www.Dracidoupe.cz


Galerie


Počkat, tady já nebydlím
Počkat, tady já nebydlím
Autor: sccion
Přidáno: 15:26:15 30.10.2010

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
  [Předchozí]
Počet zobrazených příspěvků: 1-10 / 13
Ikonka uživatele Anastázie    [pošta] NEW     20:46:44 28.01.2011
Ehm...a co je zase tohle? To by mě teda zajímalo. Jinak, vzhledem k tomu, že je to dílko nanejvýš neokoukané, moc pěkné. Atmosféra taky dobrá.

Ikonka uživatele Sccion    [pošta] NEW     16:02:30 04.11.2010

anarion: Pokud narážíš na ten můj náhlý útlum v přílivu děl, tak ten je způsoben něčím jiným. Je pravda, že to jiné nejspíš způsobí přílivovou impotenci i do budoucna. :)

Chuť kreslit jsem zatím, řekl bych, neztratil, ale je také pravda, že v poslední době už není čas a nějaká výraznější inspirace je poslední dobou kdesi jinde, než bych chtěl. Ale kvůli jednomu křídlu zatím nepřestanu.

To množství názorů, a hlavně jejich různorodost, je ale popravdě velmi příjemné. :)


Ikonka uživatele anarion    [pošta] NEW     12:00:40 04.11.2010
Dakeryas: Spíš jde o to, že kdyby Sccion udělal slabě pentilkou, nebo tužkou obrys křídla a pak by tenkým centropenem tu čáru ohraničil přesně na křídle, nikdo neřekne ani popel, takhle je jasně vidět že občas ta čára jde i za obrys křídel.

Na druhou stranu, to zase jde vidět že je to dělaný ručně, proto každá varianta má něco do sebe a jak Sccion určitě zjistil, v kritikách se nikdy nezavděčíš všem. Co se jednomu líbí, druhému ne. Ale uspokojit všechny ani nejde a ruku na srdce, není to ani účelem kritik.

Doufám Sccione že jsi rád za názory, odnesl jsi si z toho něco a že jsme tě nezdeptali kreslit dál :D

any

Ikonka uživatele Dakeyras    [pošta] NEW     14:50:12 02.11.2010
Miki Wolverine - tvar křídel je přibližně stejný, ale jednou jsou ohraničena přesnou línií a podruhé je už nejasné, protože jej tvoří jen konce jednotlivých čar.

Ikonka uživatele Nathaka    [pošta] NEW     14:32:00 02.11.2010
Tady je nejpodstatnější ten jemný vtip vzniklý spojením názvu a obrázku. Nemít to ten název, je to výrazně slabší. Takže je tu určitý přesah, nebo si to aspoň myslím. Každopádně jsem se velmi příjemně pobavil (zatímco Pioma se svým mrkvárem se může jít klouzat), neboť domyšlený (a to je na tom to pěkné) výraz draka prostě sedí.

Pravda, pozadí mě kapku ruší nesymetrií a tak nějak... něčím. Nevím, co přesně to je, ale myslím, že to šlo udělat méně rušivě a víc "matoucně".

Ikonka uživatele Sccion    [pošta] NEW     22:06:49 01.11.2010

No, je fakt, že s tímhle obrázkem jsem se na rozdíl od jiných tak dlouho nežvrvlal a v komentářích je to poznat. :)

Ne, skutečně jsem nevěděl co s tou lihovkou, klidně to zopakuji, a ani jsem nevěděl, jakého výsledku přesně chci dosáhnout. Co jsem považoval za nutné bylo, abych zvýraznil siluetu draka, přičemž jeho pravé křídlo jsem na počátku všeho ještě obtáhl tmavou konturou, takže ve výsledku je to pravé čisté a hladké, zatímco to levé je tak kostrbaté. Žádná sláva, uznávám. :)

Z té druhé strany, jako autor jsem s tím poměrně spokojen. A samozřejmě mě těší, že se tu sešlo tolik různorodých názorů na věc.


Ikonka uživatele Miki Wolverine    [pošta] NEW     17:51:21 01.11.2010
Mně se to líbí, je to jednoduchá osobitá skica s náladou a nápadem. Působí to lehce postmoderně a černobíle.

Dakeyras: Myslím, že obě křídla jsou stejná, zdánlivá kostrbatost levého je způsobena pozadím, ne?

A já v tom vidím fénixe. Zřítí se do hlubin smrti a z bílých střepů povstane nový fénix.

Ikonka uživatele Pavetta    [pošta] NEW     9:49:41 01.11.2010
Osobně se mi to líbí. Využitelnost v příběhu je pro mě nulová, protože je to příliš moderně pojaté. Vypadá to jako spořič "průlet hvězdokupou" s drakem.

Mně se ta kostrbatost líbí, ale to je tím, že v tom vidím něco víc. :o)
Proč?
Připadá mi to jako propadání se našeho loga. Logo dracihodoupete.cz je zatraceně blbě udělané a je kostičkaté, když ho zvětšíte. Až teď ho Indilka překresluje (=>je takové napůl, jak se propadá tím vývojem) a tunel mi připomíná oko. Nejdřív mi to přišlo, že se ten bílý drak zrcadlí v překvapeném oku, ale pak mi to přišlo jako Putování loga serveru dimenzemi bitů.
:oD

Ikonka uživatele anarion    [pošta] NEW     7:34:31 01.11.2010
Taky nevím proč uprostřed zí ta černá díra. Pokud jsi chtěla stínovat do středu postupně tmavšeji tak, aby ti uprostřed vznikl pomyslný černý kruch, chce to zahladit stopy obrysu. Pokud tam ten kruh měl zůstat, možná by pomohlo napsat k e-mailu co má znázorňovat a v neposlední řadě si myslím že nápad dobrej, ale technika nic moc.

Pioma kreslí lihovkou skoro pořád, ale kvalita je u něj o trošku víš, avšak podle mě by si tohle dílko zasloužilo zpracování buď v suché jehle, a nebo ještě lépe v linorytu, ovšem to už chce trošku zázemí.

Jinak proč ne.

Dakeyras: Ono by nebylo špatné, pokud by celej drak byl formou že zleva do prava by se uhlazoval tzn. Levá část by měla jen takhle kostrbaté obrysy naznačené pouze čárou, která protíná jeho obrys a naopak pravá strana by byla úplně označená a vše by přecházelo plynule, ovšem tomu by se muselo přizpůsobit i pozadí a jeho gradace :)

Ikonka uživatele Dormon    [pošta] NEW     22:15:13 31.10.2010
Aha to je drak! Myslel jsem si ze je to čáp/pták nebo něco jako pterodaktyl nakreslený takovým komickým stylem. Rohy toho draka je zobák "pterodaktyla" a letí zleva do prava.

  [Předchozí]


Soutěže
O Hlavu Zlatého Draka


Novinky
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
3 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
Limit (minut):
15 | 45
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.75787091255188 sekund.
© 2002 - 2005 Almad, James Timqui a Alcator design © 2002 - 2005 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována,
publikována ani jinak využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků. Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu.