obrázku jsem měla. Velice mi připomíná ilustrace jednoho autora (jméno nevím a momentálně nemám rychlý způsob, jak ho zjistit), který ilustroval plno knížek a který mě od četby některých knížek vyloženě odradil (nebo jsem si je radši půjčila v knihovně bez ilustrací) :)))

Ikonka uživatele Sccion    [pošta] reputace: 1
nedohledatelné: +1
NEW     18:13:23 23.11.2010

Rozplácnutí pokémoni? :)
Co si pod tím mám představit? Lépe řečeno, co si pod tím představuješ (samozřejmě kromě těch kruhovitých útvarů zde na věži)?

Nutno říct, že nebyl problém je odstranit a uvažoval jsem o tom, když jsem chtěl obrázek poslat. Ale nerušil bych je na původním papírovém výtvoru, tam svoji platnost mají, jen bych je pomocí editoru jednoduše překryl. Také jsem to vyzkoušel a nutno říct, že potom by věži právě v oněch místech něco velmi důležitého chybělo. Jednoduše by tam byla tma a Marsiou vzpomenutá placatost by se projevila tím spíš. Placaté je to i takhle a to především z důvodu, že jsou to bílé kruhy zasahující až příliš do krajů stavby bez jakéhokoliv zakřivení, které by naznačilo plasticitu a zaoblenost.

Marsia: Není to ode mě hezké, ale máš u mě nálepku věčně nespokojeného člověka. Trochu jsem si procházel tvé minulé příspěvky a zjistil jsem, že se ozýváš především tehdy, kdy je možné něco vytknout, nebo říci, že toto se ti nelíbí. V tuto chvíli je možné to ode mě brát jako poznámku uraženého autora, ale rád bych se dozvěděl něco víc o tvém vkusu, pokud to nevadí. Lépe řečeno, mám pocit, že máš jasné představy o tom, jak mají věci vypadat a především přicházíš už s určitým očekáváním. Právě toto očekávání, řekněme obecné, by mě zajímalo nejvíc, budeš-li ochotna se podělit. Kromě toho, co se lidem nelíbí mě totiž zajímá i to, co se různým lidem líbí.


Ikonka uživatele Tfoft    [pošta] reputace: 1
anarion: +1
NEW     13:41:01 23.11.2010
Zajímavé, hlavně na černém pozadí stránek, jen mi do toho vubec nesedí ty dva "štíty" na věži. Jsou dle mého stylem uplně jinde a stále poutají moji pozornost a snažím se přijít na to, jestli jsou to rozplácnutí pokemoni, nebo to má nějaký hlubší význam. Navíc mi to dost připomíná Mrtvou nevěstu od Tima burtona nebo Noční můřu na vánoce, či jak se to jmenovala.

Líbí se mi to a za to tečkování...taková trpělivost hraničí už s lidstvím XD

  [Předchozí]


Soutěže
O Hlavu Zlatého Draka


News
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
0 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.098244905471802 sekund.
© 2002 - 2009 Almad a James Timqui, design © 2002 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována, publikována ani jinak
využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků.
Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu. Toto je verze 1.
Verze 2 je v přípravě a vývoj můžete sledovat na informačních stránkách