www.Dracidoupe.cz


Galerie


Lkríj z mízy
Lkríj z mízy
Autor: Ascella
Přidáno: 22:56:04 06.07.2010

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
Počet zobrazených příspěvků: 1-10 / 10
Ikonka uživatele Anastázie    [pošta] NEW     15:22:56 29.01.2011
Přidávám se k názoru, že by to bylo lepší s černým pozadím. Ale ztvárnění nějakého bludníka nebo snad vodníka (?) je fakt úžasné. Znovu žasnu nad tím, kolik dobrých a ještě lpších malířů tady najdu. A stydím se za své úplné malířské slepé střevo xD

Ikonka uživatele anarion    [pošta] NEW     16:50:13 29.07.2010
Jojo, s černým pozadím se mi to líbí snad i víc... a propo Ascello, říkám si že o chloupek masivnější spodní ret by příště určitě neuškodil :)

Ikonka uživatele Dormon    [pošta] NEW     1:38:49 17.07.2010
V MS/obrazárna/studie jsem to umístil s černým pozadím.

Ikonka uživatele Maska    [pošta] NEW     23:43:31 10.07.2010
Zajímavé, pěkné... Jen prosím, co to je?

Ikonka uživatele Rooz    [pošta] reputace: 1
anarion: +1
NEW     16:46:16 08.07.2010
Tak toto má opravdu švih, šmrnc a energii, jak psal anarion. Jedinečnost díla je uchvacující. Připojil bych se ovšem k názoru, že nějaké žlutohnědé pozadí by tomu slušelo ještě o mnoho více, ale je to jen domněnka.
A bavit se tu o nějakých vadách anatomie je naprostý nesmysl, i kdyby to byl člověk. Běžte některým lidem s nesymetrickým obličejem vysvětlovat, že je špatně porodili... Navíc to pro mě rozhodně nepůsobí rušivě, ba naopak, absence té asymetrie by dílu ubrala velmi!

Ikonka uživatele Sccion    [pošta] NEW     11:55:44 08.07.2010

Skutečně člověka uchvátí. Přes název, využití barev, zvrásnění obličeje až po sukovitou bradu. To všechno sedí přesně ke krátkému popisu, který jsi k němu sepsala. Teď už jen vyprávět příběh...


Ikonka uživatele Pioma    [pošta] NEW     11:52:40 07.07.2010
Teda...

Já jsem nadšen. Sice jsem ze začátku marně zkoušel několikrát vyslovit nahlas to jméno a usoudil jsem, že bych to psal asi jako L'Kríj z mízy, ale to je naprosto nepodstatné. Jsem naprosto uchvácen celkovou barevností a říkal jsem si "sakra, to musí být voskovky, ne?" A on to olejový pastel, což jsem zatím ještě neslyšel, ale tak já a moje centropeny, tuž, a tužka je tak maximálně všechno, co používám.

Možná se mi zdá, že levé oko je posazené trošku blíž k nosu, ale to bude asi celkovým úhlem pohledu do obličeje. Stejně tak se mi může zdát levá tvář ztrácející se v hlubokém stínu trochu masitější.

Ale co mě opravdu zajímá je ta věc, kterou má na čele. To je asi nějaký suk, že? Nebo zkroucené listí nebo tak něco?

Každopádně rozhodně hodnotím velmi kladně, parádní kousek do galerie ;)

Ikonka uživatele anarion    [pošta] NEW     10:55:20 07.07.2010
Snad jen - a to se dá zvládnout v počítači. Mohla jsi nechat kolem portrétu víc bílého místa na rámeček, páč je takhle dost vmáčklej do dormátu :)

A možná pokud by místo téhle sněhobílé byla vzadu nějaká tlumená béžová, hnedá... nevím, ale to je jen spekulace.

Ikonka uživatele anarion    [pošta] NEW     10:53:23 07.07.2010
Tak tohle, tohle se mi sakra líbí. Všechno. Brada podle mě krásně propojí tu mužskou anatomii a trošku z přírodních suků dřeva, připomíná mi to trošku lidštějšího enta :o)

Barevnost je super, šmouhy tam teda nevidím (sorry Vermí) a obecně to máš švih, šmrnc a energii co tady v Galerce tak chybí. Hodně věcí je tady statických, je tu hodně účelných póz, konstruovaných kompozic pro medieval-zátiší, ale tohle má duši a něco říká.

Takže jo, tohle se mi líbí... a moc!

any

Ikonka uživatele Vermaen    [pošta] NEW     22:56:27 06.07.2010

Název: Lkríj z mízy
Autor: Ascella

Doba tvorby: 1 hod
Technika: olejový pastel

Muž jako dryády povstal z dřeva a mízy, spjat s přírodou, přesto vykořeněn...


S týmto obrázkom je celkom problém, že nie je veľmi čo kritizovať... Technika je zvládnutá, pôsobí to síce trochu špinavo, ale to mu sa človek pri pastele ťažko vyhne. Anatómii by sa pár vecí dalo vytknúť, ale tam sa dá ľahko vyhovoriť, že to nie je človek, že dryáci majú takéto pretiahnuté ksichty... A viac tam toho ani nie je. No nič, aby bolo čo písať, predsalen zapichnem do tej anatómia a len tak pokusne skúsim tú tvár poľudštiť :D
- V provom rade mi vpadla do oka brada... Nevadilo by ani tak, že je priliš natiahnutá, ako to, že je neprirodzene tvarovaná a podivne tieňovaná, pôsobí, že vyboulená a nesymetrická, pravá polovica je zase väčšia ako ľavá... Mohlo by to tak byť, prečo nie, ale na pohľad to pôsobí rušivo a kazí celkový dojem.
- Nesymetricko pôsobia aj lícne kosti. Vľavo je líce vpadnuté a tvár tam pôsobí vychudnuto a hranato, napravo je zase viac oblá... Vidieť tam pokus to vyvážiť tieňom, ktorý ale nebol trafený úplne presne a iba podporil oblosť líca.
- Nakoniec mi vadia trochu podivne vykrivené ústa, ale to je asi len dojem spôsobený bradou
Celkovo je ale obrázok celkom pekný, zaujímavý a aj využitelný... Má síce pár rušivých momentov, ale cez to sa dá preniesť.

VermaenSoutěže
O Hlavu Zlatého Draka


Novinky
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
6 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
Limit (minut):
15 | 45
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.820317029953 sekund.
© 2002 - 2005 Almad, James Timqui a Alcator design © 2002 - 2005 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována,
publikována ani jinak využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků. Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu.